Furnizare alimente — legume

Spitalul Universitar de Urgenta Elias

Deoarece campul acesta nu permite inserarea tuturor produselor cuprinse in prezenta procedura, cantitatea este descrisa in caietul de sarcini, respectiv Sectiunea Loturi 28 loturi alimente.
Termenul limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritarea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.

Termen limită

Termenul de primire a ofertelor a fost de 2018-08-23. Achiziția publică a fost publicată pe 2018-07-18.

Furnizori

Următorii furnizori sunt menționați în deciziile de atribuire sau în alte documente de achiziții publice:

Cine? Ce? Unde?
Istoricul achizițiilor
Data Document
2018-07-18 Anunţ de participare
2020-01-20 Anunt de atribuire
2020-01-21 Anunt de atribuire
2020-07-16 Anunt de atribuire
2020-10-21 Anunt de atribuire
2021-01-12 Anunt de atribuire
Anunţ de participare (2018-07-18)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Titlu: Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
Număr de referință: 4192537201824
Scurtă descriere:
Deoarece campul acesta nu permite inserarea tuturor produselor cuprinse in prezenta procedura, cantitatea este descrisa in caietul de sarcini, respectiv Sectiunea Loturi 28 loturi alimente. Termenul limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritarea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Arată mai mult
Metadate ale anunțului
Limba originală: română 🗣️
Tip de document: Anunţ de participare
Natura contractului: Bunuri
Reglementare: Uniunea Europeană
Vocabular comun privind achizițiile publice (CPV)
Cod: Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe 📦
Cod CPV suplimentar: Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe 📦
Locul de desfășurare
Regiunea NUTS: Bucureşti 🏙️

Procedura
Tip de procedură: licitaţie deschisă
Tip de ofertă: Prezentare ofertă pentru un singur lot
Criterii de atribuire
Cel mai mic preţ

Autoritatea contractantă
Identitate
Țara: România 🇷🇴
Tip de autoritate contractantă: Agenţie/birou regional sau local
Numele autorității contractante: Spitalul Universitar de Urgență Elias
Adresa poștală: Str. Mărăşti nr. 17
Cod poștal: 011461
Orașul poștal: Bucureşti
Contact
Adresă internet: http://www.e-licitatie.ro 🌏
E-mail: achizitii.birou@spitalul-elias.ro 📧
Telefon: +40 213111032 📞
Fax: +40 213111032 📠
URL al documentelor: http://www.e-licitatie.ro 🌏

Referință
Date
Data trimiterii: 2018-07-18 📅
Termen-limită de depunere: 2018-08-23 📅
Data publicării: 2018-07-21 📅
Identificatori
Numărul anunțului: 2018/S 139-317064
Număr JO-S: 139
Informații suplimentare
Fonduri: bugetul Spitalului

Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Scurtă descriere:
Deoarece campul acesta nu permite inserarea tuturor produselor cuprinse in prezenta procedura, cantitatea este descrisa in caietul de sarcini, respectiv Sectiunea Loturi 28 loturi alimente.
Termenul limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritarea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Arată mai mult
Numărul maxim de loturi pe ofertant: 28
Informații despre loturi: Numarul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 28.
Denumirea lotului: Ceapa (sezon)
Numărul lotului: 8
Scurtă descriere:
CEAPA (SEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 595,00
Durata: 24 luni
Denumirea lotului: Dovlecei (sezon)
Numărul lotului: 11
Scurtă descriere:
DOVLACEI (SEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 2700,00
Denumirea lotului: Lamai (extrasezon)
Numărul lotului: 12
Scurtă descriere:
LAMAI (EXTRASEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 2800,00
Denumirea lotului: Salata verde (extrasezon)
Numărul lotului: 19
Scurtă descriere:
SALATA VERDE (EXTRASEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 3360,00
Denumirea lotului: Vinete (sezon)
Numărul lotului: 27
Scurtă descriere:
VINETE (SEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 1000,00
Denumirea lotului: Rosii (extrasezon)
Numărul lotului: 17
Scurtă descriere:
ROSII (EXTRASEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 1200,00
Denumirea lotului: Ceapa (extrasezon)
Numărul lotului: 7
Scurtă descriere:
CEAPA (EXTRASEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 875,00
Denumirea lotului: Rosii (sezon)
Numărul lotului: 18
Scurtă descriere:
ROSII (SEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 700,00
Denumirea lotului: Ardei gras (extrasezon)
Numărul lotului: 1
Scurtă descriere:
ARDEI GRAS (EXTRASEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 5500.00
Denumirea lotului: Castraveti (sezon)
Numărul lotului: 6
Scurtă descriere:
CASTRAVETI (SEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 900,00
Informații suplimentare: Fonduri: bugetul Spitalului
Denumirea lotului: Morcovi (extrasezon)
Numărul lotului: 14
Scurtă descriere:
MORCOVI (EXTRASEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 5200,00
Denumirea lotului: Cartofi (sezon)
Numărul lotului: 4
Scurtă descriere:
CARTOFI (SEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 5750.00
Denumirea lotului: Castraveti (extrasezon)
Numărul lotului: 5
Scurtă descriere:
CASTRAVETI (EXTRASEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 1400.00
Denumirea lotului: Sfecla rosie
Numărul lotului: 21
Scurtă descriere:
SFECLA ROSIE valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 2100,00
Denumirea lotului: Lamai (sezon)
Numărul lotului: 13
Scurtă descriere:
LAMAI (SEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 1700,00
Denumirea lotului: Usturoi
Numărul lotului: 28
Scurtă descriere: USTUROI valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 560,00
Denumirea lotului: Vinete (extrasezon)
Numărul lotului: 26
Scurtă descriere:
VINETE (EXTRASEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 1750,00
Denumirea lotului: Verdeata
Numărul lotului: 25
Scurtă descriere: VERDEATA valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 2400,00
Denumirea lotului: Varza alba dulce (sezon)
Numărul lotului: 24
Scurtă descriere:
VARZA ALBA DULCE (SEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 2550,00
Denumirea lotului: Dovleac placintar
Numărul lotului: 9
Scurtă descriere:
DOVLEAC PLACINTAR valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 280,00
Denumirea lotului: Varza alba dulce (extrasezon)
Numărul lotului: 23
Scurtă descriere:
VARZA ALBA DULCE (EXTRASEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 4250,00
Denumirea lotului: Dovlecei (extrasezon)
Numărul lotului: 10
Scurtă descriere:
DOVLACEI (EXTRASEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 5400,00
Denumirea lotului: Morcovi (sezon)
Numărul lotului: 15
Scurtă descriere:
MORCOVI (SEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 2990,00
Denumirea lotului: Cartofi (extrasezon)
Numărul lotului: 3
Scurtă descriere:
CARTOFI (EXTRASEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 7500.00
Denumirea lotului: Telina
Numărul lotului: 22
Scurtă descriere: TELINA valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 1200,00
Denumirea lotului: Salata verde (sezon)
Numărul lotului: 20
Scurtă descriere:
SALATA VERDE (SEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 2400,00
Denumirea lotului: Ardei gras (sezon)
Numărul lotului: 2
Scurtă descriere:
ARDEI GRAS (SEZON) valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 3000.00
Denumirea lotului: Praz
Numărul lotului: 16
Scurtă descriere: PRAZ valoarea celui mai mare contract subsecvent, in lei, fara TVA: 900,00
Locul de desfășurare
Locul principal sau locul de desfășurare: Sediul S.U.U.E.

Informații juridice, economice, financiare și tehnice
Condiții de participare
Capacitatea de exercitare a activității profesionale:
Economici participanti la procedura de atribuire cu informatiile aferente situatiei lor. Documentele justificative care probeaza îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE urmeaza a fi prezentate, la solicitarea autoritatii contractante.
Documentele justificative care probeaza indeplinirea celor asumate prin completarea DUAE urmeaza sa fie prezentate, la solicitarea autoritatii contractante, numai de ofertantul clasat pe primul loc in clasamentul intermediar intocmit la finalizarea evaluarii ofertelor. Aceste documente pot fi:
Arată mai mult
1.• certificate constatatoare privind lipsa datoriilor RESTANTE cu privire la plata impozitelor, taxelor sau a contributiilor la bugetul general consolidat (buget local, buget de stat etc.) la momentul depunerii acestora;
2.• cazierul judiciar al operatorului economic si al membrilor organului de administrare, de conducere sau de supraveghere al respectivului operator economic, sau a celor ce au putere de reprezentare, de decizie sau de control în cadrul acestuia, asa cum rezulta din certificatul
Arată mai mult
Constatator emis de ONRC / actul constitutiv;
3.• dupa caz, documente prin care se demonstreaza faptul ca operatorul economic poate beneficia de derogarile prevazute la art. 166 alin. (2), art. 167 alin. (2), art. 171 din Legea 98/2016 privind achizitiile publice;
4.• alte documente edificatoare, dupa caz
Ofertantii, tertii sustinatori si subcontractantii nu trebuie sa se regaseasca
in situatiile prevazute la art. 60 din Legea 98/2016. (aceasta declaratie va fi prezentata odata cu DUAE).
în situatiile prevazute la art.164, 165, 167 din Legea nr.98/2016
Persoanele cu functie de decizie din cadrul autoritatii contractante, in ceea ce priveste organizarea, derularea si finalizarea procedurii de atribuire, sunt:
Mugur Cristian ARDELEAN
Daniela STEFAN
Bogdan Mihai VLAD
Alexandru DINU
Marinela PRISCOVEANU
Gheorghe BOERU
Elena TANTU
Operatorii economici ce depun oferta trebuie sa dovedeasca o forma de înregistrare în conditiile legii din tara de rezidenta, sa reiasa ca operatorul economic este legal constituit, ca nu se afla în niciuna dintre situatiile de anulare a constituirii precum si faptul ca are capacitatea profesionala de a realiza activitatile care fac obiectul contractului.Modalitatea prin care poate fi demonstrata îndeplinirea cerintei: se va completa DUAE de catre operatorii economici participanti la procedura de atribuire cu informatiile aferente situatiei lor.
Arată mai mult
Documentele justificative care probeaza îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE, respectiv certificat constatator emis de ONRC, sau în cazul ofertantilor straini, documente echivalente emise în tara de rezidenta, urmeaza sa fie prezentate, la solicitarea autoritatii
Arată mai mult
Contractante.
Documentele justificative care probeaza indeplinirea celor asumate prin completarea DUAE urmeaza sa fie prezentate, la solicitarea autoritatii contractante, numai de ofertantul clasat pe primul loc in clasamentul intermediar intocmit la finalizarea evaluarii ofertelor.
Arată mai mult
Aviz de functionare si anexa eliberat de Ministerul Sanatatii conform art. art. 889 alin. 1 al Legii 95/2006 - cu modificarile si completarile ulterioare, valabil la momentul prezentarii.
Nota: completarea DUAE, documentele (inclusiv cele echivalente in tara de rezidenta pentru straini) urmeaza sa fie prezentate, la solicitarea autoritatii contractante, numai de ofertantul clasat pe primul loc in clasamentul intermediar intocmit la finalizarea evaluarii ofertelor.
Arată mai mult
Situația economică și financiară: Media cifrei de afaceri anuala, din ultimii 3 ani (2015,2016, 2017)
Nivel(uri) minim(e) al(e) standardelor:
Completare DUAE Nota: documentele solicitate in sustinerea cifrei de afaceri (declaratii sau extrase bancare corespunzatoare, - bilantul contabil sau extrase de bilant,- prezentarea situatiilor financiare sau a extraselor din situatiile financiare, în cazul în care publicarea situatiilor financiare este prevazuta de legislatia tarii în care este stabilit operatorul economic). Documentelejustificative care probeaza indeplinirea celor asumate prin completarea DUAE urmeaza a fi prezentate, la solicitarea autoritatii contractante, doar de catre ofertantul clasat pe primul loc in clasamentul intermediar intocmit la finalizarea evaluarii ofertelor
Arată mai mult
Capacitatea tehnică și profesională:
Descrieri sau fotografii ale produselor care urmeaza a fi livrate, a caror autenticitate trebuie certificata la solicitarea autoritatii contractante” conf. art 179, lit l) din LG 98/2016
Nivel(uri) minim(e) al(e) standardelor:
Completare DUAE Nota: Documentele justificative care probeaza indeplinirea celor asumate prin completarea DUAE urmeaza a fi prezentate, la solicitarea autoritatii contractante,doar de catre ofertantul clasat pe primul loc in clasamentul intermediar intocmit la finalizarea evaluarii ofertelor
Arată mai mult

Procedura
Temeiul juridic: 32014L0024
Ora de primire a ofertelor: 15:00
Limbile în care pot fi prezentate ofertele sau cererile de participare: română 🗣️
Perioadă de valabilitate a ofertei: 2020-08-23 📅
Data deschiderii ofertelor: 2018-08-23 📅
Ora deschiderii ofertelor: 15:00
Locul: In SEAP.

Autoritatea contractantă
Identitate
Numărul național de înregistrare: Romania
Contact
Punct de contact: Bogdan Mihai Vlad
Adresă internet: www.e-licitatie.ro 🌏
Adresa profilului de cumpărător: www.e-licitatie.ro 🌏
Documente URL: www.e-licitatie.ro 🌏
URL al documentelor: www.e-licitatie.ro 🌏

Informații complementare
Revizuirea organismului
Nume: Consiliul Național de Soluționare a Contestațiilor
Adresa poștală: Str. Stavropoleos nr. 6, sector 3
Orașul poștal: București
Cod poștal: 030084
Țara: România 🇷🇴
Telefon: +40 213104641 📞
E-mail: office@cnsc.ro 📧
Fax: +40 213104642 / +40 218900745 📠
Adresă internet: http://www.cnsc.ro 🌏
Sursa: OJS 2018/S 139-317064 (2018-07-18)
Anunt de atribuire (2020-01-20)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Scurtă descriere:
Deoarece campul acesta nu permite inserarea tuturor produselor cuprinse in prezenta procedura, cantitatea este descrisa in caietul de sarcini, respectiv seciunea „Loturi”, 28 loturi alimente. Termenul limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Arată mai mult
Valoarea totală a achiziției: 72597.24 RON 💰
Metadate ale anunțului
Tip de document: Anunt de atribuire

Procedura
Tip de ofertă: Nu se aplică

Referință
Date
Data trimiterii: 2020-01-20 📅
Data publicării: 2020-01-23 📅
Identificatori
Numărul anunțului: 2020/S 016-033424
Se referă la anunț: 2018/S 139-317064
Număr JO-S: 16

Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Scurtă descriere:
Deoarece campul acesta nu permite inserarea tuturor produselor cuprinse in prezenta procedura, cantitatea este descrisa in caietul de sarcini, respectiv seciunea „Loturi”, 28 loturi alimente.
Termenul limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Arată mai mult

Atribuirea contractului
Data încheierii contractului: 2019-05-02 📅
Nume: Olymel flamingo food s.r.l.
Numărul național de înregistrare: RO25347278
Adresa poștală: Strada Ornamentului, Nr. 2
Orașul poștal: Bucuresti
Cod poștal: 041805
Țara: România 🇷🇴
Telefon: +40 733681261 📞
E-mail: alexmarcu2005@yahoo.com 📧
Țara: Bucureşti 🏙️
Adresă internet: https://www.paginiaurii.ro/companii/Sector+4,+BUCURE%C5%9ETI/L6224089/OLYMEL+FLAMINGO+FOOD+SRL/ 🌏
Valoarea totală a achiziției: 1 035 RON 💰
Data încheierii contractului: 2019-03-08 📅
Nume: S.C. COMPANY 94 PIRNAU SRL S.R.L.
Numărul național de înregistrare: 6922360
Adresa poștală: Strada: Luceafarului, nr. 1B, Sector: -, Judet: Prahova, Localitate: Baicoi, Cod postal: 105200
Orașul poștal: Baicoi
Cod poștal: 105200
Telefon: +40 744785432 📞
E-mail: vasile_pirnau@yahoo.com 📧
Țara: Prahova 🏙️
Adresă internet: www.primariacampina.ro 🌏
Valoarea totală a achiziției: 3 210 RON 💰
Data încheierii contractului: 2019-01-03 📅
Valoarea totală a achiziției: 10025.89 RON 💰
Data încheierii contractului: 2018-10-03 📅
Valoarea totală a achiziției: 15 450 RON 💰
79.35 RON 💰
621 RON 💰
Data încheierii contractului: 2019-03-27 📅
Valoarea totală a achiziției: 936 RON 💰
41 240 RON 💰
Nume: Doiman com s.r.l.
Numărul național de înregistrare: RO 6488610
Adresa poștală: Strada Dacia, Nr. 149
Orașul poștal: Craiova
Cod poștal: 200047
Telefon: +40 721226655 📞
E-mail: alexandrumalaescu@yahoo.com 📧
Țara: Dolj 🏙️
Adresă internet: www.e-licitatie.ro 🌏
Nume: Bobix star s.r.l.
Numărul național de înregistrare: RO 5897730
Adresa poștală: Strada valea iasului, Nr. 75 C
Orașul poștal: Curtea de Arges
Cod poștal: 115300
Telefon: +40 248724087 📞
E-mail: bobixstar@yahoo.com 📧
Țara: Argeş 🏙️
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 1
6
12
3
70

Autoritatea contractantă
Identitate
Numărul național de înregistrare: 4192537

Informații complementare
Revizuirea organismului
Adresă internet: www.cnsc.ro 🌏
Sursa: OJS 2020/S 016-033424 (2020-01-20)
Anunt de atribuire (2020-01-21)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Scurtă descriere:
Deoarece campul acesta nu permite inserarea tuturor produselor cuprinse in prezenta procedura, cantitatea este descrisa in caietul de sarcini, respectiv sectiunea Loturi 28 loturi alimente. Termenul limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritarea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Arată mai mult
Valoarea totală a achiziției: 499080.91 RON 💰

Autoritatea contractantă
Identitate
Numele autorității contractante: Spitalul Universitar de Urgență „Elias”

Referință
Date
Data trimiterii: 2020-01-21 📅
Data publicării: 2020-01-24 📅
Identificatori
Numărul anunțului: 2020/S 017-036060
Număr JO-S: 17

Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Scurtă descriere:
Deoarece campul acesta nu permite inserarea tuturor produselor cuprinse in prezenta procedura, cantitatea este descrisa in caietul de sarcini, respectiv sectiunea Loturi 28 loturi alimente.

Atribuirea contractului
Valoarea totală a achiziției: 92 400 RON 💰
Data încheierii contractului: 2019-09-30 📅
Valoarea totală a achiziției: 630 RON 💰
18 216 RON 💰
31212.95 RON 💰
Data încheierii contractului: 2019-07-26 📅
Valoarea totală a achiziției: 4 460 RON 💰
Data încheierii contractului: 2019-08-13 📅
Valoarea totală a achiziției: 4815.50 RON 💰
24705.12 RON 💰
84 651 RON 💰
165393.10 RON 💰
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 54
20
51

Informații complementare
Revizuirea organismului
Orașul poștal: Bucureşti
Sursa: OJS 2020/S 017-036060 (2020-01-21)
Anunt de atribuire (2020-07-16)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Scurtă descriere:
Deoarece campul acesta nu permite inserarea tuturor produselor cuprinse in prezenta procedura, cantitatea este descrisa in caietul de sarcini, respectiv Seciunea Loturi 28 loturi alimente Termenul limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritarea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Arată mai mult
Valoarea totală a achiziției: 597064.91 RON 💰

Autoritatea contractantă
Contact
E-mail: achizitii.sefserviciu@spitalul-elias.ro 📧

Referință
Date
Data trimiterii: 2020-07-16 📅
Data publicării: 2020-07-20 📅
Identificatori
Numărul anunțului: 2020/S 138-339060
Număr JO-S: 138

Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Scurtă descriere:
Deoarece campul acesta nu permite inserarea tuturor produselor cuprinse in prezenta procedura, cantitatea este descrisa in caietul de sarcini, respectiv Seciunea Loturi 28 loturi alimente
Termenul limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritarea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Arată mai mult

Atribuirea contractului
Data încheierii contractului: 2020-06-23 📅
Valoarea totală a achiziției: 18 150 RON 💰
79 834 RON 💰
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 33
Sursa: OJS 2020/S 138-339060 (2020-07-16)
Anunt de atribuire (2020-10-21)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Scurtă descriere:
Deoarece campul acesta nu permite inserarea tuturor produselor cuprinse in prezenta procedura, cantitatea este descrisa in caietul de sarcini, respectiv seciunea „Loturi”, 28 de loturi alimente. Termenul-limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 15 zile inainte de data-limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 10-a zi inainte de data-limita de depunere a ofertelor.
Arată mai mult
Valoarea totală a achiziției: 604054.91 RON 💰

Referință
Date
Data trimiterii: 2020-10-21 📅
Data publicării: 2020-10-26 📅
Identificatori
Numărul anunțului: 2020/S 208-507412
Număr JO-S: 208

Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Scurtă descriere:
Deoarece campul acesta nu permite inserarea tuturor produselor cuprinse in prezenta procedura, cantitatea este descrisa in caietul de sarcini, respectiv seciunea „Loturi”, 28 de loturi alimente.
Termenul-limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 15 zile inainte de data-limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 10-a zi inainte de data-limita de depunere a ofertelor.
Arată mai mult

Atribuirea contractului
Data încheierii contractului: 2020-08-21 📅
Valoarea totală a achiziției: 6 990 RON 💰
Sursa: OJS 2020/S 208-507412 (2020-10-21)
Anunt de atribuire (2021-01-12)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Scurtă descriere:
Deoarece campul acesta nu permite inserarea tuturor produselor cuprinse in prezenta procedura, cantitatea este descrisa in caietul de sarcini, respectiv sectiunea „Loturi” 28 de loturi alimente. Termenul-limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 15 zile inainte de data-limita de depunere a ofertelor. Autoritarea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 10-a zi inainte de data-limita de depunere a ofertelor.
Arată mai mult
Valoarea totală a achiziției: 668489.05 RON 💰

Referință
Date
Data trimiterii: 2021-01-12 📅
Data publicării: 2021-01-15 📅
Identificatori
Numărul anunțului: 2021/S 010-017551
Număr JO-S: 10

Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Scurtă descriere:
Deoarece campul acesta nu permite inserarea tuturor produselor cuprinse in prezenta procedura, cantitatea este descrisa in caietul de sarcini, respectiv sectiunea „Loturi” 28 de loturi alimente.
Termenul-limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 15 zile inainte de data-limita de depunere a ofertelor. Autoritarea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 10-a zi inainte de data-limita de depunere a ofertelor.
Arată mai mult

Atribuirea contractului
Data încheierii contractului: 2020-10-01 📅
Valoarea totală a achiziției: 603.75 RON 💰
14366.88 RON 💰
39381.01 RON 💰
10082.50 RON 💰
Sursa: OJS 2021/S 010-017551 (2021-01-12)