„DOTAREA CU MOBILIER A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR DIN ORASUL JIBOU, JUDETUL SALAJ”
Unitatea Administrativ Teritorială (UAT) Orașul Jibou
Obiectivul general al proiectului este asigurarea dotarilor necesare desfasurarii unui proces educational accesibil si modern, cu respectarea principiilor în domeniul egalităţii de şanse, protejarii mediului și dezvoltarii durabile, in scolile din localtiatile apartinand UAT JIBOU , jud. Salaj Detalierea se regaseste in documentele anexate
Termen limităTermenul de primire a ofertelor a fost de 2024-04-15. Achiziția publică a fost publicată pe 2024-03-05.
Cine? Ce?- • Mobilier › Mobilier de birou
- • Mobilier › Mobilier şcolar
- • Mobilier › Scaune, produse conexe şi piese ale acestora
- • România
Istoricul achizițiilor
| Data | Document |
|---|---|
| 2024-03-05 | Anunţ de participare |
Anunţ de participare (2024-03-05)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Titlu: „dotarea cu mobilier a unitatilor de invatamant preuniversitar din orasul jibou, judetul salaj”
Număr de referință:
Scurtă descriere:
Tipul de contract: Bunuri
Produse/servicii: Mobilier 📦
Descriere
Identificator intern:
Titlu: Default lot
Informații suplimentare:
Produse/servicii suplimentare:
Locul principal sau locul de desfășurare: Jibou
Țara: România 🇷🇴
Locul de desfășurare: Sălaj 🏙️
Durata: 45 zile
Numărul maxim de reînnoiri: 0
Criterii de atribuire
Preț ✅
Preț (pondere): 40
Criteriul de calitate (denumire): Garantia tehnica a echipamentelor
Criteriul de calitate (pondere): 20
Criteriul de calitate (denumire): Termen de livrare
Etichetarea ecologica
Criteriul de calitate (pondere): 10
Criteriul de calitate (denumire): Ambalaj din material reciclat
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
Procedura
Tipul de procedură
Procedura deschisă ✅
Temeiul juridic: Directiva 2014/24/UE
Informații administrative
Termenul de primire a ofertelor sau a cererilor de participare: 2024-04-15 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor: 2024-04-15 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor (locul): In SEAP
Condiții de deschidere a ofertelor (Informații privind persoanele autorizate și procedura de deschidere): Comisia de evaluare
Limbile în care pot fi prezentate ofertele sau cererile de participare: română 🗣️
Perioada minimă de timp în care ofertantul trebuie să mențină oferta: 4 luni
Condiții de ofertare
Este necesară o garanție. ✅
Un grup de ofertanți căruia i se atribuie un contract trebuie să adopte o anumită formă juridică ✅
Data deschiderii: 2024-04-15 15:00:00.0000000 📅
Locul: In SEAP
Informații suplimentare: Comisia de evaluare
Facturare electronică: Obligatorie
Criterii de atribuire
Tip de pondere: Ponderare (procentaj, valoare exactă)
Informații juridice, economice, financiare și tehnice
Condiții de participare
Lista și o scurtă descriere a afecțiunilor:
Situația economică și financiară
Lista și o scurtă descriere a criteriilor de selecție:
Condiții de participare
Lista și o scurtă descriere a afecțiunilor:
Forma juridică pe care trebuie să o adopte grupul de operatori economici căruia urmează să i se atribuie contractul: Asociere conform art. 53. din Legea privind achizitiile publice nr 98/2016
Motiv de excludere:
Descrierea motivelor de excludere:
Autoritatea contractantă
Nume și adrese
Nume: Unitatea Administrativ Teritoriala (UAT) Orasul Jibou
Numărul național de înregistrare:
Adresa poștală: Strada: P-ta 1 Decembrie 1918, nr. 16
Cod poștal: 455200
Orașul poștal: Jibou
Regiune: Sălaj 🏙️
Țara: România 🇷🇴
Punct de contact: Lidia Revnic
E-mail: primariajibou_achizitiipublice@yahoo.com 📧
Telefon: +40 260644558 📞
Fax: +40 260641300 📠
URL: https://www.primariajibou.ro 🌏
Adresa profilului de cumpărător: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Tipul autorității contractante
Autoritate regională sau locală
Activitate principală
Servicii publice generale
Comunicare
Documente URL: https://e-licitatie.ro/pub/notices/c-notice/v2/view/100176789 🌏
URL de participare: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Depunere electronică: Obligatorie
Informații complementare
Revizuirea organismului
Nume: Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor
Numărul național de înregistrare:
Adresa poștală: Str. Stavropoleos nr. 6, sector 3
Cod poștal: 030084
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: office@cnsc.ro 📧
Telefon: +40 213104641 📞
Fax: +40 213104642 📠
URL: http://www.cnsc.ro 🌏
Serviciul de la care se pot obține informații privind procedura de reexaminare
Nume: Unitatea Administrativ Teritoriala (UAT) Orasul Jibou
Numărul național de înregistrare:
Adresa poștală: Localitatea Jibou , Piata 1 Decembrie 1918, nr 16, judetul Salaj
Cod poștal: 455200
Orașul poștal: Jibou
Regiune: Sălaj 🏙️
E-mail: primariajibou_achizitiipublice@yahoo.com 📧
Telefon: +40 260644558 📞
Fax: +40 260641300 📠
URL: https://www.primariajibou.ro 🌏
Procedura de revizuire
Informații precise cu privire la termenul (termenele) limită pentru procedurile de reexaminare:
Informații despre fluxurile de lucru electronice
Facturarea electronică va fi acceptată
Sursa: OJS 2024/S 048-141336 (2024-03-05)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Titlu: „dotarea cu mobilier a unitatilor de invatamant preuniversitar din orasul jibou, judetul salaj”
Număr de referință:
4494926_2024_dotari
Scurtă descriere:
Obiectivul general al proiectului este asigurarea dotarilor necesare desfasurarii unui proces educational accesibil si modern, cu respectarea principiilor în domeniul egalităţii de şanse, protejarii mediului și dezvoltarii durabile, in scolile din localtiatile apartinand UAT JIBOU , jud. Salaj
Detalierea se regaseste in documentele anexate
Arată mai mult
Produse/servicii: Mobilier 📦
Descriere
Identificator intern:
1
Titlu: Default lot
Informații suplimentare:
”Cerintele tehnice definite la nivelul anuntului de participare, caietului de sarcini sau altor documente complementare, prin trimiterea standardelor, la un anumit producator, la marci, brevete, tipuri, la o origine sau la o productie/metoda specifica de fabricatie/prestare/executie, vor fi intelese ca fiind insotite de mentiunea ”sau echivalent”.
Arată mai mult
Țara: România 🇷🇴
Locul de desfășurare: Sălaj 🏙️
Durata: 45 zile
Numărul maxim de reînnoiri: 0
Criterii de atribuire
Preț ✅
Preț (pondere): 40
Criteriul de calitate (denumire): Garantia tehnica a echipamentelor
Criteriul de calitate (pondere): 20
Criteriul de calitate (denumire): Termen de livrare
Etichetarea ecologica
Criteriul de calitate (pondere): 10
Criteriul de calitate (denumire): Ambalaj din material reciclat
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0000
Procedura
Tipul de procedură
Procedura deschisă ✅
Temeiul juridic: Directiva 2014/24/UE
Informații administrative
Termenul de primire a ofertelor sau a cererilor de participare: 2024-04-15 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor: 2024-04-15 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor (locul): In SEAP
Condiții de deschidere a ofertelor (Informații privind persoanele autorizate și procedura de deschidere): Comisia de evaluare
Limbile în care pot fi prezentate ofertele sau cererile de participare: română 🗣️
Perioada minimă de timp în care ofertantul trebuie să mențină oferta: 4 luni
Condiții de ofertare
Este necesară o garanție. ✅
Un grup de ofertanți căruia i se atribuie un contract trebuie să adopte o anumită formă juridică ✅
Data deschiderii: 2024-04-15 15:00:00.0000000 📅
Locul: In SEAP
Informații suplimentare: Comisia de evaluare
Facturare electronică: Obligatorie
Criterii de atribuire
Tip de pondere: Ponderare (procentaj, valoare exactă)
Informații juridice, economice, financiare și tehnice
Condiții de participare
Lista și o scurtă descriere a afecțiunilor:
III.1.1.a) Situatia personala a candidatului sau ofertantului: Ofertantii, tertii sustinatori si subcontractantii nu trebuie sa se regaseasca în situatiile prevazute la art.164, 165, 167 din Legea nr.98/2016.
Modalitatea prin care poate fi demonstrata îndeplinirea cerintei:
Se va completa DUAE (Documentul Unic de Achizitie European) de catre operatorii economici participanti la procedura de atribuire cu informatiile aferente situatiei lor. Documentele justificative care probeaza îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE (Documentul Unic de Achizitie European) urmeaza a fi prezentate, la solicitarea autoritatii contractante, doar de operatorul economic clasat pe locul intai in ordinea clasamentului în clasamentul intermediar întocmit la finalizarea evaluarii ofertelor. Aceste documente sunt:
1.Certificat fiscal privind lipsa datoriilor restante la momentul prezentarii, referitoare platii impozitele, taxele locale si alte venituri ale bugetului local eliberat de Primarie (Consiliul Local) pentru sediul principal cat si pentru punctele de lucru/sediile secundare înscrise în certificatul O.N.R.C. - valabile la momentul prezentării
2.Certificat fiscal privind lipsa datoriilor restante la momentul prezentarii, referitoare platii contributiilor la bugetul consolidate de la bugetul de stat eliberat de Ministerul Finantelor - valabil la momentul prezentării
„Conform prevederilor art. 165 alin. (3) din Legea nr. 98/2016, operatorul economic prezintă pentru sediul principal documente din
care să reiasă neîncadrarea în prevederile art. 165 alin. (1), iar pentru sediile secundare/punctele de lucru, o declarație pe propria
răspundere privind îndeplinirea obligațiilor de plată a impozitelor, taxelor sau contribuțiilor la bugetul general consolidat datorate”.
3. Cazierul judiciar al operatorului economic si al membrilor organului de administrare, de conducere sau de supraveghere al respectivului operator economic, sau a celor ce au putere de reprezentare, de decizie sau de control in cadrul acestuia, asa cum rezulta din certificatul constatator emis de ONRC / actul constitutiv valabil la momentul prezentării .
4. dupa caz, documente prin care se demonstreaza faptul ca operatorul economic poate beneficia de derogarile prevazute la art. 166 alin. (2), art. 167 alin. (2), art. 171 din Legea 98/2016 privind achizitiile publice;
5. alte documente edificatoare, dupa caz.
În cazul în care în țara de origine sau țara în care este stabilit ofertantul/terțul susținător/subcontractantul nu se emit documente de natura celor prevăzute mai sus sau respectivele documente nu vizează toate situațiile prevăzute la art.164, 165 și 167 din Legea nr. 98/2016 autoritatea/entitatea contractantă are obligația de a accepta o declarație pe proprie răspundere sau, dacă în țara respectivă nu există prevederi legale referitoare la declarația pe propria răspundere, o declarație autentică dată în fața unui notar, a unei autorități administrative sau judiciare sau a unei asociații profesionale care are competențe în acest sens.
Potențialii Ofertanți, rezidenți în Uniunea Europeană și în țările din Spațiul Economic European (SEE), pot utiliza site-ul web al Comisiei Europene disponibil la următoarea adresă: https://ec.europa.eu/tools/ecertis/search pentru a identifica documentele care urmează să fie prezentate ca documente justificative (dacă acestea sunt disponibile în țara respectivă).
Cerința nr.2.
Persoanele cu functie de decizie in cadrul Autoritatii Contractante, precum si cele ce participa la organizarea, derularea si finalizarea procedurii de achizitie sunt:
Ghiurco Dan, Pascalau Vlad-Andrei, Teglas Rodica, Boian Radu-Ion, Cadar Anamaria, Ciure Gioni-Doru-inspector, Fazekas Lenuta-Membru in comisia de evaluare, Sigovan Flaviu-Mihai, Almas Ioan, Stana Ioan Romulus, Pop Iulius-Emmanuel, Petrean Doru Aurelian, Pintea Victor, Muresan Telea Valentin, Csatlos Sandor, Tamasan Ovidiu Marius, Big Valentin, Pop Cornel Eugen, Zaharia Anamaria-Presedintele comisieide evaluare,Revnic Lidia - Membru in comisia de evaluare, Hogye Melinda -membru de rezerva in comisia de evaluare ,Olah Anca-membru de rezerva in comisia de evaluare, Ioan Szanto, Ciprian Chis, . Din partea furnizorului de servicii auxiliare (SC BEST CONSULTING SRL): Cimpoies Maria-Codruta - expert cooptat; Irimia Simona Mihaela- expert cooptat.
Nota: Toti ofertantii (inclusiv asociati, subcontractanti, terti sustinatori) au obligatia completarii si prezentarii initiale a DUAE ca prima dovada a neîndeplinirii situatiei de excludere enuntate.
Neprezentarea DUAE in cadrul ofertei depuse (inclusiv pentru asociat/tert sustinator/subcontractant) atrage respingerea acesteia ca inacceptabila.
Se vor depune, împreuna cu DUAE, urmatoarele documente: angajamentul ferm al tertului sustinator prin care se confirma faptul ca acesta va pune la dispozitia ofertantului/candidatului resursele invocate si din care sa rezulte modul efectiv în care se va materializa sustinerea acestuia, a acordului de subcontractare si/sau a acordului de asociere, dupa caz.
Arată mai mult
III.1.1.b) Capacitatea de exercitare a activitatii profesionale: Operatorii economici care depun ofertă trebuie să dovedească o formă de înregistrare în condițiile legii din țara rezidentă, din care să reiasă că operatorul economic este legal constituit, că nu se află în niciuna din situațiile de anulare a constituirii, precum și faptul că are capacitatea profesională de a realiza activitățile ce fac obiectul contractului de achiziție publică/sectorială. Cerința se aplică inclusiv pentru subcontractanți pentru partea din contract pe care aceștia urmează să o realizeze, care vor completa informațiile aferente situației lor la nivelul unui DUAE distinct.
Modalitatea de îndeplinire:
Se va completa DUAE de către operatorii economici participanți la procedura de atribuire a contractului de achiziție publică/sectorială cu informațiile solicitate de către autoritatea/entitatea contractantă – informații referitoare la îndeplinirea cerințelor privind capacitatea de exercitare a activității profesionale.
Documentul justificativ care probează îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE, respectiv certificatul constatator emis de ONRC, sau în cazul ofertanților persoane juridice/fizice străine, documentele echivalente emise în țara de rezidență, traduse în limba română, urmează să fie prezentate, la solicitarea Autorității/entității contractante, doar de către ofertantul clasat pe primul loc în clasamentul întocmit după aplicarea criteriului de atribuire.
In situația în care vor fi executate părți din contract de către subcontractanți, dovada înregistrării și corespondența activităților principale/secundare din cadrul acestuia cu obiectul achiziției se va prezenta obligatoriu și de către subcontractanți, pentru partea din contract pe care o vor realiza.
Arată mai mult
Lista și o scurtă descriere a criteriilor de selecție:
Detalii privind operatorul economic: Operatorul economic va prezenta odata cu depunerea ofertei , un Certificat constatator, eliberat de Oficiul Registrului Comerțului în baza Legii nr.26/1990
Capacitatea tehnică și profesională
Pentru contractele de achiziție de bunuri: executarea de livrări de tipul specificat: Ofertantul trebuie sa fi furnizat produse similare in ultimii 3 ani in valoare cumulata de cel putin 1.186.693,54 lei (fara TVA) la nivelul a maxim 3 contracte.
Urmatoarele documente justificative care probeaza indeplinirea cerintei vor fi prezentate, la solicitarea autoritatii contractante, doar de catre ofertantul clasat pe locul I in clasamentul intermediar intocmit la finalizarea evaluarii ofertelor:
-contracte de furnizare insotite de procesul-verbal de recepție finala/punere in functiune sau alte documente din care să reiasă următoarele informații: beneficiarul, cantitatea/valoarea, perioada și locul livrării;
-certificate/ documente emise sau contrasemnate de clientul beneficiar, care sa ateste faptul ca bunurile au fost livrate si puse in functiune in conformitate cu prevederile contractului de furnizare, cu indicarea valorilor, datelor şi a beneficiarilor publici sau privaţi;
-alte documente echivalente
Arată mai mult
Certificate emise de organisme independente cu privire la…
… standardele de asigurare a calității: Ofertantul trebuie să prezinte o declaraţie de conformitate cu orice standarde relevante EN, susţinute de rapoarte de testare fie de la producătorul de mobilă, fie de la furnizorii de componente/materiale, după caz. Produsele de mobilier cărora le-a fost acordată eticheta ecologică UE pentru mobilier, aşa cum este stabilit prin Decizia (UE) 2016/1.332 a Comisiei de stabilire a criteriilor ecologice de acordare a etichetei ecologice a UE pentru mobilier, sau alte etichete ecologice de tip I ISO 14024 care îndeplinesc direct cerinţele enumerate sau care utilizează metode echivalente sunt considerate conforme
Pentru conformitate se vor atașa după caz, certificările și declarațiile producătorului/ofertantului.
… sistemele sau standardele de management de mediu: Ofertele prezentate vor cuprinde in mod obligatoriu conformarea la principiul „Do No Significant Harm” (DNSH ). Ofertele care nu respecta principil DNSH vor fi declarate NECONFORME.
Se vor descrie măsurile care vor fi luate, după caz, pentru respectarea principiilor din Ghidul tehnic DNSH (2021/C58/01) aferente măsurii de investiții din Componenta C15 – Educație prevăzute în anexa 9 Declarație privind respectarea principiului DNSH (”Do not signifiant harm”) la Planul Național de Redresare și Reziliență (https://mfe.gov.ro/pnrr/), cu privire la obiectivele de mediu
Lista și o scurtă descriere a afecțiunilor:
Înscrierea în registrul comerțului: Operatorii economici trebuie să prezinte documente relevante care să dovedească forma de înregistrare și, după caz, de atestare ori apartenență din punct de vedere profesional, în conformitate cu cerințele legale din țara în care este stabilit operatorul economic. Documentul justificativ care va putea proba îndeplinirea celor asumate prin DUAE este, de exemplu pentru persoanele române, Certificat constatator, eliberat de Oficiul Registrului Comerțului în baza Legii nr.26/1990 în care informațiile trebuie să fie reale/actuale la momentul prezentării, iar obiectul contractului trebuie să aibă corespondent în codurile CAEN din documentele relevante/certificatul constatator.
Pentru persoane fizice/juridice străine: Documente edificatoare care dovedesc o formă de înregistrare și după caz de atestare ori apartenență din punct de vedere profesional, în conformitate cu cerințele legale din țara în care este stabilit operatorul economic.
Documentele emise într-o altă limbă vor fi însoțite de traducere autorizată în limba română.
Documentele urmează să fie prezentate, la solicitarea Autorități Contractante, doar de către ofertantul clasat pe locul I în clasamentul intermediar întocmit la finalizarea evaluării ofertelor.
In situația în care vor fi executate părți din contract de către subcontractanți, dovada înregistrării și corespondența activităților principale/secundare din cadrul acestuia cu obiectul achiziției se va prezenta obligatoriu și de către subcontractanți, pentru partea din contract pe care o vor realiza
Arată mai mult
Motiv de excludere:
Combaterea spălării banilor sau a finanțării terorismului
Corupție
Frauda
+ încă 5
Infracțiuni teroriste sau infracțiuni legate de activități teroriste
Munca copiilor și alte forme de trafic de persoane
Participarea la o organizație criminală
Plata contribuțiilor la asigurările sociale
Plata impozitelor
Participare la o organizatie criminala
Coruptie
Frauda
Infractiuni teroriste sau infractiuni legate de activitati teroriste
Spalare de bani sau finantarea terorismului
Exploatarea prin munca a copiilor si alte forme de trafic de persoane
Plata impozitelor
Plata asigurarilor sociale
Autoritatea contractantă
Nume și adrese
Nume: Unitatea Administrativ Teritoriala (UAT) Orasul Jibou
Numărul național de înregistrare:
4494926
Adresa poștală: Strada: P-ta 1 Decembrie 1918, nr. 16
Cod poștal: 455200
Orașul poștal: Jibou
Regiune: Sălaj 🏙️
Țara: România 🇷🇴
Punct de contact: Lidia Revnic
E-mail: primariajibou_achizitiipublice@yahoo.com 📧
Telefon: +40 260644558 📞
Fax: +40 260641300 📠
URL: https://www.primariajibou.ro 🌏
Adresa profilului de cumpărător: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Tipul autorității contractante
Autoritate regională sau locală
Activitate principală
Servicii publice generale
Comunicare
Documente URL: https://e-licitatie.ro/pub/notices/c-notice/v2/view/100176789 🌏
URL de participare: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Depunere electronică: Obligatorie
Informații complementare
Revizuirea organismului
Nume: Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor
Numărul național de înregistrare:
20329980
Adresa poștală: Str. Stavropoleos nr. 6, sector 3
Cod poștal: 030084
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: office@cnsc.ro 📧
Telefon: +40 213104641 📞
Fax: +40 213104642 📠
URL: http://www.cnsc.ro 🌏
Serviciul de la care se pot obține informații privind procedura de reexaminare
Nume: Unitatea Administrativ Teritoriala (UAT) Orasul Jibou
Numărul național de înregistrare:
4494926_3
Adresa poștală: Localitatea Jibou , Piata 1 Decembrie 1918, nr 16, judetul Salaj
Cod poștal: 455200
Orașul poștal: Jibou
Regiune: Sălaj 🏙️
E-mail: primariajibou_achizitiipublice@yahoo.com 📧
Telefon: +40 260644558 📞
Fax: +40 260641300 📠
URL: https://www.primariajibou.ro 🌏
Procedura de revizuire
Informații precise cu privire la termenul (termenele) limită pentru procedurile de reexaminare:
Remediile, caile de atac si procedura de solutionare a acestora pe cale administrativ-jurisdictionala sau judiciara, in materie de atribuirea contractelor de achizitie publica sunt reglementate de Legea nr. 101/2016, cu modificarile si completarile ulterioare.
Arată mai mult
Facturarea electronică va fi acceptată
Sursa: OJS 2024/S 048-141336 (2024-03-05)
Achiziții noi în categorii conexe 🆕
- Mobilă (inclusiv mobilă de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) şi produse de curăţat (>20 noi achiziții publice)
- Mobilier (18)
- Diverse tipuri de mobilier şi de echipament (4)
- Mese, dulapuri, birouri şi biblioteci (3)
- Mobilier de birou (1)
- Mobilier de laborator (4)
- Mobilier de uz casnic (3)
- Mobilier pentru magazine (1)
- Mobilier şcolar (5)
- Scaune, produse conexe şi piese ale acestora (4)
- Tapet şi alte acoperitoare pentru pereţi