Echipamente de laborator si laptopuri

Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti

Echipamente de laborator si laptopuri: Lot 1 – Spectroflorimetru si accesorii – in cantitatile si cu specificatiile tehnice minime solicitate in caietul de sarcini Lot 2 – Sistem Rotaevaporator vertical – in cantitatile si cu specificatiile tehnice minime solicitate in caietul de sarcini Lot 3 – Laptop configuratia 1 - in cantitatile si cu specificatiile tehnice minime solicitate in caietul de sarcini Lot 4 – Laptop configuratia 2 - in cantitatile si cu specificatiile tehnice minime solicitate in caietul de sarcini Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.

Termen limită

Termenul de primire a ofertelor a fost de 2025-10-02. Achiziția publică a fost publicată pe 2025-08-27.

Furnizori

Următorii furnizori sunt menționați în deciziile de atribuire sau în alte documente de achiziții publice:

Cine? Ce? Unde?
Istoricul achizițiilor
Data Document
2025-08-27 Anunţ de participare
2026-08-19 Anunt de atribuire
Anunţ de participare (2025-08-27)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Titlu: Echipamente de laborator si laptopuri
Număr de referință: 48467613_PAAP_2025_638
Scurtă descriere:
Echipamente de laborator si laptopuri: Lot 1 – Spectroflorimetru si accesorii – in cantitatile si cu specificatiile tehnice minime solicitate in caietul de sarcini Lot 2 – Sistem Rotaevaporator vertical – in cantitatile si cu specificatiile tehnice minime solicitate in caietul de sarcini Lot 3 – Laptop configuratia 1 - in cantitatile si cu specificatiile tehnice minime solicitate in caietul de sarcini Lot 4 – Laptop configuratia 2 - in cantitatile si cu specificatiile tehnice minime solicitate in caietul de sarcini Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Arată mai mult
Tipul de contract: Bunuri
Produse/servicii: Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor) 📦
Valoarea estimată fără TVA: 166898.06 RON 💰
Informații despre loturi
Acest contract este împărțit în loturi
Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 4
Ofertele pot fi depuse pentru un număr maxim de loturi: 4

1️⃣
Identificator intern: 1
Titlu: Spectroflorimetru si accesorii
Descrierea achiziției publice: Spectroflorimetru si accesorii - 1 buc
Informații suplimentare:
48PED/2025 „Compozite pe bază de silice poroasă ca platformă pentru imunostest rapid cu sensibilitate ridicata”
Locul principal sau locul de desfășurare:
Magazia Centrală - Universitatea Naţională de Ştiinţă și Tehnologie Politehnica Bucureşti - Splaiul Independentei, nr. 313, Sector 6, Bucuresti.
Țara: România 🇷🇴
Locul de desfășurare: Bucureşti 🏙️
Durata: 2 luni
Numărul maxim de reînnoiri: 0
Criterii de atribuire
Preț
Preț (pondere): 40
Criteriul de calitate (denumire): Garantie
Criteriul de calitate (pondere): 20
Criteriul de calitate (denumire): Elementele necesare analizei de spectrometrie de fluorescență
Criteriul de calitate (pondere): 40
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0001

2️⃣
Identificator intern: 2
Titlu: Sistem Rotaevaporator vertical
Descrierea achiziției publice: Sistem Rotaevaporator vertical- 1 buc
Informații suplimentare:
ARUT nr. 43/09.10.2023 cu titlul “Tehnologii inovative de sinteză a esterilor glicerinei cu acid acetic”
Criterii de atribuire
Criteriul de calitate (pondere): 30
Criteriul de calitate (denumire): Conține elementele necesare extracției de solvenți la vid
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0002

3️⃣
Identificator intern: 3
Titlu: Laptop configuratia 1
Descrierea achiziției publice: Laptop configuratia 1 -1 buc
Informații suplimentare:
ARUT ID: 520235573 „Modele specializate pentru simularea și analiza fenomenelor produse la rularea vehiculelor feroviare”
Locul principal sau locul de desfășurare:
Magazia Centrală - Universitatea Naţională de Ştiinţă și Tehnologie Politehnica Bucureşti - Splaiul Independentei, nr. 313, Sector 6, Bucuresti
Criterii de atribuire
Criteriul de calitate (denumire): Memorie RAM
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0003

4️⃣
Identificator intern: 4
Titlu: Laptop configuratia 2
Descrierea achiziției publice: Laptop configuratia 2 - 1 buc
Informații suplimentare:
ARUT nr 139/2023 "Sistem automatizat de colectare separata a deseurilor de exhipamente electrice si electronice"
Criterii de atribuire
Criteriul de calitate (pondere): 15
Criteriul de calitate (denumire): Greutatea
Capacitate stocare
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0004

Procedura
Tipul de procedură
Procedura deschisă
Temeiul juridic: Directiva 2014/24/UE
Informații administrative
Termenul de primire a ofertelor sau a cererilor de participare: 2025-10-02 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor: 2025-10-02 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor (locul): In SEAP
Limbile în care pot fi prezentate ofertele sau cererile de participare: română 🗣️
Perioada minimă de timp în care ofertantul trebuie să mențină oferta: 6 luni
Condiții de ofertare
Un grup de ofertanți căruia i se atribuie un contract trebuie să adopte o anumită formă juridică
Data deschiderii: 2025-10-02 15:00:00.0000000 📅
Locul: In SEAP
Facturare electronică: Obligatorie
Criterii de atribuire
Tip de pondere: Ponderare (procentaj, valoare exactă)

Informații juridice, economice, financiare și tehnice
Condiții de participare
Criteriu de selecție: Înregistrare într-un registru comercial
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
1. Persoane juridice/fizice române: Certificat Constatator eliberat de Oficiul National al Registrului Comertului din care sa reiasa ca operatorii economici ce depun oferta trebuie sa dovedeasca o forma de inregistrare in conditiile legii din tara de rezidenta, sa reiasa ca operatorul economic este legal cosntituit, ca nu se afla in niciuna dintre situatiile de anulare a constituirii precum si faptul ca are capacitatea profesionala de a realiza activitatile ce fac obiectul contractului. În cazul unei asocieri, fiecare asociat este obligat sa prezinte acest document. Se va completa DUAE, urmand ca documentele justificative care demonstreaza cele asumate prin DUAE sa fie prezentate doar de catre ofertantul clasat pe primul loc in clasamentul intermediar intocmit la finalizarea evaluarii ofertelor, la solicitarea autoritatii contractante. 2. Pentru persoane juridice/fizice străine: - Documente care dovedesc o forma de înregistrare/atestare ori apartenţa din punct de vedere profesional, în conformitate cu prevederile legale din ţara în care ofertantul este rezident (documentele vor fi prezentate în copie certificată „conform cu originalul”, semnate şi ştampilate de reprezentantul legal şi traducerea autorizată în limba romană). Se va completa DUAE, urmand ca documentele justificative care demonstreaza cele asumate prin DUAE sa fie prezentate doar de catre ofertantul clasat pe primul loc in clasamentul intermediar intocmit la finalizarea evaluarii ofertelor, la solicitarea autoritatii contractante. În cazul depunerii unei oferte în asociere, fiecare asociat are obligaţia de a demonstra îndeplinirea cerinţei. Documentele emise într-o altă limbă decât română trebuie să fie însoţite de traducerea autorizată în limba română. Declarația pe propria răspundere cu privire la beneficiarii reali trebuie să conțină datele acelor persoane fizice (cel puțin numele, prenumele și data nașterii), în conformitate cu prevederile Legii nr. 129/11 iulie 2019 pentru prevenirea și combaterea spălării banilor și finanțării terorismului cu modificările și completările ulterioare și se depune de reprezentantul legal al operatorului economic sub sancţiunile prevăzute de art. 326 din Legea nr. 286/2009 privind Codul penal, cu modificările şi completările ulterioare. - în cazul în care ofertantul declarat câştigător are în structura acţionariatului entităţi juridice străine, declarația privind beneficiarii reali trebuie să conțină datele acelor persoane fizice (cel puțin numele, prenumele și data nașterii); - operatorul economic va comunica și datele de identificare a deţinătorilor/beneficiarilor reali ai acţiunilor la purtător, în situaţia în care forma de organizare a operatorului economic ofertant/candidat, terţ susţinător sau subcontractant la procedură este de societate pe acţiuni, cu capital social reprezentat prin acţiuni la purtător; - dacă in țara de origine sau în țara în care este stabilit ofertantul unic/ ofertantul asociat/ subcontractantului/ tertul sustinator, nu există obligativitatea furnizării informațiilor privind beneficiarii reali către autoritățile competente, ofertantul unic/ ofertantul asociat/ subcontractantului/ tertul sustinator, va prezenta fie o declarație pe propria raspundere în conformitate cu prevederile art. 326 din Codul Penal privind falsul în declarații care să conțină datele acelor persoane fizice (cel puțin numele, prenumele și data nașterii), fie, dacă in țara respectivă nu există prevederi legale referitoare la declarația pe propria raspundere, o declarație autentică dată in fața unui notar, a unei autorități administrative sau judiciare sau a unei asociații profesionale care are competențe în acest sens. Informaţiile privind beneficiarii reali trebuie să fie reale/actuale la data prezentării. Ofertantul castigator are obligatia de a actualiza aceste date si informatii in mod regulat pana la incetarea relatiilor contractuale.
Arată mai mult
Este Inscris In registrele comerciale In statul membru de stabilire, astfel cum este descris In anexa XI la Directiva 2014/24/UE; operatorii economici din anumite state membre pot avea obligatia de a respecta alte cerinte stabilite In anexa respectiva.
Arată mai mult
Forma juridică pe care trebuie să o adopte grupul de operatori economici căruia urmează să i se atribuie contractul: Asociere conform art. 53. din Legea privind achizitiile publice nr 98/2016
Principalele condiții de finanțare și modalități de plată și/sau trimitere la dispozițiile relevante care le reglementează:
48PED/2025 „Compozite pe bază de silice poroasă ca platformă pentru imunostest rapid cu sensibilitate ridicata” ARUT nr. 43/09.10.2023 cu titlul “Tehnologii inovative de sinteză a esterilor glicerinei cu acid acetic” ARUT ID: 520235573 „Modele specializate pentru simularea și analiza fenomenelor produse la rularea vehiculelor feroviare” ARUT nr 139/2023 "Sistem automatizat de colectare separata a deseurilor de exhipamente electrice si electronice"
Arată mai mult
Motiv de excludere:
Combaterea spălării banilor sau a finanțării terorismului
Corupție
Frauda
+ încă 6
Infracțiuni teroriste sau infracțiuni legate de activități teroriste
Motive referitoare la situația operatorului economic
Munca copiilor și alte forme de trafic de persoane
Participarea la o organizație criminală
Încălcarea obligației de plată a contribuțiilor la asigurările sociale
Încălcarea obligației de plată a impozitelor
Descrierea motivelor de excludere:
Participare la o organizatie criminala
Coruptie
Frauda
Infractiuni teroriste sau infractiuni legate de activitati teroriste
Spalare de bani sau finantarea terorismului
Exploatarea prin munca a copiilor si alte forme de trafic de persoane
Plata impozitelor
Plata asigurarilor sociale
1) Ofertantii, tertii sustinatori si subcontractantii nu trebuie sa se regaseasca in situatiile prevazute la art. 164, 165, 167 din Legea nr. 98/2016. Modalitatea prin care poate fi demonstrata indeplinirea cerintei: se va completa DUAE de catre operatorii economici participanti la procedura de atribuire cu informatiile aferente situatiei lor. Documentele justificative care probeaza indeplinirea celor asumate prin completarea DUAE: Aceste documente pot fi: a) certificate constatatoare privind plata impozitelor, taxelor sau a contributiilor la bugetul general consolidat (buget local, buget de stat, etc.), valabile la momentul prezentării, pentru sediul principal, iar pentru sediile secundare / punctele de lucru, o declarație pe propria răspundere privind îndeplinirea obligațiilor de plată a impozitelor, taxelor sau contribuțiilor la bugetul general consolidat datorate. b) Cazierul judiciar al operatorului economic si al membrilor organului de administrare, de conducere sau supraveghere al respectivului operator economic, sau a celor ce au putere de reprezentare, de decizie sau de control in cadrul acestuia, asa cum rezulta din certificatul constatator emis de ONRC/actul constitutiv, valabile la momentul prezentarii. c) Dupa caz, documente prin care se demonstreaza faptul ca operatorul economic poate beneficia de derogarile prevazute la art.166 alin (2), art. 167 alin. (2), art. 171 din Legea 98/2016 privind achizitiile publice. d) Ofertantii si subcontractantii nu trebuie sa se regaseasca in situatiile prevazute la art. 59-60 din Legea Nr. 98/2016 - Informatii privind personalul autoritatii contractante care sunt implicate în desfasurarea procedurii de atribuire:: Mihnea COSTOIU, Director General: Mihai COROCAESCU, Director Economic: Dorina ADAMESCU, Director Achizitii Publice: Costel Titel BÎRSAN, Responsabil Juridic: Daniela STANCULEANU, CFPP: Rodica MANOLACHE, Responsabil Achizitii: Cristina Elena GAVRILOAEA, Expert tehnic: Daniela BERGER, Expert tehnic:Ana Maria BREZOIU, Expert tehnic: Razvan Andrei OPREA, Expert tehnic: Cicerone-Laurentiu POPA. Se va completa DUAE, urmand ca documentele justificative care demonstreaza cele asumate prin DUAE sa fie prezentate doar de catre ofertantul clasat pe primul loc in clasamentul intermediar intocmit la finalizarea evaluarii ofertelor, la solicitarea autoritatii contractante. DUAE completat trebuie sa cuprinda bifa privind indicatia globala conform prevederilor art. 193 din Legea 98/2016, ulterior, la solicitarea autoritatii contractante operatorul economic clasat pe primul loc va prezenta documentele justificative/suport. Operatorii economici, pot prezenta orice alte documente edificatoare care probează îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE. 2. În conformitate cu prevederile legii nr. 129 din 11 iulie 2019, referitoare la obtinerea unor date si informatii privind beneficiarului real al destinatarului fondurilor cadrul programului de finantare, pentru procedurile de achiziției, operatorii economici ce depun oferta au obligația să prezinte următoarele documente, după caz: a) pentru ofertantii a caror actionari sunt persoane fizice sau persoane juridice inregistrate pe teritoriul Romaniei, se va depune un extras ONRC. b) pentru ofertantul/ofertantii declarat(i) castigator(i) are/au in structura actionariatului entitati juridice straine, autoritatea contractanta colecteaza de la ofertant o declaratie pe proprie raspundere data de catre reprezentantul legal, conform prevederilor articolului 326 din Codul Penal privind falsul in declaratii, ce va contine datele privind beneficiarii reali ai entitatilor juridice straine (cel putin numele, prenumele si data nasterii), in conformitate cu Legea 129/2019, cu completarile si modificarile ulterioare. c) pentru ofertantii straini, inregistrati in afara Romaniei, acestia vor depune documente justificative, certificate sau alte inscrisuri eliberate de autoritatea responsabila de datele beneficiarului real din tara ofertantului, insotit de traducerea in limba romana, certificata de traducatori autorizati, in conditiile legii. d) pentru ofertantii de tipul asociatiilor si fundatiilor, autoritatea contractanta colecteaza de la acestia un extras de la Ministerul Justitiei (Registrul National ONG) privind beneficiarii reali ai asociatiei/fundatiei; in cazul in care asociatia/fundatia este o entitate straina sau are beneficiari reali persoane straine, autoritatea contractanta colecteaza de la ofertanti o declaratie pe proprie raspundere data de catre reprezentantul legal/presedinte, conform prevederilor articolului 326 din Codul Penal privind falsul in declaratii, ce va contine datele privind beneficiarii reali ai entitatilor juridice (cel putin numele, prenumele si data nasterii), in conformitate cu Legea 129/2019, cu completarile si modificarile ulterioare. Dupa stabilirea clasamentului ofertelor, comisia de evaluare va solicita prezentarea documentului care contine informatiile cu privire la beneficiarul real a fondurilor alocate odata cu documentele suport/dovezile aferente informatiilor din DUAE depuse de ofertantul clasat pe primul loc, aspecte ce se vor mentiona in procesele verbale aferente indeplinirii criteriilor de calificare si selectie, intocmite 1n conformitate cu prevederile din normele metodologice ale actelor normative anterior mentionate. Colectarea partiala a datelor solicitate de art. 22 din Regulamentul RRF sau absenta lor atrage dupa sine respingerea ofertei castigatoare sau, dupa caz, anularea procedurii de achizitie publica, in situatia depunerii unei singure oferte.
Arată mai mult

Autoritatea contractantă
Nume și adrese
Nume: Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti
Numărul național de înregistrare: 48467613
Adresa poștală: Strada: Independentei, nr. 313
Cod poștal: 060042
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
Punct de contact: Cristina GAVRILOAEA
E-mail: cristina.gavriloaea@upb.ro 📧
Telefon: +40 214029205 📞
URL: https://www.upb.ro 🌏
Adresa profilului de cumpărător: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Tipul autorității contractante
Minister sau orice altă autoritate naţională sau federală
Activitate principală
Educație
Comunicare
Documente URL: https://e-licitatie.ro/pub/notices/c-notice/v2/view/100199650 🌏
URL de participare: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Depunere electronică: Obligatorie

Informații complementare
Informații suplimentare
Cerintele tehnice definite la nivelul anuntului de participare, caietului de sarcini sau altor documente complementare, prin trimiterea standardelor, la un anumit producator, la marci, brevete, tipuri, la o origine sau la o productie/metoda specifica de fabricatie/prestare/executie, vor fi intelese ca fiind insotite de mentiunea ”sau echivalent”.In cazul in care exista oferte clasate pe primul loc care prezinta un pret egal, se va solicita reofertare printr-o clarificare inaintata ofertantului, iar ofertantii vor depune o noua oferta in SEAP, in urma solicitarii de clarificari formulate de catre autoritatea contractanta. Analiza documentelor prezentate de ofertantii de catre comisia de evaluare nu angajeaza din partea acesteia nici o raspundere sau obligatie fata de acceptarea ca fiind autentice sau legale si nu inlatura raspunderea exclusiva a ofertantului sub acest aspect. Nu se accepta oferte alternative.
Arată mai mult
Revizuirea organismului
Nume: Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor
Numărul național de înregistrare: 20329980
Adresa poștală: Str. Stavropoleos nr. 6, sector 3
Cod poștal: 030084
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: office@cnsc.ro 📧
Telefon: +40 213104641 📞
Fax: +40 213104642 📠
URL: http://www.cnsc.ro 🌏
Serviciul de la care se pot obține informații privind procedura de reexaminare
La fel ca: Nume și adrese
Procedura de revizuire
Informații precise cu privire la termenul (termenele) limită pentru procedurile de reexaminare:
Termenele de exercitare a cailor de atac sunt cele prevazute la art. 8, alin. (1), din Legea nr.101/2016
Informații despre fluxurile de lucru electronice
Facturarea electronică va fi acceptată
Sursa: OJS 2025/S 165-563881 (2025-08-27)
Anunt de atribuire (2026-08-19)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Valoarea estimată fără TVA: 166898.06 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA): 153 699 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mare): 15 125 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mică): 14 699 💰
Descriere
Valoarea estimată fără TVA: 117647.06 RON 💰
25740.08 RON 💰
15126.05 RON 💰
Abordarea pentru reducerea impactului asupra mediului: Protecția și refacerea biodiversității și a ecosistemelor
Criterii privind achizițiile ecologice: Criteriile naționale privind achizițiile publice ecologice
Valoarea estimată fără TVA: 8384.87 RON 💰

Atribuirea contractului

1️⃣
Se atribuie un contract/lot
Numărul de identificare a lotului: LOT-0003
Numărul contractului: 44707
Data încheierii contractului: 2025-11-17 📅
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 2
Numărul de oferte primite prin mijloace electronice: 2
Numărul de oferte primite de la IMM-uri: 1
Numărul de oferte primite de la ofertanți din state care nu sunt membre ale UE: 0
Numărul de oferte primite de la ofertanți din alte state membre ale UE: 0
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 15 125 💰
Cea mai mică ofertă: 14 699 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 14 699 RON 💰
Oferta a fost poziționată în clasament
Locul pe lista câștigătorilor: 1
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1159151/LOT-0003/CIF: RO 9911870
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0003
Numele și adresa contractantului
Nume: Stream networks s.r.l.
Numărul național de înregistrare: RO 9911870
Adresa poștală: STR INGINER TEODORU NR 45 AP 1 SECTOR 5
Cod poștal: 050171
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: cristianbreazu@stream-networks.ro 📧
Telefon: +40 213354659 📞
Fax: +40 213369153 📠
URL: https://www.stream-networks.ro 🌏
Dimensiunea operatorului economic: Medie

2️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0002
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 3
Numărul de oferte primite prin mijloace electronice: 3
Numărul de oferte primite de la IMM-uri: 3
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 24 000 💰
Cea mai mică ofertă: 21 630 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 24 000 RON 💰
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1159151/LOT-0002/CIF: 40688678
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0002
Numele și adresa contractantului
Nume: S.c. solagen laboratory s.r.l.
Numărul național de înregistrare: 40688678
Adresa poștală: Strada: TRANDAFIRILOR, Nr. 34, Sector: -, Judet: Ilfov, Localitate: Pantelimon, Cod postal: 077145
Cod poștal: 077145
Orașul poștal: Pantelimon
Regiune: 🏙️
E-mail: contact@accesoriilaborator.com 📧
Telefon: +40 0769658326 📞
URL: https://sticlarielaborator.com 🌏
Dimensiunea operatorului economic: Mică

3️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0001
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 1
Numărul de oferte primite prin mijloace electronice: 1
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 115 000 💰
Cea mai mică ofertă: 115 000 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 115 000 RON 💰
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1159151/LOT-0001/CIF: 9046834
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0001
Numele și adresa contractantului
Nume: S.c. abl&e jasco romania comert si servicii s.r.l.
Numărul național de înregistrare: 9046834
Adresa poștală: Strada: Calea Turzii, nr. 161, Sector: -, Judet: Cluj, Localitate: Cluj-Napoca, Cod postal: 400489
Cod poștal: 400485
Orașul poștal: Cluj-Napoca
Regiune: Cluj 🏙️
E-mail: ablerom@ablelab.com 📧
Telefon: +40 264594286 📞
Fax: +40 264594286 📠
URL: https://www.ablelab.com 🌏

4️⃣
Informații privind neremunerarea
Nu s-a primit nicio ofertă sau cerere de participare sau toate au fost respinse
Motivul pentru care nu a fost ales un câștigător: Altele
Numărul de identificare a lotului: LOT-0004
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite de la ofertanți din alte state membre ale UE: 1
Sursa: OJS 2026/S 160-575866 (2026-08-19)