Închiriere autovehicule transport mixt, persoane şi materiale, cu şofer, pentru subunitatile Sucursalei Miniere Târgu – Jiu, respectiv Unitatea Minieră de Cariere Rovinari, Unitatea Minieră de Cariere Roşia-Peşteana, Unitatea Minieră de Cariere Jilţ, Unitatea Minieră de Cariere Motru si U.P.R.U.M. Rovinari

Societatea Complexul Energetic Oltenia SA

Tehnologia de lucru in flux continuu in cadrul exploatarilor miniere la zi presupune deplasarea personalului muncitor la punctele de lucru din cadrul unitatilor miniere si a formatiilor specializate, la utilajele conducatoare (excavatoare cu rotor, masini de haldat cu brat in consola, KSS, AsG in depozitele de carbune, etc) din cadrul fluxului tehnologic. Transportul cu autovehiculele solicitate presupune transportul personalului, a sculelor necesare interventiilor, la punctele de lucru zilnic desfasurat la 1-3 schimburi, in cadrul programului de lucru zilnic de 5-7 zile/saptamana. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturos solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunerea a ofertelor: 20.

Termen limită

Termenul de primire a ofertelor a fost de 2025-04-10. Achiziția publică a fost publicată pe 2025-03-04.

Furnizori

Următorii furnizori sunt menționați în deciziile de atribuire sau în alte documente de achiziții publice:

Cine? Ce? Unde?
Istoricul achizițiilor
Data Document
2025-03-04 Anunţ de participare
2026-08-10 Anunt de atribuire
Anunţ de participare (2025-03-04)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Titlu: Închiriere autovehicule transport mixt, persoane şi materiale, cu şofer, pentru subunitatile Sucursalei Miniere Târgu – Jiu, respectiv Unitatea Minieră de Cariere Rovinari, Unitatea Minieră de Cariere Roşia-Peşteana, Unitatea Minieră de Cariere Jilţ, Unitatea Minieră de Cariere Motru si U.P.R.U.M. Rovinari
Număr de referință: 30267310-2025-609.1
Scurtă descriere:
Tehnologia de lucru in flux continuu in cadrul exploatarilor miniere la zi presupune deplasarea personalului muncitor la punctele de lucru din cadrul unitatilor miniere si a formatiilor specializate, la utilajele conducatoare (excavatoare cu rotor, masini de haldat cu brat in consola, KSS, AsG in depozitele de carbune, etc) din cadrul fluxului tehnologic. Transportul cu autovehiculele solicitate presupune transportul personalului, a sculelor necesare interventiilor, la punctele de lucru zilnic desfasurat la 1-3 schimburi, in cadrul programului de lucru zilnic de 5-7 zile/saptamana. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturos solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunerea a ofertelor: 20.
Arată mai mult
Tipul de contract: Servicii
Produse/servicii: Închiriere de vehicule de transport de mărfuri cu şofer 📦
Informații despre loturi
Acest contract este împărțit în loturi
Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 18
Ofertele pot fi depuse pentru un număr maxim de loturi: 18

1️⃣
Identificator intern: 1
Titlu: Autovehicule transport mixt, materiale si persoane, cu şofer, pentru UMC Rovinari, tracţiune integrală cu 3 axe motoare, P.135/183 KW/CP
Descrierea achiziției publice:
Transportul cu autovehiculele solicitate presupune transportul personalului, a sculelor si materialelor, necesare interventiilor, la punctele de lucru zilnic desfasurat la 1-3 schimburi, in cadrul programului de lucru zilnic de 5-7 zile/saptamana.
Informații suplimentare:
Se vor inchiria 2 vehicule cu caracteristici tehnice conform celor descrise in Caietul de Sarcini nr. 61/ 29.01.2025.
Locul principal sau locul de desfășurare: Bazinul minier Rovinari, Complexul Energetic Oltenia S.A.
Țara: România 🇷🇴
Locul de desfășurare: Gorj 🏙️
Durata: 12 luni
Numărul maxim de reînnoiri: 0
Criterii de atribuire
Preț
Preț (pondere): 90
Criteriul de calitate (denumire): Vechimea medie a parcului de vehicule ofertat
Criteriul de calitate (pondere): 10
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0001

2️⃣
Identificator intern: 2
Titlu: Autovehicule transport mixt, materiale si persoane, cu şofer, pentru UMC Rovinari, tracţiune integrală, Pmin. 100/136 KW/CP
Informații suplimentare:
Se vor inchiria 5 vehicule cu caracteristici tehnice conform celor descrise in Caietul de Sarcini nr. 61/ 29.01.2025.
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0002

3️⃣
Identificator intern: 3
Titlu: Autovehicule transport mixt, materiale si persoane, cu şofer, pentru U.M.C. Rovinari, tracţiune integrală, Pmin. 100/136 KW/CP
Informații suplimentare:
Se vor inchiria 4 vehicule cu caracteristici tehnice conform celor descrise in Caietul de Sarcini nr. 61/ 29.01.2025.
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0003

4️⃣
Identificator intern: 4
Titlu: Autovehicule transport mixt, materiale si persoane, cu şofer, pentru UMC Rovinari, tracţiune simplă, Pmin. 135/183 KW/CP
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0004

5️⃣
Identificator intern: 5
Titlu: Autovehicule transport mixt, materiale si persoane, cu şofer, pentru UMC Rovinari, Pmin. 100/136 KW/CP
Informații suplimentare:
Se vor inchiria 3 vehicule cu caracteristici tehnice conform celor descrise in Caietul de Sarcini nr. 61/ 29.01.2025.
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0005

6️⃣
Identificator intern: 6
Titlu: Autovehicule transport mixt, materiale si persoane, cu şofer, pentru UMC Roşia - Peşteana, tracţiune integrală cu 3 axe motoare, P>135/183 KW/CP
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0006

7️⃣
Identificator intern: 7
Titlu: Autovehicule transport mixt, materiale si persoane, cu şofer, pentru UMC Roşia - Peşteana, tracţiune integrală, Pmin.100/136 KW/CP
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0007

8️⃣
Identificator intern: 8
Titlu: Autovehicule transport mixt, materiale si persoane, cu şofer, pentru UMC Roşia - Peşteana, tracţiune simplă, P>135/183 KW/CP
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0008

9️⃣
Identificator intern: 9
Titlu: Autovehicule transport mixt, materiale si persoane, cu şofer, pentru UMC Jilţ, tracţiune integrală cu 3 axe motoare, P>135/183 KW/CP
Locul principal sau locul de desfășurare: Bazinul minier Jilţ (com. Mătăsari), Complexul Energetic Oltenia S.A.
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Identificator intern: 10
Titlu: Autovehicule transport mixt, materiale si persoane, cu şofer, pentru UMC Jilţ, tracţiune integrală cu 3 axe motoare, P>135/183 KW/CP.
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Identificator intern: 11
Titlu: Autovehicule transport mixt, materiale si persoane, cu şofer, pentru UMC Jilţ, tracţiune integrală, Pmin. 100/136 KW/CP
Informații suplimentare:
Se vor inchiria 6 vehicule cu caracteristici tehnice conform celor descrise in Caietul de Sarcini nr. 61/ 29.01.2025.
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Identificator intern: 12
Titlu: Autovehicule transport mixt, materiale si persoane, cu şofer, pentru UMC Motru, tracţiune integrală cu 3 axe motoare, P>135/183 KW/CP
Locul principal sau locul de desfășurare: Bazinul minier Motru, Complexul Energetic Oltenia S.A.
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Identificator intern: 13
Titlu: Autovehicule transport mixt, materiale si persoane, cu şofer, pentru UMC Motru, tracţiune integrală cu 3 axe motoare, P>135/183 KW.CP
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Identificator intern: 14
Titlu: Autovehicule transport mixt, materiale si persoane, cu şofer, pentru UMC Motru, tracţiune integrală, Pmin 100/136 kW/CP
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Identificator intern: 15
Titlu: Autovehicule transport mixt, materiale si persoane, cu şofer, pentru UMC Motru, tracţiune integrală, Pmin 100/136 KW/CP
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Identificator intern: 16
Titlu: Autovehicule transport mixt, materiale si persoane, cu şofer, pentru UMC Motru, tracţiune integrală, Pmin 100/136 KW/CP.
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Identificator intern: 17
Titlu: Autovehicule transport mixt, materiale si persoane, cu şofer, pentru U.P.R.U.M. Rovinari, tracţiune integrală cu 3 axe motoare P>135/183 KW/CP
Informații suplimentare:
Se va inchiria 1 vehicul, cu caracteristici tehnice conform celor descrise in Caietul de Sarcini nr. 61/ 29.01.2025.
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Identificator intern: 18
Titlu: Autovehicule transport mixt, materiale si persoane, cu şofer, pentru U.P.R.U.M. Rovinari, tractiune integrala, P100/136 KW/CP
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0018

Procedura
Tipul de procedură
Procedura deschisă
Temeiul juridic: Directiva 2014/25/UE
Informații administrative
Termenul de primire a ofertelor sau a cererilor de participare: 2025-04-10 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor: 2025-04-10 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor (locul): In SEAP
Condiții de deschidere a ofertelor (Informații privind persoanele autorizate și procedura de deschidere): Comisia de analiza si evaluare
Limbile în care pot fi prezentate ofertele sau cererile de participare: română 🗣️
Perioada minimă de timp în care ofertantul trebuie să mențină oferta: 3 luni
Informații privind un acord-cadru sau un sistem dinamic de achiziție
Acord-cadru cu mai mulți operatori
Condiții de ofertare
Este necesară o garanție.
Un grup de ofertanți căruia i se atribuie un contract trebuie să adopte o anumită formă juridică
Data deschiderii: 2025-04-10 15:00:00.0000000 📅
Locul: In SEAP
Informații suplimentare: Comisia de analiza si evaluare
Facturare electronică: Obligatorie
Criterii de atribuire
Tip de pondere: Ponderare (procentaj, valoare exactă)
Condiții de ofertare
Contractul conține condiții de executare

Informații juridice, economice, financiare și tehnice
Condiții de participare
Lista și o scurtă descriere a afecțiunilor:
III.1.1.a) Situatia personala a candidatului sau ofertantului: Ofertantii nu trebuie sa se regaseasca in situatiile prevazute la art. 73 din Legea nr. 99/2016. Se va prezenta DUAE conform art. 202 alin.1 din Legea 99/2016. Documentele justifcative care probeaza indeplinirea celor asumate prin completarea DUAE urmeaza a fi prezentate la solicitarea entitatii contractante, doar de catre ofertantul clasat pe locul I in clasamentul intermediar intocmit la finalizarea evaluarii ofertelor. Pâna la data limita de depunere a ofertelor, operatorii economici vor completa în SEAP Formularul DUAE. În conformitate cu prevederile art. 202 din Legea 99/2016, daca este cazul, DUAE va include si informatiile solicitate cu privire la tertul sustinator si/sau cu privire la subcontractanti.In acest caz, pentru fiecare tert sustinator / subcontractant se va completa un document DUAE separat. Persoanele care detin functii de conducere in cadrul entitatii contractante sunt: Presedintele Directoratului – Dan-Iulius Plaveti, Membrii Directoratului –Constantin-Cosmin Trufelea, Ion Bălăşoiu, Director Durecţia Financiar Contabilitate - Adriana-Luminita Popescu, Director Sucursala Minieră – Constantin David, Director Directia Comercială – Delia Chircă, Director Direcția Legislație - Cristina-Maria Măceșanu , Director Adjunct Directia Comercială – Sorin Constantin Chircu. Modalitatea de îndeplinire: Ofertantul (inclusiv fiecare asociat / subcontractant / terț susținător, daca este cazul) va completa cerințele corespunzătoare in Documentul Unic de Achiziții European (DUAE). Nota: Ofertantul ( inclusiv fiecare asociat / subcontractant / terț susținător, daca este cazul) nu trebuie sa se încadreze in situațiile prevăzute la motivele de excludere (art. 72 si 73). Declarație privind neîncadrarea in situațiile prevăzute la art. 73 din Legea nr. 99/2016 (Formular nr. 5) din partea operatorului economic ofertant se va încarcă in SEAP, odată cu DUAE. Operatorii economici ce depun oferta trebuie sa dovedeasca o forma de inregistrare in conditiile legii din tara de rezidenta, sa reiasa ca operatorul economic este legal constituit, ca nu se afla in niciuna dintre situatiile de anulare a constituirii precum si faptul ca are capacitatea profesionala de a realiza activitatile care fac obiectul contractului. Se va completa DUAE de catre operatorii economici participanti la procedura de atribuire cu informatiile aferente situatiei lor. Documentele justificative care probeaza indeplinirea celor asumate prin completarea DUAE: - certificat constatator emis de ONRC; - certificate constatatoare privind lipsa datoriilor restante cu privire la plata impozitelor, taxelor sau a contributiilor la bugetul general consolidat (buget local, buget de stat etc.) la momentul prezentarii; - cazierul judiciar al operatorului economic si al membrilor organului de administrare, de conducere sau de supraveghere al respectivului operator economic, sau a celor ce au putere de reprezentare, de decizie sau de control în cadrul acestuia, asa cum rezulta din certificatul constatator emis de ONRC / actul constitutiv; - documente prin care se demonstreaza faptul ca operatorul economic poate beneficia de derogarile prevazute la art. 179 alin. (2), art. 180 alin. (2), art. 184 din Legea 99/2016 privind achizitiile publice; - alte documente edificatoare. Documentele justificative care probeaza îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE, respectiv certificat constatator emis de ONRC,sau în cazul ofertantilor straini, documente echivalente emise în tara de rezidenta, urmeaza sa fie prezentate, la solicitarea autoritatii contractante, doar de catre ofertantul clasat pe locul I în clasamentul intermediar întocmit la finalizarea evaluarii ofertelor. - Se va prezenta Certificat constatator eliberat de Oficiul National al Registrului Comertului. Informatiile cuprinse in certificatul constatator trebuie sa fie reale/actuale la data prezentarii. Obiectul contractului trebuie sa aiba corespondent in codul CAEN din certificatul constatator. Documentele justificative/documentele echivalente pt ofertantii straini vor fi prezentate doar de ofertantul clasat pe primul loc în clasamentul intermediar întocmit la finalizarea evaluarii ofertelor, la solicitarea entitatii contractante. Pentru persoane juridice/fizice straine: Se vor prezenta documente edificatoare care dovedesc o forma de înregistrare/atestare ori apartenenta din punct de vedere profesional, în conformitate cu prevederile legale din tara în care candidatul/ofertantul este rezident. Documentele emise in alta limba trebuie sa fie insotite de o traducere autorizata in limba romana.
Arată mai mult
III.1.1.b) Capacitatea de exercitare a activitatii profesionale: Prestatorul trebuie sa posede licenţa de transport/licenţa comunitara conform art. 24, alin (1) din Ordonanţa de Guvern nr. 27/2011 privind transporturile rutiere, modificată şi completată prin Ordonanţa de Urgenţă a Guvernului nr.11/2013, aprobată în baza Legii nr.109 din 2014.
Arată mai mult
Capacitatea tehnică și profesională
Lista și o scurtă descriere a criteriilor de selecție:
Permiterea controalelor: Operatorilor economici li se solicita acceptul pentru efectuarea de catre entitatea contractanta de verificari ale capacitatii tehnice, cerinta conf. art.192, lit.f) din Legea nr.99/2016. În procesul de verificare a capacitatii tehnice, entitatea contractanta va verifica urmatoarele aspecte: starea tehnica, dotarea si corespondenta caracteristicilor tehnice cu cerintele caietului de sarcini pentru întregul parc de vehicule ofertat. Modalitatea de îndeplinire: Se va completa Declaratie, daca pentru serviciile care urmeaza sa fie prestate, operatorul economic va permite efectuarea de verificari ale capacitatilor de reparatii sau ale capacitatii tehnice a parcului de vehicule propus prin oferta.
Arată mai mult
Proporția de subcontractare: Informatii privind subcontractarea / asocierea / susținerea unui terț Ofertantul trebuie sa precizeze, daca este cazul, partea/partile din contract pe care urmeaza sa le subcontracteze, informatii privind asocierea, informatii privind sustinerea unui/unor tert/terti. Ofertantul (inclusiv fiecare asociat / subcontractant / terț susținător, daca este cazul) va completa in Documentul Unic de Achizitie European (DUAE) informatiile aferente situatiei lui (in DUAE, la Sectiunea ,,A: Indicaţia globală pentru toate criteriile de selecţie” se raspunde cu ,,DA’’ sau ,,NU’’). Nota: a) Entitatea contractanta va solicita ofertantului clasat pe primul loc după aplicarea criteriului de atribuire asupra ofertelor admisibile in clasamentul intermediar întocmit la finalizarea evaluării ofertelor, documente justificative actualizate care demonstreaza indeplinirea celor asumate prin completarea in DUAE (conform art. 205 alin. (2) din Legea nr. 99/2016). b) Nedepunerea DUAE odata cu oferta (inclusiv pentru fiecare asociat/ subcontractant/ tert sustinator) atrage respingerea acesteia ca inacceptabila. c) Pentru asociatul, subcontractantul si tertul sustinator, (daca este cazul) se solicita depunerea odata cu oferta, a DUAE, a angajamentului ferm al tertului sustinator din care rezulta modul efectiv în care se va materializa sustinerea acestuia, sau dupa caz, a acordului de subcontractare si/sau a acordului de asociere.
Arată mai mult
Condiții de participare
Forma juridică pe care trebuie să o adopte grupul de operatori economici căruia urmează să i se atribuie contractul: Asociere conform art. 66. din Legea privind achizitiile sectoriale nr 99/2016
Motiv de excludere:
Combaterea spălării banilor sau a finanțării terorismului
Corupție
Frauda
+ încă 5
Infracțiuni teroriste sau infracțiuni legate de activități teroriste
Munca copiilor și alte forme de trafic de persoane
Participarea la o organizație criminală
Plata contribuțiilor la asigurările sociale
Plata impozitelor
Descrierea motivelor de excludere:
Participare la o organizatie criminala
Coruptie
Frauda
Infractiuni teroriste sau infractiuni legate de activitati teroriste
Spalare de bani sau finantarea terorismului
Exploatarea prin munca a copiilor si alte forme de trafic de persoane
Plata impozitelor
Plata asigurarilor sociale

Autoritatea contractantă
Nume și adrese
Nume: Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA
Numărul național de înregistrare: RO30267310
Adresa poștală: Strada: Alexandru Ioan Cuza, nr. 5
Cod poștal: 210140
Orașul poștal: Targu Jiu
Regiune: Gorj 🏙️
Țara: România 🇷🇴
Punct de contact: Ovidiu popescu
E-mail: ovidiu.popescu@ceoltenia.ro 📧
Telefon: +40 372819778 📞
Fax: +40 253227280 📠
URL: https://www.ceoltenia.ro 🌏
Adresa profilului de cumpărător: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Tipul autorității contractante
Organism de drept public
Activitate principală
Electricitate
Comunicare
Documente URL: https://e-licitatie.ro/pub/notices/c-notice/v2/view/100191839 🌏
URL de participare: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Depunere electronică: Obligatorie

Informații complementare
Revizuirea organismului
Nume: Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor
Numărul național de înregistrare: 20329980
Adresa poștală: Str. Stavropoleos nr. 6, sector 3
Cod poștal: 030084
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: office@cnsc.ro 📧
Telefon: +40 213104641 📞
Fax: +40 213104642 📠
URL: http://www.cnsc.ro 🌏
Informații despre fluxurile de lucru electronice
Facturarea electronică va fi acceptată
Sursa: OJS 2025/S 045-143035 (2025-03-04)
Anunt de atribuire (2026-08-10)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Valoarea estimată fără TVA: 22 082 970 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA): 8496915.05 RON 💰
Valoarea maximă a acordurilor-cadru referitoare la acest anunț: 8702946.8 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mare): 28 184 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mică): 28 184 💰
Descriere
Valoarea estimată fără TVA: 825 840 RON 💰
1 782 384 RON 💰
1 566 432 RON 💰
723 209 RON 💰
556 960 RON 💰
2 002 408 RON 💰
2 082 249 RON 💰
1 542 078 RON 💰
1 173 573 RON 💰
2 010 960 RON 💰
1 581 084 RON 💰
1 071 861 RON 💰
1 340 640 RON 💰
1 139 840 RON 💰
517 312 RON 💰
281 312 RON 💰
318 396 RON 💰

Atribuirea contractului

1️⃣
Se atribuie un contract/lot
Numărul de identificare a lotului: LOT-0014
Numărul contractului: 651/CEOSM
Data încheierii contractului: 2026-05-12 📅
Contractul este atribuit în baza unui acord-cadru
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 1
Numărul de oferte primite prin mijloace electronice: 1
Numărul de oferte primite de la IMM-uri: 1
Numărul de oferte primite de la ofertanți din state care nu sunt membre ale UE: 0
Numărul de oferte primite de la ofertanți din alte state membre ale UE: 0
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 28 184 💰
Cea mai mică ofertă: 28 184 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 1 340 640 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 1 340 640 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 28 184 RON 💰
Oferta a fost poziționată în clasament
Locul pe lista câștigătorilor: 1
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1147665/LOT-0014/CIF: RO 14060088
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0014
Numele și adresa contractantului
Nume: Romferex import export s.r.l.
Numărul național de înregistrare: RO 14060088
Adresa poștală: Strada Gavanesti, Nr. -
Cod poștal: 217048
Orașul poștal: Balesti
Regiune: Gorj 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: romferex@yahoo.com 📧
Telefon: 0721263508 📞
Fax: +40 253211717 📠
URL: https://www.romferex.ro 🌏
Dimensiunea operatorului economic: Mică
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 319 872 RON 💰
343 392 RON 💰
1 340 640 RON 💰
305 760 RON 💰

2️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0012
Cea mai mare ofertă: 441 564 💰
Cea mai mică ofertă: 441 564 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 1 581 084 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 1 581 084 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 441 564 RON 💰
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1147665/LOT-0012/CIF: RO 14060088
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0012
Valoarea totală a contractului/lotului: 365 596 RON 💰
394 084 RON 💰
1 581 084 RON 💰
275 384 RON 💰

3️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0011
Cea mai mare ofertă: 218 112 💰
Cea mai mică ofertă: 218 112 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 2 010 960 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 2 010 960 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 218 112 RON 💰
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1147665/LOT-0011/CIF: RO 14060088
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0011
Valoarea totală a contractului/lotului: 444 528 RON 💰
493 920 RON 💰
2 010 960 RON 💰
352 800 RON 💰
500 976 RON 💰

4️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0013
Cea mai mare ofertă: 96 019 💰
Cea mai mică ofertă: 96 019 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 1 071 861 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 1 071 861 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 96 019 RON 💰
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1147665/LOT-0013/CIF: RO 14060088
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0013
Valoarea totală a contractului/lotului: 218 408 RON 💰
245 709 RON 💰
1 071 861 RON 💰
243 335 RON 💰
268 262 RON 💰

5️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0009
Cea mai mare ofertă: 198 197 💰
Cea mai mică ofertă: 198 197 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 1 542 078 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 1 542 078 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 198 197 RON 💰
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1147665/LOT-0009/CIF: RO 14060088
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0009
Valoarea totală a contractului/lotului: 353 136 RON 💰
376 410 RON 💰
1 542 078 RON 💰
228 468 RON 💰
285 533 RON 💰

6️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0017
Cea mai mare ofertă: 65 560 💰
Cea mai mică ofertă: 65 560 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 281 312 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 281 312 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 65 560 RON 💰
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1147665/LOT-0017/CIF: RO 14060088
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0017
Valoarea totală a contractului/lotului: 75 096 RON 💰
281 312 RON 💰
63 176 RON 💰
77 480 RON 💰

7️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0005
Cea mai mare ofertă: 141425.1 💰
Cea mai mică ofertă: 141425.1 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 556 665 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 556 960 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 141425.1 RON 💰
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1147665/LOT-0005/CIF: RO6068862
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0005
Numele și adresa contractantului
Nume: S.c. lousiana com s.r.l.
Numărul național de înregistrare: 6068862
Adresa poștală: Strada: Principala, nr. 177, Sector: -, Judet: Gorj, Localitate: Bolbosi, Cod postal: 217080
Cod poștal: 217080
Orașul poștal: Bolbosi
E-mail: lucianpuiu@ymail.com 📧
Telefon: +40 760654200 📞
URL: https://www.lousiana.com 🌏
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 129731.25 RON 💰
126168.15 RON 💰
556 665 RON 💰
159090.75 RON 💰

8️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0018
Cea mai mare ofertă: 83820.9 💰
Cea mai mică ofertă: 83820.9 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 318346.8 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 318 396 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 83820.9 RON 💰
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1147665/LOT-0018/CIF: RO6068862
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0018
Valoarea totală a contractului/lotului: 74157.25 RON 💰
72291.9 RON 💰
318346.8 RON 💰
87876.75 RON 💰

9️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0002

1️⃣0️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0008

1️⃣1️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0015

1️⃣2️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0001

1️⃣3️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0016

1️⃣4️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0006

1️⃣5️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0010

1️⃣6️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0007

1️⃣7️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0004

1️⃣8️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0003

Informații complementare
Serviciul de la care se pot obține informații privind procedura de reexaminare
Nume: Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA
Numărul național de înregistrare: RO30267310_3
Adresa poștală: Strada: Alexandru Ioan Cuza, nr. 5
Cod poștal: 210140
Orașul poștal: Targu Jiu
Regiune: Gorj 🏙️
Țara: România 🇷🇴
Punct de contact: Ovidiu popescu
E-mail: ovidiu.popescu@ceoltenia.ro 📧
Telefon: +40 372819778 📞
Fax: +40 253227280 📠
URL: https://www.ceoltenia.ro 🌏
Sursa: OJS 2026/S 153-556952 (2026-08-10)