Furnizare ALIMENTE pentru hrănirea persoanelor private de libertate din Penitenciarul Bistriţa: Cartofi de varǎ(roșii) , Ceapă uscată, Morcovi, Varză albă
PENITENCIARUL BISTRITA
Încheiere de acorduri cadru pentru o perioadă de 6 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate, respectiv Legume de varǎ. Autoritatea contractanta previzioneaza achizitionarea produselor in cantitati minime si maxime, acestea urmand atribuirea contractelor subsecvente acordului-cadru in functie de necesitati si de fondurile bugetare alocate. Durata acordurilor-cadru va fi de 6 luni. Cantitatile minime si maxime estimate se regasesc in caietul de sarcini. Cantitatile minime si maxime prevazute in acordul cadru sunt estimative. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/ candidaturilor este de 15 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificări sau informaţiilor suplimentare în a 10-a zi înainte de depunere a ofertelor.
Termen limităTermenul de primire a ofertelor a fost de 2026-04-28. Achiziția publică a fost publicată pe 2026-03-25.
FurnizoriUrmătorii furnizori sunt menționați în deciziile de atribuire sau în alte documente de achiziții publice:
Cine? Ce?- • Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe › Diverse produse alimentare
- • Cartofi şi legume uscate › Cartofi
- • Legume › Varză
- • Rădăcinoase şi tuberculi › Rădăcinoase › Ceapă
- • Rădăcinoase şi tuberculi › Rădăcinoase › Morcovi
- • România
| Data | Document |
|---|---|
| 2026-03-25 | Anunţ de participare |
| 2026-03-26 | Anunţ de participare |
| 2026-06-03 | Anunt de atribuire |
| 2026-06-08 | Anunt de atribuire |
| 2026-07-01 | Anunt de atribuire |
| 2026-08-11 | Anunt de atribuire |
| 2026-08-31 | Anunt de atribuire |
| 2026-09-03 | Anunt de atribuire |
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Titlu: Furnizare ALIMENTE pentru hrănirea persoanelor private de libertate din Penitenciarul Bistriţa: Cartofi de varǎ(roșii) , Ceapă uscată, Morcovi, Varză albă
Număr de referință:
00000/20.03.2026
Scurtă descriere:
Produse/servicii: Diverse produse alimentare 📦
Valoarea estimată fără TVA: 223 860 RON 💰
Informații despre loturi
Acest contract este împărțit în loturi ✅
Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 4
Ofertele pot fi depuse pentru un număr maxim de loturi: 4
1️⃣
Identificator intern:
1
Titlu: Cartofi de varǎ roşii
Valoarea estimată fără TVA: 108 000 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Abordarea pentru reducerea impactului asupra mediului: Prevenirea și controlul poluării
Criterii privind achizițiile ecologice: Criteriile privind achizițiile publice ecologice în UE
Locul principal sau locul de desfășurare: Bistriţa, str. Tărpiului, nr. 22, judeţul Bistriţa-Năsăud
Țara: România 🇷🇴
Locul de desfășurare: Bistriţa-Năsăud 🏙️
Durata: 6 luni
Numărul maxim de reînnoiri: 0
Criterii de atribuire
Preț ✅
Preț (pondere): 40
Criteriul de calitate (denumire): Lanţul de aprovizionare
Criteriul de calitate (pondere): 30
Criteriul de calitate (denumire): Distanţa de la locul de producţie la locul de consum
Criteriul de calitate (pondere): 20
Criteriul de calitate (denumire): Produse ecologice
Criteriul de calitate (pondere): 10
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0001
2️⃣
Identificator intern:
2
Titlu: Ceapa uscatǎ
Valoarea estimată fără TVA: 15 060 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0002
3️⃣
Identificator intern:
3
Titlu: Morcovi
Valoarea estimată fără TVA: 21 690 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0003
4️⃣
Identificator intern:
4
Titlu: Varzǎ albǎ
Valoarea estimată fără TVA: 79 110 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0004
Procedura
Tipul de procedură
Procedura deschisă ✅
Temeiul juridic: Directiva 2014/24/UE
Informații administrative
Termenul de primire a ofertelor sau a cererilor de participare: 2026-04-28 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor: 2026-04-28 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor (locul): In SEAP
Limbile în care pot fi prezentate ofertele sau cererile de participare: română 🗣️
Perioada minimă de timp în care ofertantul trebuie să mențină oferta: 3 luni
Informații privind un acord-cadru sau un sistem dinamic de achiziție
Acord-cadru cu mai mulți operatori ✅
Numărul maxim de participanți: 3
Condiții de ofertare
Un grup de ofertanți căruia i se atribuie un contract trebuie să adopte o anumită formă juridică ✅
Data deschiderii: 2026-04-28 15:00:00.0000000 📅
Locul: In SEAP
Facturare electronică: Obligatorie
Criterii de atribuire
Tip de pondere: Ponderare (procentaj, valoare exactă)
Informații juridice, economice, financiare și tehnice
Condiții de participare
Criteriu de selecție: Înregistrare într-un registru comercial
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Motiv de excludere:
+ încă 20
Autoritatea contractantă
Nume și adrese
Nume: Penitenciarul bistrita
Numărul național de înregistrare:
24957022
Adresa poștală: Strada: Tărpiului, nr. 22
Cod poștal: 420062
Orașul poștal: Bistrita
Regiune: Bistriţa-Năsăud 🏙️
Țara: România 🇷🇴
Punct de contact: Alexandra Logigan
E-mail: pbistrita@anp.gov.ro 📧
Telefon: +40 263238175 📞
Fax: +40 263234439 📠
URL: https://www.anp.gov.ro/penitenciarul-bistrita 🌏
Adresa profilului de cumpărător: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Tipul autorității contractante
Minister sau orice altă autoritate naţională sau federală
Activitate principală
Ordine și siguranță publică
Comunicare
Documente URL: https://e-licitatie.ro/pub/notices/c-notice/v2/view/100206307 🌏
URL de participare: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Depunere electronică: Obligatorie
Informații complementare
Informații suplimentare
Nume: Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor
Numărul național de înregistrare:
20329980
Adresa poștală: Str. Stavropoleos nr. 6, sector 3
Cod poștal: 030084
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: office@cnsc.ro 📧
Telefon: +40 213104641 📞
Fax: +40 213104642 📠
URL: http://www.cnsc.ro 🌏
Serviciul de la care se pot obține informații privind procedura de reexaminare
Nume: Penitenciarul Bistrita
Numărul național de înregistrare:
RO24957022
Adresa poștală: str. Tǎrpiului, nr. 22
Cod poștal: 420062
Orașul poștal: Bistrita (Bistrita-Nasaud)
Regiune: Bistriţa-Năsăud 🏙️
E-mail: pbistrita@anp.gov.ro 📧
Telefon: 0263238175 📞
Fax: 0263234439 📠
URL: www.penitenciarulbistrita.ro 🌏
Procedura de revizuire
Informații precise cu privire la termenul (termenele) limită pentru procedurile de reexaminare:
Facturarea electronică va fi acceptată
Sursa: OJS 2026/S 060-208491 (2026-03-25)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Valoarea estimată fără TVA: 223 860 RON 💰
Descriere
108 000 RON 💰
15 060 RON 💰
21 690 RON 💰
79 110 RON 💰
Procedura
Condiții de ofertare
Termenul-limită pentru solicitarea de informații suplimentare: 2026-04-13 15:00:00.0000000 📅
Autoritatea contractantă
Comunicare
Documente URL: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Informații complementare
Informații suplimentare
Modificări
Textul care trebuie corectat în anunțul inițial
Numărul secțiunii:
PROCEDURE
Valoare nouă
Text:
Numărul secțiunii:
ORG-0005
Valoare nouă
Text: Localitate la "RO24957022 - Penitenciarul Bistrita"
Alte informații suplimentare
Informații privind modificările
Versiunea anunțului anterior care urmează să fie modificată: 43c5a273-175b-480b-81f7-b85593deecd3-01
Sursa: OJS 2026/S 061-211797 (2026-03-26)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Valoarea estimată fără TVA: 223 860 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA): 223 860 RON (framework approximate) 💰
Valoarea maximă a acordurilor-cadru referitoare la acest anunț: 189 990 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mare): 72 900 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mică): 50 220 💰
Descriere
Valoarea estimată fără TVA: 108 000 RON 💰
15 060 RON 💰
21 690 RON 💰
79 110 RON 💰
Atribuirea contractului
1️⃣
Se atribuie un contract/lot ✅
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0004
Numărul contractului:
36586
Data încheierii contractului: 2026-06-03 📅
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 4
Numărul de oferte primite prin mijloace electronice: 4
Numărul de oferte primite de la IMM-uri: 4
Numărul de oferte primite de la ofertanți din state care nu sunt membre ale UE: 0
Numărul de oferte primite de la ofertanți din alte state membre ale UE: 0
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 72 900 💰
Cea mai mică ofertă: 50 220 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 72 900 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 79 110 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 72 900 RON 💰
Oferta a fost poziționată în clasament
Locul pe lista câștigătorilor: 3
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1168932/LOT-0004/CIF: RO 2092175
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0004
Numele și adresa contractantului
Nume: Leconfex s.r.l.
Numărul național de înregistrare:
RO 2092175
Adresa poștală: Strada Cuza Vodă, Nr. 6
Cod poștal: 330182
Orașul poștal: Deva
Regiune: Hunedoara 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: leconfexpaulis@yahoo.com 📧
Telefon: 0737384691 📞
Fax: +40 354414000 📠
URL: http://www.unkownurl.ro 🌏
Dimensiunea operatorului economic: Medie
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 51 030 RON 💰
Locul pe lista câștigătorilor: 2
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1168932/LOT-0004/CIF: RO 15779023
Numele și adresa contractantului
Nume: Stedyan com s.r.l.
Numărul național de înregistrare:
RO 15779023
Adresa poștală: Strada scolilor, Nr. 39
Cod poștal: 810198
Orașul poștal: Braila
Regiune: Brăila 🏙️
E-mail: stedyan.br@gmail.com 📧
Telefon: +40 339732804 📞
Fax: +40 339732804 📠
URL: https://www.stedyan.ro 🌏
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 50 220 RON 💰
Locul pe lista câștigătorilor: 1
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1168932/LOT-0004/CIF: RO23455761
Numele și adresa contractantului
Nume: Amariei g. petru
Numărul național de înregistrare:
RO23455761
Adresa poștală: Strada Rotopanesti, Nr. 17
Cod poștal: 727314
Orașul poștal: Rotopanesti
Regiune: Suceava 🏙️
E-mail: amariei_r@ymail.com 📧
Telefon: +40 374014779 📞
URL: https://www.amarieipetru.ro 🌏
Dimensiunea operatorului economic: Mică
2️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0003
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 21 690 💰
Cea mai mică ofertă: 13 320 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 21 690 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 21 690 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 21 690 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1168932/LOT-0003/CIF: RO 2092175
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0003
Valoarea totală a contractului/lotului: 13 320 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1168932/LOT-0003/CIF: RO 15779023
Valoarea totală a contractului/lotului: 16 110 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1168932/LOT-0003/CIF: RO23455761
3️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0002
Cea mai mare ofertă: 14 400 💰
Cea mai mică ofertă: 10 080 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 14 400 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 15 060 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 14 400 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1168932/LOT-0002/CIF: RO 2092175
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0002
Valoarea totală a contractului/lotului: 10 080 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1168932/LOT-0002/CIF: RO 15779023
Valoarea totală a contractului/lotului: 10 920 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1168932/LOT-0002/CIF: RO 4491776
Numele și adresa contractantului
Nume: Parhan com s.r.l.
Numărul național de înregistrare:
RO 4491776
Adresa poștală: Strada Principala, Nr. 191
Cod poștal: 417080
Orașul poștal: Bratca
Regiune: Bihor 🏙️
Punct de contact: Gheorghita Gordan
E-mail: parhancom@yahoo.com 📧
Telefon: +40 722465954 📞
Fax: +40 259353643 📠
URL: http://www.ceva.ro 🌏
4️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0001
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 81 000 💰
Cea mai mică ofertă: 62 100 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 81 000 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 108 000 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 81 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1168932/LOT-0001/CIF: RO 2092175
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0001
Valoarea totală a contractului/lotului: 71 100 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1168932/LOT-0001/CIF: RO 15779023
Valoarea totală a contractului/lotului: 62 100 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1168932/LOT-0001/CIF: RO 4491776
Informații complementare
Serviciul de la care se pot obține informații privind procedura de reexaminare
Orașul poștal: Bistrita
URL: https://anp.gov.ro/penitenciarul-bistrita/ro/contact/ 🌏
Sursa: OJS 2026/S 106-384877 (2026-06-03)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Valoarea estimată fără TVA: 223 860 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA): 18 766 RON 💰
Valoarea maximă a acordurilor-cadru referitoare la acest anunț: 189 990 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mare): 14 400 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mică): 2 016 💰
Descriere
Valoarea estimată fără TVA: 108 000 RON 💰
15 060 RON 💰
21 690 RON 💰
79 110 RON 💰
Atribuirea contractului
Numărul contractului:
36737
Data încheierii contractului: 2026-06-04 📅
Contractul este atribuit în baza unui acord-cadru ✅
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 14 400 💰
Cea mai mică ofertă: 2 016 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 14 400 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 15 060 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 2 016 RON 💰
14 400 RON 💰
10 080 RON 💰
10 920 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 81 000 💰
Cea mai mică ofertă: 6 900 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 81 000 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 108 000 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 6 900 RON 💰
81 000 RON 💰
71 100 RON 💰
62 100 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 72 900 💰
Cea mai mică ofertă: 8 370 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 72 900 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 79 110 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 8 370 RON 💰
72 900 RON 💰
51 030 RON 💰
50 220 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 21 690 💰
Cea mai mică ofertă: 13 320 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 21 690 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 21 690 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 21 690 RON 💰
13 320 RON 💰
16 110 RON 💰
1 480 RON 💰
Sursa: OJS 2026/S 109-393408 (2026-06-08)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Valoarea estimată fără TVA: 223 860 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA): 38 354 RON 💰
Valoarea maximă a acordurilor-cadru referitoare la acest anunț: 189 990 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mare): 14 400 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mică): 1 008 💰
Descriere
Valoarea estimată fără TVA: 108 000 RON 💰
15 060 RON 💰
21 690 RON 💰
79 110 RON 💰
Atribuirea contractului
Numărul contractului:
39037
Data încheierii contractului: 2026-06-25 📅
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 14 400 💰
Cea mai mică ofertă: 1 008 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 14 400 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 15 060 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 008 RON 💰
2 016 RON 💰
14 400 RON 💰
10 080 RON 💰
10 920 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 81 000 💰
Cea mai mică ofertă: 6 900 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 81 000 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 108 000 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 6 900 RON 💰
81 000 RON 💰
71 100 RON 💰
62 100 RON 💰
9 660 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 72 900 💰
Cea mai mică ofertă: 8 370 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 72 900 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 79 110 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 8 370 RON 💰
72 900 RON 💰
51 030 RON 💰
50 220 RON 💰
7 440 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 21 690 💰
Cea mai mică ofertă: 13 320 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 21 690 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 21 690 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 21 690 RON 💰
13 320 RON 💰
16 110 RON 💰
1 480 RON 💰
Sursa: OJS 2026/S 125-453076 (2026-07-01)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Valoarea estimată fără TVA: 223 860 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA): 56 062 RON 💰
Valoarea maximă a acordurilor-cadru referitoare la acest anunț: 189 990 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mare): 21 690 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mică): 2 960 💰
Descriere
Valoarea estimată fără TVA: 108 000 RON 💰
15 060 RON 💰
21 690 RON 💰
79 110 RON 💰
Atribuirea contractului
Numărul contractului:
42152
Data încheierii contractului: 2026-07-24 📅
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 21 690 💰
Cea mai mică ofertă: 2 960 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 21 690 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 21 690 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 2 960 RON 💰
21 690 RON 💰
13 320 RON 💰
16 110 RON 💰
1 480 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 72 900 💰
Cea mai mică ofertă: 8 370 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 72 900 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 79 110 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 8 370 RON 💰
72 900 RON 💰
51 030 RON 💰
50 220 RON 💰
7 440 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 14 400 💰
Cea mai mică ofertă: 168 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 14 400 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 15 060 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 168 RON 💰
1 008 RON 💰
2 016 RON 💰
14 400 RON 💰
10 080 RON 💰
10 920 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 81 000 💰
Cea mai mică ofertă: 6 900 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 81 000 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 108 000 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 6 900 RON 💰
81 000 RON 💰
71 100 RON 💰
62 100 RON 💰
9 660 RON 💰
6 210 RON 💰
Sursa: OJS 2026/S 154-559001 (2026-08-11)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Valoarea estimată fără TVA: 223 860 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA): 77 016 RON 💰
Valoarea maximă a acordurilor-cadru referitoare la acest anunț: 189 990 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mare): 81 000 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mică): 12 420 💰
Descriere
Valoarea estimată fără TVA: 108 000 RON 💰
15 060 RON 💰
21 690 RON 💰
79 110 RON 💰
Atribuirea contractului
Numărul contractului:
72287
Data încheierii contractului: 2026-08-28 📅
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 81 000 💰
Cea mai mică ofertă: 12 420 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 81 000 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 108 000 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 12 420 RON 💰
6 900 RON 💰
81 000 RON 💰
71 100 RON 💰
62 100 RON 💰
9 660 RON 💰
6 210 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 72 900 💰
Cea mai mică ofertă: 6 510 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 72 900 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 79 110 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 6 510 RON 💰
8 370 RON 💰
72 900 RON 💰
51 030 RON 💰
50 220 RON 💰
7 440 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 21 690 💰
Cea mai mică ofertă: 1 184 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 21 690 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 21 690 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 184 RON 💰
2 960 RON 💰
21 690 RON 💰
13 320 RON 💰
16 110 RON 💰
1 480 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 14 400 💰
Cea mai mică ofertă: 168 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 14 400 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 15 060 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 168 RON 💰
1 008 RON 💰
2 016 RON 💰
14 400 RON 💰
10 080 RON 💰
10 920 RON 💰
840 RON 💰
Sursa: OJS 2026/S 168-602393 (2026-08-31)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Valoarea totală a achiziției (fără TVA): 3229.2 RON 💰
Atribuirea contractului
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 12 420 RON 💰
6 900 RON 💰
81 000 RON 💰
71 100 RON 💰
62 100 RON 💰
9 660 RON 💰
3229.2 RON 💰
6 510 RON 💰
8 370 RON 💰
72 900 RON 💰
51 030 RON 💰
50 220 RON 💰
7 440 RON 💰
1 184 RON 💰
2 960 RON 💰
21 690 RON 💰
13 320 RON 💰
16 110 RON 💰
1 480 RON 💰
168 RON 💰
1 008 RON 💰
2 016 RON 💰
14 400 RON 💰
10 080 RON 💰
10 920 RON 💰
840 RON 💰
Modificări
Alte informații suplimentare
Textul care trebuie corectat în anunțul inițial
Numărul secțiunii: Result
Valoare nouă
Text:
- Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe (>20 noi achiziții publice)
- Diverse produse alimentare (>20)
- Cacao, ciocolată şi produse zaharoase (9)
- Cafea, ceai şi produse conexe (3)
- Condimente şi mirodenii (7)
- Diverse produse alimentare şi produse uscate (7)
- Paste făinoase (4)
- Pişcoturi şi biscuiţi; produse de patiserie şi de cofetărie conservate (5)
- Produse de panificaţie, produse de patiserie şi de cofetărie proaspete (17)
- Produse nutriţionale speciale (3)
- Zahăr şi produse conexe (3)