Acord -cadru 24 luni servicii de curățenie si colectare selectiva a deșeurilor (inclusiv materialele necesare)

Casa Nationala de Asigurari de Sanatate

Autoritatea contractantă are ca obiectiv încheierea unui Acord-cadru 24 de luni – „Servicii de curățenie și colectare selectivă a deșeurilor (inclusiv materialele necesare) ”. Acordul-cadru va include atât serviciile de curățenie, respectiv personalul specializat al unui operator economic din domeniu, cât și materialele de curățenie aferente prestării acestor servicii și materialele igienico-sanitare necesare pentru salariații instituției. Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari la documentatia de atribuire: cu 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.

Termen limită

Deadline 2026-09-23

Cine? Ce? Unde?
Istoricul achizițiilor
Data Document
2026-08-21 Anunţ de participare
Anunţ de participare (2026-08-21)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Titlu: Acord -cadru 24 luni servicii de curățenie si colectare selectiva a deșeurilor (inclusiv materialele necesare)
Număr de referință: 11697800/2026/PAAPD1590428
Scurtă descriere:
Autoritatea contractantă are ca obiectiv încheierea unui Acord-cadru 24 de luni – „Servicii de curățenie și colectare selectivă a deșeurilor (inclusiv materialele necesare) ”. Acordul-cadru va include atât serviciile de curățenie, respectiv personalul specializat al unui operator economic din domeniu, cât și materialele de curățenie aferente prestării acestor servicii și materialele igienico-sanitare necesare pentru salariații instituției. Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari la documentatia de atribuire: cu 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Arată mai mult
Tipul de contract: Servicii
Produse/servicii: Servicii de curăţenie 📦
Valoarea estimată fără TVA: 1485681.6 RON 💰
Descriere
Identificator intern: 1
Titlu: Default lot
Descrierea achiziției publice:
Autoritatea contractantă are ca obiectiv încheierea unui Acord-cadru 24 de luni – „Servicii de curățenie și colectare selectivă a deșeurilor (inclusiv materialele necesare) ”. Acordul-cadru va include atât serviciile de curățenie, respectiv personalul specializat al unui operator economic din domeniu, cât și materialele de curățenie aferente prestării acestor servicii și materialele igienico-sanitare necesare pentru salariații instituției. Valoarea estimată a serviciilor de curățenie și colectare selectivă, pentru o perioadă de 24 de luni, în valoare maximală, este de 1.463.841,60lei fără TVA, calculată pentru o suprafață de 4.272,00 mp, pentru un număr maxim de 293 salariați si pentru servicii de curatenie semestriala (4 semestre) pentru o suprafata estimată de 910 mp. Valoarea estimată a serviciilor de curățenie și colectare selectivă, pentru o perioadă de 24 de luni, în valoare minimală, este de 1.474.761,60 lei fără TVA, calculată pentru o suprafață de 4.272,00 mp, pentru un număr minim de 293 salariați si pentru servicii de curatenie semestriala (2 semestre) pentru o suprafata estimată de 910 mp. Valoarea celui mai mic contract subsecvent, pentru o perioadă de 1 lună, este de 60.993,40 lei fără TVA, respectiv 73.802,01 lei cu TVA, pentru o suprafață de 4.272 mp și 293 salariați. Valoarea celui mai mare contract subsecvent, pentru o perioadă de 12 luni, este de 742.840,80 lei fără TVA, respectiv 898.837,37 lei cu TVA, pentru o suprafață de 4.272 mp și 293 salariați, incluzând 2 servicii de curățenie semestrială (curățare suprafețe vitrate exterioare).
Arată mai mult
Produse/servicii suplimentare: Abordarea pentru reducerea impactului asupra mediului: Altele
Criterii privind achizițiile ecologice: Alte criterii privind achizițiile publice ecologice
Locul principal sau locul de desfășurare: La sediul CNAS
Țara: România 🇷🇴
Locul de desfășurare: Bucureşti 🏙️
Durata: 24 luni
Numărul maxim de reînnoiri: 0
Criterii de atribuire
Preț
Preț (pondere): 40
Criteriul de calitate (denumire): Nominalizare personal calificat propus a fi utilizat pentru prestarea serviciilor de curatenie
Criteriul de calitate (pondere): 20
Criteriul de calitate (denumire): Politica de responsabilitate sociala in raport cu activitatile desfasurate
Criteriul de calitate (pondere): 30
Criteriul de calitate (denumire): Eficienta energetica a aspiratoarelor
Criteriul de calitate (pondere): 10
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0000

Procedura
Tipul de procedură
Procedura deschisă
Temeiul juridic: Directiva 2014/24/UE
Informații administrative
Termenul de primire a ofertelor sau a cererilor de participare: 2026-09-23 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor: 2026-09-23 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor (locul): In SEAP
Limbile în care pot fi prezentate ofertele sau cererile de participare: română 🗣️
Perioada minimă de timp în care ofertantul trebuie să mențină oferta: 4 luni
Informații privind un acord-cadru sau un sistem dinamic de achiziție
Acord-cadru cu mai mulți operatori
Numărul maxim de participanți: 1
Condiții de ofertare
Un grup de ofertanți căruia i se atribuie un contract trebuie să adopte o anumită formă juridică
Data deschiderii: 2026-09-23 15:00:00.0000000 📅
Locul: In SEAP
Facturare electronică: Obligatorie
Criterii de atribuire
Tip de pondere: Ponderare (procentaj, valoare exactă)

Informații juridice, economice, financiare și tehnice
Condiții de participare
Criteriu de selecție: Înregistrare într-un registru profesional relevant
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Se va completa DUAE de către operatorii economici participanți la procedura de atribuire cu informațiile aferente situației lor. Ofertanţii / asociaţii / subcontractanţii / terţii susţinători, organizaţi ca societăţi pe acţiuni, cu capital social reprezentat prin acţiuni la purtător, au obligaţia comunicării datelor de identificare a deţinătorilor/beneficiarilor reali ai acţiunilor la purtător, în conformitate cu prevederile art. 53, alin. (2) şi (3) din Legea nr. 98/2016. Modalitati de indeplinire: Autoritatea contractantă solicită ca operatorii economici ce depun ofertă să dovedească o formă de înregistrare în condițiile legii din țara de rezidență, din care să reiasă că operatorul economic este legal constituit, că nu se află în niciuna dintre situațiile de anulare a constituirii, precum și faptul că are capacitatea profesională de a realiza activitățile care fac obiectul contractului. Autoritatea contractantă solicită prezentarea Certificatului constatator emis de Oficiul Național al Registrului Comerțului, care să ateste că obiectul contractului are corespondent în codul CAEN. - pentru persoanele juridice/fizice străine: documente care dovedesc o formă de înregistrare/atestare ori apartenență din punct de vedere profesional. Documentele vor fi prezentate împreună cu traducerea autorizată în limba română. - certificatul constatator trebuie să certifice faptul că societatea comercială aparține categoriei profesionale impuse de îndeplinirea contractului, respectiv are activitate corespunzătoare obiectului achiziției publice. - informaţiile cuprinse în certificatul constatator trebuie să fie reale/valabile la data prezentării. - certificatul constatator va trebui prezentat de ofertant sau ofertant asociat, dacă este cazul, pentru partea de contract pe care o realizează. Documentele justificative care probează îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE, respectiv certificat constatator emis de ONRC, sau în cazul ofertanților străini documente echivalente emise în țara de rezidență, urmează să fie prezentate la solicitarea autorității contractante, doar de către ofertantul clasat pe primul loc în clasamentul întocmit în urma aplicării criteriului de atribuire, conform prevederilor art.132 alin.(2) din Norme. Documentele justificative care probează îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE, respectiv certificat constatator emis de ONRC, sau în cazul ofertanților străini documente echivalente emise în țara de rezidență, urmează să fie prezentate la solicitarea autorității contractante, doar de către ofertantul clasat pe primul loc în clasamentul întocmit în urma aplicării criteriului de atribuire, conform prevederilor art.132 alin.(2) din Norme: a) Ofertantul va prezenta certificatul ONRC, respectiv: Certificatul constatator emis de Oficiul Registrului Comertului, din care sa rezulte ca serviciile ce fac obiectul contractului au corespondent în codul CAEN mentionat în certificatul constatator. În cazul persoanelor străine se vor prezenta documente care dovedesc în mod similar cerința.Documentele vor fi prezentate împreună cu traducerea autorizată în limba română. b) Documentul eliberat de către Oficiul Național al Registrului Comerțului (O.N.R.C.), în temeiul prevederilor art. 56 din Legea nr. 129/2019 pentru prevenirea şi combaterea spălării banilor şi finanţării terorismului precum şi pentru modificarea şi completarea unor acte normative, cu modificările şi completările ulterioare. Declarația prezentată trebuie să certifice care sunt beneficiarii reali ai persoanei juridice, precum și modalitatea de exercitare a controlului. În cazul persoanelor străine se vor prezenta documente care dovedesc în mod similar cerința. Documentele vor fi prezentate împreună cu traducerea autorizată în limba română. În cazul ofertanților /asociati/terti sustinatori organizaţi ca societăţi pe acţiuni, cu capital social reprezentat prin acţiuni la purtător, au obligaţia comunicării datelor de identificare adeţinătorilor/beneficiarilor reali ai acţiunilor la purtător, în conformitate cu prevederile art. 53, alin. (2) şi (3) din Legea nr. 98/2016, cerința va fi dovedită doar în cazul operatorilor economici organizaţi ca societăţi pe acţiuni, cu capital social reprezentat prin acţiuni la purtător, prin completarea Declaraţiei pe propria răspundere privind respectarea prevederilor art. 53, alin. (2) şi (3) din Legea nr.98/2016 , însoţită de Declaraţia pe propria răspundere a reprezentantului legal al operatorului economic, cu privire la deţinătorii/beneficiarii reali ai acţiunilor la purtător, de către toate părţile implicate în depunerea ofertei oragnizate ca societăţi pe acţiuni, cu informaţiile aferente situaţiei lor.
Arată mai mult
Criteriu de selecție: Referințe despre servicii specificate
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Se va completa DUAE în conformitate cu Notificarea ANAP nr. 240/2016 coroborat cu Notifcarea ANAP nr. 1/2021 cu privire la posibilitatea de completare a DUAE conferită de Regulamentul de punere în aplicare (UE) 2016/7 al Comisiei din 5 ianuarie 2016 de stabilire a formularului standard pentru documentul european de achiziție unic. Ofertantul (operator economic sau membrii asocierii de operatori economici împreună) trebuie să facă dovada serviciilor similare prestate în ultimii 3 ani, calculați de la termenul limită pentru depunerea ofertelor, din care să rezulte că acesta a prestat servicii similare celor care fac obiectul achiziţiei pentru care se depune oferta la nivelul unui contract sau mai multor contracte, cu indicarea valorilor, datelor și a beneficiarilor publici sau privați, în valoare cumulată de minim 745.000,00 lei fara TVA. Valorile experienței similare vor fi convertite din euro, la cursul leu/euro mediu comunicat de Banca Națională a României pentru anul respectiv. Ofertanții care trebuie sa efectueze conversia altor monede decât euro vor utiliza ratele de schimb medii anuale stabilite de către Banca Centrală Europeană.  Prin contract similar, se întelege contract care a avut ca obiect servicii de natura și complexitatea celor ce urmează a fi prestate. Modul de calcul al perioadei de 3 ani va corespunde eventualelor decalări ale termenului limită prevăzut în anunțul de participare publicat inițial, sens în care dacă se decalează termenul de depunere a ofertelor, se va extinde corespunzător (cu zilele decalate) și perioada aferentă experienței similare. Modalităţi de îndeplinire: Documentele justificative care probează îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE urmează să fie prezentate la solicitarea autorității contractante, doar de către ofertantul clasat pe primul loc în clasamentul intermediar întocmit în urma aplicării criteriului de atribuire, conform prevederilor art.132 alin.(2) din Norme. Aceste documente pot fi: certificate / contracte / documente relevante / procese-verbale de recepție / recomandări etc. emise sau contrasemnate de către beneficiarii serviciilor din contractele ce vor fi menționate în DUAE, din care să rezulte îndeplinirea condițiilor de mai sus și faptul că serviciile au fost prestate în conformitate cu obligațiile contractuale. Beneficiarii serviciilor pot fi din sectorul public sau privat. Documentele trebuie prezentate în limba română sau însoțite de traducere în limba română efectuată de un traducător autorizat. Pentru a demonstra îndeplinirea cerinței minime privind experiența similară, orice operator economic ofertant are dreptul: 1. să invoce susținerea unui terț, inclusiv atunci când acesta are și rol de subcontractant, și să utilizeze capacitățile acestuia pentru a satisface cerința minimă, indiferent de natura relațiilor juridice existente între operatorul economic ofertant și entitatea ale cărei capacități le utilizează, în condițiile art.182 din Legea nr. 98/2016; 2. să participe în comun cu alți operatori economici la procedura de atribuire, în condițiile art.53 din Legea nr. 98/2016.
Arată mai mult
Criteriu de selecție: Proporția subcontractării
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Se va completa DUAE cu denumirea subcontractanţilor şi datele de contact ale acestora, partea/părţile din contract care urmează a fi îndeplinite de către aceştia, procentul din contract la care se ridică partea/părţile respective. În caz de subcontractare, se va completa DUAE în conformitate cu art. 193-195 din Legea nr. 98/2016 de către toți participanții și se va depune acordul de subcontractare, urmând ca documentele justificative care susțin cele declarate în DUAE și asumate în acordul de subcontractare să fie prezentate doar la solicitarea autorității contractante, înainte de atribuirea contractului, ofertantului clasat pe primul loc după aplicarea criteriului de atribuire (cf. art. 196 alin. 2 din Legea 98/2016). Documente justificative: Documente justificative care susțin cele declarate în DUAE și asumate în acordul de subcontractare (dacă este cazul).
Arată mai mult
Criteriu de selecție: Certificate emise de organisme independente despre standarde de asigurare a calității
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Ofertanții trebuie să dețină certificare ISO 9001:2008 sau un standard echivalent, emis de o institutie acreditata. Informații și formalități necesare pentru evaluarea respectării cerințelor menționate: se va completa DUAE în conformitate cu Notificarea ANAP nr. 240/2016. Modalități de îndeplinire: Documentele justificative care probează îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE urmează să fie prezentate la solicitarea autorității contractante, doar de către ofertantului clasat pe primul loc în clasamentul intermediar întocmit în urma aplicării criteriului de atribuire, conform prevederilor art.132 alin.(2) din Norme. Astfel de documente justificative care probează îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE pot fi: un certificat (certificate) emis de un organism de certificare sau alte documente care probeaza în mod concludent îndeplinirea cerintei (exemplu: proceduri/manuale de calitate, activitate procedurata, etc) similare cu cele prevăzute drept condiție pentru obținerea unei certificări SR EN ISO 9001.
Arată mai mult
Forma juridică pe care trebuie să o adopte grupul de operatori economici căruia urmează să i se atribuie contractul: Asociere conform art. 53. din Legea privind achizitiile publice nr 98/2016
Motiv de excludere:
Abaterea profesională gravă
Acorduri cu alți operatori economici care vizează denaturarea concurenței
Active administrate de lichidator
+ încă 20
Activitățile economice sunt suspendate
Combaterea spălării banilor sau a finanțării terorismului
Concordat
Conflict de interese care decurge din participarea la procedura de achiziții publice
Corupție
Faliment
Frauda
Implicare directă sau indirectă în pregătirea acestei proceduri de achiziții publice
Infracțiuni teroriste sau infracțiuni legate de activități teroriste
Insolvență
Interpretare eronată, nedivulgare de informații, incapacitate de a furniza documentele necesare sau obținere de informații confidențiale referitoare la această procedură
Munca copiilor și alte forme de trafic de persoane
Participarea la o organizație criminală
Situații similare, în temeiul legislației naționale, cum ar fi falimentul
Încetare anticipată, daune-interese sau alte sancțiuni comparabile
Încălcarea obligației de plată a contribuțiilor la asigurările sociale
Încălcarea obligației de plată a impozitelor
Încălcarea obligațiilor în domeniile legislației de mediu
Încălcarea obligațiilor în domeniile legislației muncii
Încălcarea obligațiilor în domeniile legislației sociale
Descrierea motivelor de excludere:
Operatorul economic sau o persoană din conducerea sa a fost condamnată pentru participarea la o organizație criminală.
Operatorul economic sau orice persoană care este membru al organelor sale de conducere a fost condamnată definitiv pentru corupție, printr-o hotărâre pronunțată în ultimii cinci ani sau pentru care perioada de excludere prevăzută în hotărâre este încă aplicabilă.
Arată mai mult
Operatorul economic sau un membru al organelor sale de conducere a fost condamnat definitiv pentru fraudă, printr-o hotărâre pronunțată în ultimii cinci ani sau cu perioadă de excludere încă valabilă.
Operatorul economic sau un membru al conducerii a fost condamnat pentru infracțiuni teroriste sau activități conexe.
Operatorul economic sau orice persoană din conducerea sa a fost condamnată pentru spălare de bani sau finanțarea terorismului.
Operatorul economic a fost condamnat pentru utilizarea muncii copiilor sau alte forme de trafic de persoane.
Operatorul economic nu și-a îndeplinit obligațiile de plată a impozitelor.
Operatorul economic nu este considerat suficient de sigur pentru a evita riscuri privind securitatea națională.
Operatorul economic a încălcat legislația privind dreptul muncii.
Descriere momentan indisponibilă – necesită completare manuală.
Operatorul economic se află în stare de insolvență, faliment sau lichidare.
Operatorul economic a comis o abatere profesională gravă.
Operatorul economic se află într-o situație de conflict de interese legată de participarea la această procedură.
Operatorul economic a oferit informații false, a ascuns informații sau nu a furnizat documente relevante.
Operatorul economic a încălcat legislația privind
securitatea socială.
protecția mediului.

Autoritatea contractantă
Nume și adrese
Nume: Casa nationala de asigurari de sanatate
Numărul național de înregistrare: 11697800
Adresa poștală: Strada: Calea Călăraşilor, nr. 248
Cod poștal: 030634
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
Punct de contact: Mihaela Iancu
E-mail: mihaela.iancu@cnas.gov.ro 📧
Telefon: +40 372309254 📞
URL: https://www.cnas.ro 🌏
Adresa profilului de cumpărător: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Tipul autorității contractante
Minister sau orice altă autoritate naţională sau federală
Activitate principală
Sănătate
Comunicare
Documente URL: https://e-licitatie.ro/pub/notices/c-notice/v2/view/100211280 🌏
URL de participare: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Depunere electronică: Obligatorie

Informații complementare
Revizuirea organismului
Nume: Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor
Numărul național de înregistrare: 20329980
Adresa poștală: Str. Stavropoleos nr. 6, sector 3
Cod poștal: 030084
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: office@cnsc.ro 📧
Telefon: +40 213104641 📞
Fax: +40 213104642 📠
URL: http://www.cnsc.ro 🌏
Serviciul de la care se pot obține informații privind procedura de reexaminare
La fel ca: Nume și adrese
Informații despre fluxurile de lucru electronice
Facturarea electronică va fi acceptată
Sursa: OJS 2026/S 162-583331 (2026-08-21)