Furnizare produse alimentare , pentru perioada Iulie - Decembrie 2026
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Teleorman
Aprovizionarea ritmică (frecvenţa: săptămânal, cu exceptia produsului alimentar - paine care se livreaza zilnic) cu produse alimentare în perioada Iulie - Decembrie 2026. Există posibilitatea modificarii / completarii contractului prin act adiţional cu condiţia existenţei alocărilor bugetare pentru această achiziţie şi menţinerii preţului unitar pentru fiecare produs, identic cu cel rezultat în urma atribuirii. Termenul maxim de livrare este de maxim 3 zile calendaristice (adică 72 ore) de la emiterea comenzii. Contractele se adjudeca pentru cantitățile de produse prevazute în Caietele de Sarcini .
Termen limităTermenul de primire a ofertelor a fost de 2026-06-04. Achiziția publică a fost publicată pe 2026-05-05.
FurnizoriUrmătorii furnizori sunt menționați în deciziile de atribuire sau în alte documente de achiziții publice:
- • APRO-COM-IMPEX S.R.L.
- • COMIGA PROD IMPEX S.R.L.
- • MATRA S.R.L.
- • OLYMEL FLAMINGO FOOD
- • Vel Pitar
- • Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe › Peşte preparat şi conserve de peşte
- • Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe › Produse lactate
- • Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe › Uleiuri şi grăsimi animale sau vegetale
- • Băuturi, tutun şi produse conexe › Băuturi fără alcool
- • Diverse produse alimentare › Condimente şi mirodenii
- • Diverse produse alimentare › Zahăr şi produse conexe
- • Fructe şi fructe cu coajă lignifiată transformate › Fructe transformate
- • Fructe şi legume transformate › Legume transformate
- • Legume, fructe şi fructe cu coajă › Fructe şi fructe cu coajă
- • Legume, fructe şi fructe cu coajă › Legume
- • Produse de origine animală › Ouă
- • Produse de origine animală, carne şi produse din carne › Carne
- • Produse de origine animală, carne şi produse din carne › Produse din carne
- • Produse de panificaţie › Pâine
- • Produse nutriţionale speciale › Produse dietetice
| Data | Document |
|---|---|
| 2026-05-05 | Anunţ de participare |
| 2026-07-30 | Anunt de atribuire |
| 2026-08-11 | Anunt de atribuire |
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Titlu: Furnizare produse alimentare , pentru perioada Iulie - Decembrie 2026
Număr de referință:
PAAPD1616723
Scurtă descriere:
Produse/servicii: Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe 📦
Valoarea estimată fără TVA: 2896799.52 RON 💰
Informații despre loturi
Acest contract este împărțit în loturi ✅
Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 17
Ofertele pot fi depuse pentru un număr maxim de loturi: 17
1️⃣
Identificator intern:
1
Titlu: Furnizare produse alimentare - Legume
Valoarea estimată fără TVA: 233476.8 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Abordarea pentru reducerea impactului asupra mediului: Prevenirea și controlul poluării
Criterii privind achizițiile ecologice: Criteriile naționale privind achizițiile publice ecologice
Locul principal sau locul de desfășurare:
Locul de desfășurare: Teleorman 🏙️
Durata: 6 luni
Numărul maxim de reînnoiri: 0
Criterii de atribuire
Preț ✅
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0001
2️⃣
Identificator intern:
2
Titlu: Furnizare produse alimentare - Fructe si fructe cu coaja
Valoarea estimată fără TVA: 130781.4 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Criterii privind achizițiile ecologice: Criteriile privind achizițiile publice ecologice în UE
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0002
3️⃣
Identificator intern:
3
Titlu: Furnizare Produse alimentare - Produse din carne
Valoarea estimată fără TVA: 261675.5 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0003
4️⃣
Identificator intern:
4
Titlu: Furnizare Produse alimentare - Carne
Valoarea estimată fără TVA: 574 663 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0004
5️⃣
Identificator intern:
5
Titlu: Furnizare Produse alimentare - Produse lactate
Valoarea estimată fără TVA: 397468.8 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0005
6️⃣
Identificator intern:
6
Titlu: Furnizare produse alimentare - Oua
Valoarea estimată fără TVA: 53 170 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0006
7️⃣
Identificator intern:
7
Titlu: Furnizare produse alimentare - Peste preparat si conserve din peste
Valoarea estimată fără TVA: 89253.4 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0007
8️⃣
Identificator intern:
8
Titlu: Furnizare Produse alimentare - Zahar si produse conexe
Valoarea estimată fără TVA: 76233.2 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0008
9️⃣
Identificator intern:
9
Titlu: Furnizatr Produse alimentare - Condimente si mirodenii
Valoarea estimată fără TVA: 22063.67 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Identificator intern:
10
Titlu: Furnizare Produse alimentare - Diverse produse alimentare
Valoarea estimată fără TVA: 71778.4 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Identificator intern:
11
Titlu: Furnizare Produse alimentare - Produse dietetice
Valoarea estimată fără TVA: 37093.25 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Identificator intern:
12
Titlu: Furnizare Produse alimentare - Legume transformate
Valoarea estimată fără TVA: 302195.8 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Identificator intern:
13
Titlu: Furnizare Produse alimentare - Fructe transformate
Valoarea estimată fără TVA: 73 095 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Identificator intern:
14
Titlu: Furnizare Produse alimentare - Bauturi fara alcool
Valoarea estimată fără TVA: 39680.6 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Identificator intern:
15
Titlu: Furnizare produse alimentare - Panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete
Valoarea estimată fără TVA: 320108.8 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Identificator intern:
16
Titlu: Furnizare produse alimentare - Uleiuri si grasimi animale sau vegetale
Valoarea estimată fără TVA: 42506.5 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Identificator intern:
17
Titlu: Furnizare produse alimentare - Paine
Valoarea estimată fără TVA: 171555.4 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0017
Procedura
Tipul de procedură
Procedura deschisă ✅
Temeiul juridic: Directiva 2014/24/UE
Informații administrative
Termenul de primire a ofertelor sau a cererilor de participare: 2026-06-04 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor: 2026-06-04 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor (locul): In SEAP
Condiții de deschidere a ofertelor (Informații privind persoanele autorizate și procedura de deschidere): Comisia de evaluare conform dispozitiei nr 276 din 04.05.2026
Limbile în care pot fi prezentate ofertele sau cererile de participare: română 🗣️
Perioada minimă de timp în care ofertantul trebuie să mențină oferta: 4 luni
Informații despre licitația electronică
Se va folosi o licitație electronică ✅
Condiții de ofertare
Un grup de ofertanți căruia i se atribuie un contract trebuie să adopte o anumită formă juridică ✅
Data deschiderii: 2026-06-04 15:00:00.0000000 📅
Locul: In SEAP
Informații suplimentare: Comisia de evaluare conform dispozitiei nr 276 din 04.05.2026
Facturare electronică: Obligatorie
Informații juridice, economice, financiare și tehnice
Condiții de participare
Criteriu de selecție: Înregistrare într-un registru comercial
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Motiv de excludere:
+ încă 19
Autoritatea contractantă
Nume și adrese
Nume: Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului teleorman
Numărul național de înregistrare:
17094026
Adresa poștală: Strada: Dunării, nr. 7
Cod poștal: 140002
Orașul poștal: Alexandria
Regiune: Teleorman 🏙️
Țara: România 🇷🇴
Punct de contact: Livia Vatafu
E-mail: livia.rosu01@yahoo.com 📧
Telefon: +40 0763260701 📞
Fax: +40 247406060 📠
URL: https://www.dgaspctr.ro 🌏
Adresa profilului de cumpărător: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Tipul autorității contractante
Autoritate regională sau locală
Activitate principală
Protecție socială
Comunicare
Documente URL: https://e-licitatie.ro/pub/notices/c-notice/v2/view/100207548 🌏
URL de participare: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Depunere electronică: Obligatorie
Informații complementare
Informații suplimentare
Nume: Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor
Numărul național de înregistrare:
20329980
Adresa poștală: Str. Stavropoleos nr. 6, sector 3
Cod poștal: 030084
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: office@cnsc.ro 📧
Telefon: +40 213104641 📞
Fax: +40 213104642 📠
URL: http://www.cnsc.ro 🌏
Serviciul de la care se pot obține informații privind procedura de reexaminare
Nume: Serviciul juridic , contencios ,resurse umane
Numărul național de înregistrare:
17094026_3
Adresa poștală: Str. Dunarii , nr. 7 , mun. Alexandria , jud. Teleorman,
Cod poștal: 140002
Orașul poștal: Alexandria
Regiune: Teleorman 🏙️
E-mail: dgaspctr@yahoo.com 📧
Telefon: +40 347880105 📞
Fax: +40 347418141 📠
URL: http://www.dgaspctr.ro 🌏
Procedura de revizuire
Informații precise cu privire la termenul (termenele) limită pentru procedurile de reexaminare:
Facturarea electronică va fi acceptată
Sursa: OJS 2026/S 088-313181 (2026-05-05)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Valoarea estimată fără TVA: 2896799.52 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA): 1915047.46 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mare): 121071.83 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mică): 103018.19 💰
Descriere
Valoarea estimată fără TVA: 233476.8 RON 💰
130781.4 RON 💰
261675.5 RON 💰
574 663 RON 💰
397468.8 RON 💰
53 170 RON 💰
89253.4 RON 💰
76233.2 RON 💰
22063.67 RON 💰
71778.4 RON 💰
37093.25 RON 💰
302195.8 RON 💰
73 095 RON 💰
39680.6 RON 💰
320108.8 RON 💰
42506.5 RON 💰
171555.4 RON 💰
Atribuirea contractului
1️⃣
Se atribuie un contract/lot ✅
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0002
Numărul contractului:
235
Data încheierii contractului: 2026-07-17 📅
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 3
Numărul de oferte primite prin mijloace electronice: 3
Numărul de oferte primite de la IMM-uri: 3
Numărul de oferte primite de la ofertanți din state care nu sunt membre ale UE: 0
Numărul de oferte primite de la ofertanți din alte state membre ale UE: 0
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 121071.83 💰
Cea mai mică ofertă: 103018.19 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 103018.19 RON 💰
Oferta a fost poziționată în clasament
Locul pe lista câștigătorilor: 1
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1172243/LOT-0002/CIF: RO 3821620
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0002
Numele și adresa contractantului
Nume: Comiga prod impex s.r.l.
Numărul național de înregistrare:
RO 3821620
Adresa poștală: Strada Răcari, Nr. 10, Sector: 3
Cod poștal: 031828
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: comiga.2008@gmail.com 📧
Telefon: +40 216362652 📞
Fax: +40 216362652 📠
Dimensiunea operatorului economic: Medie
2️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0008
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 2
Numărul de oferte primite prin mijloace electronice: 2
Numărul de oferte primite de la IMM-uri: 2
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 76200.25 💰
Cea mai mică ofertă: 67760.95 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 67760.95 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1172243/LOT-0008/CIF: RO 3821620
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0008
3️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0010
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 4
Numărul de oferte primite prin mijloace electronice: 4
Numărul de oferte primite de la IMM-uri: 4
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 59837.2 💰
Cea mai mică ofertă: 51 000 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 57718.4 RON 💰
Locul pe lista câștigătorilor: 2
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1172243/LOT-0010/CIF: RO 3821620
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0010
4️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0004
Cea mai mare ofertă: 497 926 💰
Cea mai mică ofertă: 394493.95 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 394493.95 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1172243/LOT-0004/CIF: RO 6287579
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0004
Numele și adresa contractantului
Nume: Matra s.r.l.
Numărul național de înregistrare:
RO 6287579
Adresa poștală: Strada Bd. Muncii, Nr. 11
Cod poștal: 235600
Orașul poștal: Scornicesti
Regiune: Olt 🏙️
E-mail: matra@rdslink.ro 📧
Telefon: +40 249460153 📞
Fax: +40 249460153 📠
URL: https://www.matra1994.ro 🌏
5️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0011
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 1
Numărul de oferte primite prin mijloace electronice: 1
Numărul de oferte primite de la IMM-uri: 1
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 37 077 💰
Cea mai mică ofertă: 37 077 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 37 077 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1172243/LOT-0011/CIF: RO25347278
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0011
Numele și adresa contractantului
Nume: Olymel flamingo food
Numărul național de înregistrare:
RO25347278
Adresa poștală: Strada Ornamentului, Nr. 2, Sector: 4
Cod poștal: 041805
E-mail: licitatii@olymel.ro 📧
Telefon: +40 733681261 📞
URL: https://www.domeniu.ro 🌏
6️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0001
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 202293.85 💰
Cea mai mică ofertă: 168135.71 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 168135.71 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1172243/LOT-0001/CIF: RO 3821620
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0001
7️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0012
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 6
Numărul de oferte primite prin mijloace electronice: 6
Numărul de oferte primite de la IMM-uri: 6
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 295486.2 💰
Cea mai mică ofertă: 178871.6 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 178871.6 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1172243/LOT-0012/CIF: RO 9279406
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0012
Numele și adresa contractantului
Nume: Apro-com-impex s.r.l.
Numărul național de înregistrare:
RO 9279406
Adresa poștală: Strada Teodoroiu Ecaterina, Nr. 12
Cod poștal: 230053
Orașul poștal: Slatina
E-mail: aprocomimpex@yahoo.com 📧
Telefon: +40 249434737 📞
Fax: +40 0249434737 📠
URL: https://www.listafirme.ro/apro-com-impex-srl-92794 🌏
8️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0017
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 114 000 💰
Cea mai mică ofertă: 5.2 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 90502.7 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1172243/LOT-0017/CIF: RO 21229091
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0017
Numele și adresa contractantului
Nume: Vel pitar
Numărul național de înregistrare:
RO 21229091
Adresa poștală: Strada Timiş, Nr. 22
Cod poștal: 240630
Orașul poștal: Ramnicu Valcea
Regiune: Vâlcea 🏙️
E-mail: licitatii.romania@grupobimbo.com 📧
Telefon: +40 250746001 📞
Fax: +40 250746004 📠
URL: https://www.velpitar.ro 🌏
Dimensiunea operatorului economic: Mare
9️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0006
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 50 307 💰
Cea mai mică ofertă: 33 947 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 33 947 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1172243/LOT-0006/CIF: RO 3821620
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0006
1️⃣0️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0015
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 5
Numărul de oferte primite prin mijloace electronice: 5
Numărul de oferte primite de la IMM-uri: 5
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 212551.1 💰
Cea mai mică ofertă: 100 000 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 142139.7 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1172243/LOT-0015/CIF: RO 3821620
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0015
1️⃣1️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0007
Cea mai mare ofertă: 77972.82 💰
Cea mai mică ofertă: 56965.95 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 56965.95 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1172243/LOT-0007/CIF: RO 3821620
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0007
1️⃣2️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0005
Cea mai mare ofertă: 297107.9 💰
Cea mai mică ofertă: 251901.09 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 251901.09 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1172243/LOT-0005/CIF: RO 3821620
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0005
1️⃣3️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0016
Cea mai mare ofertă: 35966.3 💰
Cea mai mică ofertă: 33111.84 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 33111.84 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1172243/LOT-0016/CIF: RO 3821620
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0016
1️⃣4️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0003
Cea mai mare ofertă: 234899.81 💰
Cea mai mică ofertă: 216 011 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 216 011 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1172243/LOT-0003/CIF: RO 6287579
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0003
1️⃣5️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0014
Cea mai mare ofertă: 28 810 💰
Cea mai mică ofertă: 18391.7 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 18391.7 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1172243/LOT-0014/CIF: RO 9279406
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0014
1️⃣6️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0013
Cea mai mare ofertă: 69061.8 💰
Cea mai mică ofertă: 46669.6 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 46669.6 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1172243/LOT-0013/CIF: RO 9279406
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0013
1️⃣7️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0009
Cea mai mare ofertă: 19825.85 💰
Cea mai mică ofertă: 18331.08 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 18331.08 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1172243/LOT-0009/CIF: RO 3821620
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0009
Autoritatea contractantă
Nume și adrese
Fax: +40 347418141 📠
Sursa: OJS 2026/S 146-531921 (2026-07-30)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Valoarea estimată fără TVA: 2896799.52 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA): 1910791.59 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mare): 121071.83 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mică): 103018.19 💰
Descriere
Valoarea estimată fără TVA: 233476.8 RON 💰
130781.4 RON 💰
261675.5 RON 💰
574 663 RON 💰
397468.8 RON 💰
53 170 RON 💰
89253.4 RON 💰
76233.2 RON 💰
22063.67 RON 💰
71778.4 RON 💰
37093.25 RON 💰
302195.8 RON 💰
73 095 RON 💰
39680.6 RON 💰
320108.8 RON 💰
42506.5 RON 💰
171555.4 RON 💰
Atribuirea contractului
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 121071.83 💰
Cea mai mică ofertă: 103018.19 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 103018.19 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 76200.25 💰
Cea mai mică ofertă: 67760.95 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 67760.95 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 59837.2 💰
Cea mai mică ofertă: 51 000 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 57718.4 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 497 926 💰
Cea mai mică ofertă: 394493.95 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 394493.95 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 37 077 💰
Cea mai mică ofertă: 37 077 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 37 077 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 202293.85 💰
Cea mai mică ofertă: 168135.71 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 168135.71 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 295486.2 💰
Cea mai mică ofertă: 178871.6 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 178871.6 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 114 000 💰
Cea mai mică ofertă: 5.2 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 90502.7 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 50 307 💰
Cea mai mică ofertă: 33 947 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 33 947 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 19825.85 💰
Cea mai mică ofertă: 18331.08 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 18331.08 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 212551.1 💰
Cea mai mică ofertă: 100 000 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 142139.7 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 77972.82 💰
Cea mai mică ofertă: 56965.95 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 56965.95 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 297107.9 💰
Cea mai mică ofertă: 247645.22 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 247645.22 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 35966.3 💰
Cea mai mică ofertă: 33111.84 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 33111.84 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 234899.81 💰
Cea mai mică ofertă: 216 011 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 216 011 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 28 810 💰
Cea mai mică ofertă: 18391.7 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 18391.7 RON 💰
Cea mai mare ofertă: 69061.8 💰
Cea mai mică ofertă: 46669.6 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 46669.6 RON 💰
Sursa: OJS 2026/S 154-559233 (2026-08-11)
- Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe (>20 noi achiziții publice)
- Băuturi, tutun şi produse conexe (8)
- Diverse produse alimentare (>20)
- Fructe, legume şi produse conexe (13)
- Furaje (2)
- Peşte preparat şi conserve de peşte (4)
- Produse de morărit, amidon şi produse amilacee (6)
- Produse de origine animală, carne şi produse din carne (16)
- Produse lactate (20)
- Uleiuri şi grăsimi animale sau vegetale (7)