Achizitie medicamente antineoplazice si imunomodulatoare

Spitalul de Psihiatrie Titan Dr. Constantin Gorgos

Furnizarea medicamentelor necesare tratamentului cu antineoplazice si imunomodulatoare.
Produse farmaceutice medicamente: 2 loturi, detaliate in Anexa privind loturile si in caietul de sarcini.

Termen limită

Termenul de primire a ofertelor a fost de 2014-12-02. Achiziția publică a fost publicată pe 2014-10-20.

Furnizori

Următorii furnizori sunt menționați în deciziile de atribuire sau în alte documente de achiziții publice:

Cine? Ce? Unde?
Istoricul achizițiilor
Data Document
2014-10-20 Anunţ de participare
2014-11-28 Informaţii suplimentare
2015-01-13 Anunt de atribuire
Anunţ de participare (2014-10-20)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Titlu: Antineoplazice şi imunomodulatoare
Cantitate sau domeniu:
Achizitia a 2 medicamente antineoplazice si imunomodulatoare.Detaliate in anexa privind loturile si in caietul de sarcini.159 580,102 031 396
Metadate ale anunțului
Limba originală: română 🗣️
Tip de document: Anunţ de participare
Natura contractului: Bunuri
Reglementare: Uniunea Europeană, cu participarea ţărilor membre ACAP
Vocabular comun privind achizițiile publice (CPV)
Cod: Antineoplazice şi imunomodulatoare 📦

Procedura
Tip de procedură: licitaţie deschisă
Tip de ofertă: Prezentare ofertă pentru unul sau mai multe loturi
Criterii de atribuire
Cel mai mic preţ

Autoritatea contractantă
Identitate
Țara: România 🇷🇴
Tip de autoritate contractantă: Altele
Numele autorității contractante: Spitalul de Psihiatrie Titan Dr. Constantin Gorgos
Adresa poștală: B-dul Nicolae Grigorescu nr. 41, sector 3
Cod poștal: 030442
Orașul poștal: Bucuresti
Contact
Adresă internet: http://www.spitalulgorgos.ro 🌏
E-mail: spitalulgorgos_achizitii@yahoo.com 📧
Telefon: +40 213412031 📞
Fax: +40 213412035 📠

Referință
Date
Data trimiterii: 2014-10-20 📅
Termen-limită de depunere: 2014-12-02 📅
Data publicării: 2014-10-25 📅
Identificatori
Numărul anunțului: 2014/S 206-364423
Număr JO-S: 206
Informații suplimentare
In cazul ofertelor cu preturi egale pe primul loc Autoritatea contractanta va solicita reofertare prin intermediul SEAP. Ofertantii clasati pe locurile 2 – 5 isi poate imbunatati oferta financiara decat pana la nivelul pretului ofertat de operatorul clasat pelocul anterior.
Arată mai mult

Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Valoarea estimată fără TVA: 159 580,10 💰
2 031 396 💰
Frecvența atribuirii contractelor:
Frecventa si valoarea contractelor ce vor fi atribuite: CS 1 – decembrie 2014, CS 2-4-ianuarie 2015 – august 2015.
Cantitatea minima a acordului cadru astfel: Lotul nr. 1 Cantitate minima – 150 flacoane, cantitate maxima 2 000 flacoane;
Lotul 2 cantitate minima 20 flacoane – cantitate maxima 200 flacoane.
Cantitatile mineme pentru un contract subsecvent sunt de 15 flacoane pentru lotul nr. 1 si de 2 flacoane pentru lotul nr. 2, iat cantitatea maxina a unui CS este de 200 de flacoane pentru lotul nr 1 si de 20 de flacoane pentru lotul nr. 2.
Scurtă descriere:
Furnizarea medicamentelor necesare tratamentului cu antineoplazice si imunomodulatoare.
Produse farmaceutice medicamente: 2 loturi, detaliate in Anexa privind loturile si in caietul de sarcini.
Numărul lotului: 1
Denumirea lotului: Cetuximabum 20 mg
Scurtă descriere: Cutie x 1 flacon din sticla x 20 ml solutie perfuzabila.
Cantitate sau domeniu: Cantitate minima 150 de flacoane -– cantitate maxima 2 000 de flacoane.
Valoarea estimată fără TVA: 130 678,50 💰
1 742 380 💰
Informații suplimentare privind loturile:
Cantitatea minima estimata a unui contract subsecvent este de 15 flacoane iar canmtitatea maxima estimata a unui contract subsecvent este de 200 de flacoane. Valoarea garantiei de participare este: 17 423,80 RON.
Numărul lotului: 2
Denumirea lotului: Doxorubicinum 2 mg/ml
Scurtă descriere:
Cutie x 1 flacon din sticla x 10 ml concentrat pentru solutie perfuzabila – inovativ.
Cantitate sau domeniu: Cantitatea minima a acordului cadru este de 20 de fl. Iar cantitatea maxima este de 200 de fl.
Valoarea estimată fără TVA: 28 901,60 💰
289 016 💰
Informații suplimentare privind loturile:
Cantitatea minima a unui contract subsecvent este de 2 fl. , iar cantitatea maxima este de 20 de fl. Valoarea garantiei de participare este: 2 890,16 RON.
Cantitate sau domeniu:
Achizitia a 2 medicamente antineoplazice si imunomodulatoare.
Detaliate in anexa privind loturile si in caietul de sarcini.
Durata: 8 luni
Număr de referință: 3719/29.9.2014.
Locul de desfășurare
Locul principal sau locul de desfășurare: B-dul Pictor Nicolae Grigorescu nr. 41, sector 3, Bucuresti.

Informații juridice, economice, financiare și tehnice
Condiții de participare
Capacitatea de exercitare a activității profesionale:
1. Ofertantul va completa formularul nr. 12 A din Sectiunea III „Formulare” – Declaratie privind eligibilitatea.
2. Ofertantul va completa formularul nr. 12 B din Sectiunea III „Formulare” – Declaratie privind neîncadrarea în prevederile art. 181 din OUG 34/2006.
Pentru confirmarea platii taxelor si impozitelor la bugetul general consolidat, ofertantul va prezenta:
3. Certificatul constatator de atestare fiscala . din care sa reiasa ca ofertantul nu are datorii scadente la nivelul lunii anterioare celei in care este prevazut termenullimita de depunere a ofertelor .Se va depune in copie certificata conform cu originalul, original sau copie legalizata
Arată mai mult
Persoanele juridice/fizice straine vor prezenta formulare-tip eliberate de autoritatile competente din tara în care candidatul/ofertantul este rezident sau are domiciliul.
4. Certificat fiscal privind impozitele si taxele locale. din care sa reiasa ca ofertantul nu are datorii scadente la nivelul lunii anterioare celei in care este prevazut termenullimita de depunere a ofertelor . Se va depune in copie certificata conform cu originalul, original sau copie legalizata.
Arată mai mult
5. Ofertantul va depune declaratie privind neincadrarea in situatia prevazuta la art. 69'1 din OUG nr. 34/2006 cu modificarile si completarile ulterioare;
Persoanele care aproba/semneaza documente emise in legatura sau pentru procedura de atribuire inclusiv persoanele care aproba bugetul sunt: manager ec. Besoiu Mariana Valy, dir. med. dr. Mircea Lupusoru, dr. Dediu Renata si Merceolog Nicoleta Necula.
Arată mai mult
Mai multe persoane juridice sau fizice au dreptul de a se asocia in scopul depunerii unei oferte comune, fara a fi obligati sa isi prezinte asocierea intr-o forma legalizata. Fiecare dintre acestia isi asuma obligatia pentru oferta comuna si raspunde pentru orice consecinte aleviitorului contract de achizitie publica.
Arată mai mult
Autoritatea contractanta are dreptul de a solicita ca asocierea sa fie legalizata inainte de incheierea contractului de achizitie publica, in cazul in care oferta comuna este declarata castigatoare. Asociatii desemneaza din randul lor pe cel care, in cazul atribuirii contratului de achizitie publica, ii reprezinta in raporturile cu autoritatea contractanta, in calitate de lider de asociatie.
Arată mai mult
6. Operatorii economici vor depune certificatul de participare conform Ordinului nr. 314/2010.
Pentru persoane juridice/fizice române:
1. Certificat constatator emis de oficiul registrului comertului . Se va depune in copie certificata conform cu originalul, original sau copie legalizata
Pentru persoane juridice/fizice straine:
Documente edificatoare care sa dovedeasca o forma de înregistrare ca persoana juridica sau de înregistrare/atestare ori apartenenta din punct de vedere profesional, în conformitate cu prevederile legale din tara în care candidatul/ofertantul este rezident sau are domiciliul.
Arată mai mult
Se vor depune Autorizatii de punere pe piata – emise pentru produsul ofertat si valabile la data limita de depunere a ofertelor (ofertei) sau de alt organism acreditat sa emita autorizatii de punere pe piata pentru medicamente. Autorizatia de punere pe piata este emisa in baza legii nr. 95/2006 (art. 700 al. 1 si al. 2, art. 730 al. 5 privind reforma in domeniul sanatatii, Titlul XVII „Medicamentul, cu modificarile si completarile ulterioare in baza ordinelor MSF nr. 263/15.3.2003 si nr. 895/20.07.2008; Regulamentul (CE) nr. 726/2004 al Parlamentului European si al Consiliului din 31 martie 2004 de stabilire a procedurilor comunitare privind autorizarea si supravegherea medicamentelor de uz uman si veterinar; regulamentul (CE) nr. 1234/2008 al comisiei din 24 noiembrie 2008 privind examinarea modificarii conditiilor autorizatiilor de introducere pe piata acordate pentru medicamentele de uz uman si veterinar in special art. 17 al. 2. Se va prezenta in copie lizibila conforma cu originalul.
Arată mai mult
Situația economică și financiară:
1. Operatorul economic va depune ultimul bilant contabil aferent anului 2013 vizat si inregistrat de organele competente.
2. Declaratie privind cifra de afaceri globala pe ultimii 3 ani.
Nivel(uri) minim(e) al(e) standardelor: Completare Formularul 13 – Informatii generale din sectiunea formulare.
Capacitatea tehnică și profesională:
Lista principalelor livrari de produse efectuate in ultimii 3 ani, continand valori, perioade de livrare, beneficiari, indiferent daca acestia din urma sunt autoritati contractante sau clienti privati din care sa rezulte ca ofertantul/candidatul a livrat produse similare confirmate prin prezentare de certificate/documente emise sau contrasemnate de o autoritate ori de catre clientul beneficiar.
Arată mai mult
1. Ofertantul va prezenta un certificat emis de un organism independent care atesta ca acesta are implementat si mentine, conform ISO 9001 un sistem de management al calitatii pentru activitatile care fac obiectul contractului ce urmeaza a fi atribuit. Operatorii economici care nu detin un astfel de certificat vor furniza orice alte probe/dovezi prin care sa confirme asigurarea unui nivel corespunzator al calitatii
Arată mai mult
Nivel(uri) minim(e) al(e) standardelor:
Completare Formular 12D din sectiunea formulare.
Prezentare certificat emis de un organism independent in copie conform cu originalul, valabil la data limita de depunere a ofertelor.
In cazul depunerii unei oferte comune, fiecare asociat trebuie sa detina un astfel de certificat pentru partea din contract pe care o va realiza.
Executarea contractului
Depozite și garanții solicitate:
Operatorul economic va constitui garantie de participare pentru loturile la care participa. Garantia va fi constituita prin virament in contul RO48TREZ7035006XXX012838 deschis la Trezorerie sector 3 sau printr-un instrument de garantare emis in conditiile legii de o societate bancara ori societate de asigurari.Pentru o evaluare unitara si pentru respectarea prevederilor legale perioada de valabilitate a garantiei pentru participare si cea a ofertei se vor raporta la data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. perioada de valabilitate a garantiei de participare este cel putin egala cu perioada de valabilitate a ofertei. Pentru o garantie de participare depusa in valuta operatorul economic o va face la cursul BNR cu 3 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor de pret. Dovada constiturii Garantiei de participare va fi postat in SEAP cu semnatura electronica pana la data limita stabilita pentru depunerea ofertelor si va fi prezentata in original si la sediul autoritatii contractante. In cazul ofertantilor care se regasesc in categoria intreprinderilor mici si mijlocii conform Legii nr. 346/2004 (facand dovada in acest sens pana la data limita stabilita pentru depunerea ofertelor) garantia de participare se constituie in procent de 50 % din coantumul precizat in documentatia de atribuire. Formularul 11 din sectiunea formulare. Se va constitui în cuantum de 5 % din valoarea fiecarui contract subsecvent fara TVA. Este permisa constituirea garantiei prin toate modalitatile prevazute la art. 90 din HG 925/2006 cu modificarile ulterioare. In baza art. 89 alin. 3 din HG 925/2006, autoritatea contractanta nu va solicita constituirea garantiei de buna executie in cazul in care valoarea unui contract subsecvent este mai mica decat 130 000 EUR.
Arată mai mult
Principalele condiții de finanțare și modalități de plată și/sau trimitere la dispozițiile relevante care le reglementează: Bugetul de stat – Programe nationale PNS curativ oncologie.
Forma juridică pe care trebuie să o adopte grupul de operatori economici căruia urmează să i se atribuie contractul:
Asociere conform art. 44 din OUG nr. 34/2006 cu modificarile si completarile ulterioare.

Procedura
Numărul maxim de operatori ai acordului-cadru: 5
Durata acordului-cadru în luni: 8
Perioadă de valabilitate a ofertei: 90 zile
Data deschiderii ofertelor: 2014-12-03 📅
Locul deschiderii: In SEAP.
Locul: In SEAP.
Limbi
Limbă: română 🗣️

Autoritatea contractantă
Identitate
Alt tip de autoritate contractantă: Other
Contact
Punct de contact: Nicoleta Necula
Adresă internet: www.spitalulgorgos.ro 🌏
Adresa profilului de cumpărător: www.e-licitatie.ro 🌏
E-mail: constantingorgos@yahoo.com 📧

Referință
Identificatori
Număr de referință atribuit de autoritatea contractantă: 3719/29.9.2014.
Informații suplimentare
In cazul ofertelor cu preturi egale pe primul loc Autoritatea contractanta va solicita reofertare prin intermediul SEAP.
Ofertantii clasati pe locurile 2 – 5 isi poate imbunatati oferta financiara decat pana la nivelul pretului ofertat de operatorul clasat pelocul anterior.

Informații complementare
Revizuirea organismului
Nume: Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor
Adresa poștală: Str. Stavropoleos nr. 6, sector 3
Orașul poștal: Bucuresti
Cod poștal: 030084
Țara: România 🇷🇴
E-mail: office@cnsc.ro 📧
Telefon: +40 213104641 📞
Adresă internet: http://www.cnsc.ro 🌏
Fax: +40 213104642 / 218900745 📠
Informații privind termenele de introducere a căilor de atac:
Termenele de exercitare a caii de atac sunt cele prevazute la art. 256^2 din OUG nr. 34/2006.
Serviciul de la care se pot obține informații privind procedura de reexaminare
Nume: Spitalul de Psihiatrie Titan Dr. Constantin Gorgos
Adresa poștală: Pict. Nicolae Grigorescu nr. 41, sector 3
Cod poștal: 030442
Telefon: +40 213412031 📞
Fax: +40 213412035 📠
Sursa: OJS 2014/S 206-364423 (2014-10-20)
Informaţii suplimentare (2014-11-28)
Obiect
Metadate ale anunțului
Tip de document: Informaţii suplimentare

Referință
Date
Data trimiterii: 2014-11-28 📅
Data publicării: 2014-12-03 📅
Identificatori
Numărul anunțului: 2014/S 233-410126
Se referă la anunț: 2014/S 206-364423
Număr JO-S: 233
Sursa: OJS 2014/S 233-410126 (2014-11-28)
Anunt de atribuire (2015-01-13)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Valoarea totală a achiziției: 289 016 💰
Metadate ale anunțului
Tip de document: Anunt de atribuire

Procedura
Tip de ofertă: Nu se aplică

Referință
Date
Data trimiterii: 2015-01-13 📅
Data publicării: 2015-01-16 📅
Identificatori
Numărul anunțului: 2015/S 011-014610
Număr JO-S: 11
Informații suplimentare
In cazul ofertelor cu preturi egale pe primul loc, autoritatea contractanta va solicita reofertare prin intermediul SEAP. Ofertantii clasati pe locurile 2-5 isi pot imbunatati oferta financiara doar pana la nivelul pretului ofertat de operatorul clasat pe locul anterior.
Arată mai mult

Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Valoarea estimată fără TVA: 154 216,20 💰
155 971,60 💰
Număr de referință: 3719/29.09.2014
Valoarea estimată fără TVA: 26 866,20 💰
27 175,60 💰
127 350 💰
128 797,50 💰

Atribuirea contractului

1️⃣
Data încheierii contractului: 2014-12-15 📅
Nume: Farmexim SA
Adresa poștală: Str. Pictor Rosenthal nr. 14, et. 2, ap. 3, sector 1
Orașul poștal: Bucuresti
Cod poștal: 011934
Țara: România 🇷🇴
E-mail: elicitatie@farmexim.ro 📧
Adresă internet: http://www.farmexim.ro 🌏

2️⃣
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 4
3

Informații complementare
Serviciul de la care se pot obține informații privind procedura de reexaminare
Nume: Spitalul de Psihiatrie Titan „Dr. Constantin Gorgos”
Adresa poștală: Str. Pictor Nicolae Grigorescu nr. 41, sector 3
Sursa: OJS 2015/S 011-014610 (2015-01-13)