Acord cadru - Servicii de pază, monitorizare si transport valori pentru sediile structurilor din cadrul DGRFP Galati
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Galati
Acord cadru - servicii de pază, monitorizare și transport valori pentru sediile structurilor subordonate DGRFP Galati pe o durata de 36 luni. Termenul de solicitare clarificari de la I.3. (15 zile). De asemenea, autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 10 a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Termen limităDeadline 2026-09-28
Cine? Ce?- • Servicii de siguranţă › Servicii de monitorizare a sistemelor de alarmă
- • Servicii de siguranţă › Servicii de pază
- • Bucureşti-Ilfov › Bucureşti
- • Sud-Est › Buzău
- • Sud-Est › Constanţa
- • Sud-Est › Galaţi
- • Sud-Est › Tulcea
- • Sud-Est › Vrancea
Istoricul achizițiilor
| Data | Document |
|---|---|
| 2026-08-27 | Anunţ de participare |
Anunţ de participare (2026-08-27)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Titlu: Acord cadru - Servicii de pază, monitorizare si transport valori pentru sediile structurilor din cadrul DGRFP Galati
Număr de referință:
Scurtă descriere:
Tipul de contract: Servicii
Produse/servicii: Servicii de pază 📦
Valoarea estimată fără TVA: 5 100 048 RON 💰
Informații despre loturi
Acest contract este împărțit în loturi ✅
Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 5
Ofertele pot fi depuse pentru un număr maxim de loturi: 5
1️⃣
Identificator intern:
Titlu: Lot 1 - Judet Buzău
Valoarea estimată fără TVA: 192 888 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Informații suplimentare:
Produse/servicii suplimentare:
Locul principal sau locul de desfășurare: Judet Buzau
Țara: România 🇷🇴
Locul de desfășurare: Buzău 🏙️
Durata: 36 luni
Numărul maxim de reînnoiri: 0
Criterii de atribuire
Preț ✅
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
2️⃣
Identificator intern:
Titlu: Lot 2 - Judet Constanța
Valoarea estimată fără TVA: 4 339 296 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Locul principal sau locul de desfășurare: Judet Constanta
Locul de desfășurare: Constanţa 🏙️
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
3️⃣
Identificator intern:
Titlu: Lot 3 - Judet Galati
Descrierea achiziției publice:
Locul principal sau locul de desfășurare: Judet Galati
Locul de desfășurare: Galaţi 🏙️
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
4️⃣
Identificator intern:
Titlu: Lot 4 - Judet Tulcea
Valoarea estimată fără TVA: 187 488 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Locul de desfășurare: Tulcea 🏙️
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
5️⃣
Identificator intern:
Titlu: Lot 5 -Judet Vrancea
Descrierea achiziției publice:
Locul de desfășurare: Vrancea 🏙️
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
Descriere
Locul de desfășurare:
Procedura
Tipul de procedură
Procedura deschisă ✅
Temeiul juridic: Directiva 2014/24/UE
Informații administrative
Termenul de primire a ofertelor sau a cererilor de participare: 2026-09-28 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor: 2026-09-28 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor (locul): In SEAP
Condiții de deschidere a ofertelor (Informații privind persoanele autorizate și procedura de deschidere): comisia de evaluare
Limbile în care pot fi prezentate ofertele sau cererile de participare: română 🗣️
Perioada minimă de timp în care ofertantul trebuie să mențină oferta: 4 luni
Informații privind un acord-cadru sau un sistem dinamic de achiziție
Acord-cadru cu mai mulți operatori ✅
Numărul maxim de participanți: 1
Condiții de ofertare
Un grup de ofertanți căruia i se atribuie un contract trebuie să adopte o anumită formă juridică ✅
Data deschiderii: 2026-09-28 15:00:00.0000000 📅
Locul: In SEAP
Informații suplimentare: comisia de evaluare
Facturare electronică: Obligatorie
Informații juridice, economice, financiare și tehnice
Condiții de participare
Criteriu de selecție: Înregistrare într-un registru comercial
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Criteriu de selecție: Autorizație sau apartenență la o organizație particulară necesară pentru contracte de servicii
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Criteriu de selecție: Referințe despre servicii specificate
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Forma juridică pe care trebuie să o adopte grupul de operatori economici căruia urmează să i se atribuie contractul: Asociere conform art. 53. din Legea privind achizitiile publice nr 98/2016
Motiv de excludere:
Descrierea motivelor de excludere:
Autoritatea contractantă
Nume și adrese
Nume: Directia generala regionala a finantelor publice galati
Numărul național de înregistrare:
Adresa poștală: Strada: Portului, nr. 163
Cod poștal: 800211
Orașul poștal: Galati
Regiune: Galaţi 🏙️
Țara: România 🇷🇴
Punct de contact: Mihaela Diana CONDRUZ
E-mail: diana.condruz.br@anaf.ro 📧
Telefon: +40 236496556 📞
Fax: +40 236496556 📠
URL: https://www.anaf.ro 🌏
Adresa profilului de cumpărător: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Tipul autorității contractante
Minister sau orice altă autoritate naţională sau federală
Activitate principală
Servicii publice generale
Comunicare
Documente URL: https://e-licitatie.ro/pub/notices/c-notice/v2/view/100211467 🌏
URL de participare: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Depunere electronică: Obligatorie
Informații complementare
Informații suplimentare
Revizuirea organismului
Nume: Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor
Numărul național de înregistrare:
Adresa poștală: Str. Stavropoleos nr. 6, sector 3
Cod poștal: 030084
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: office@cnsc.ro 📧
Telefon: +40 213104641 📞
Fax: +40 213104642 📠
URL: http://www.cnsc.ro 🌏
Serviciul de la care se pot obține informații privind procedura de reexaminare
Nume: Directia generala regionala a finantelor publice galati - saia
Numărul național de înregistrare:
Adresa poștală: Str. Portului nr. 163
Cod poștal: 800211
Orașul poștal: Galati (Galati)
Regiune: Galaţi 🏙️
E-mail: registratura.dgrfp.gl@anaf.ro 📧
Telefon: +40 0236496556 📞
Fax: +40 0236496556 📠
URL: https://www.anaf.ro 🌏
Procedura de revizuire
Informații precise cu privire la termenul (termenele) limită pentru procedurile de reexaminare:
Facturarea electronică va fi acceptată
Sursa: OJS 2026/S 167-597059 (2026-08-27)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Titlu: Acord cadru - Servicii de pază, monitorizare si transport valori pentru sediile structurilor din cadrul DGRFP Galati
Număr de referință:
GLR_REG-19860 (S01)
Scurtă descriere:
Acord cadru - servicii de pază, monitorizare și transport valori pentru sediile structurilor subordonate DGRFP Galati pe o durata de 36 luni.
Termenul de solicitare clarificari de la I.3. (15 zile). De asemenea, autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 10 a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Arată mai mult
Produse/servicii: Servicii de pază 📦
Valoarea estimată fără TVA: 5 100 048 RON 💰
Informații despre loturi
Acest contract este împărțit în loturi ✅
Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 5
Ofertele pot fi depuse pentru un număr maxim de loturi: 5
1️⃣
Identificator intern:
1
Titlu: Lot 1 - Judet Buzău
Valoarea estimată fără TVA: 192 888 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Servicii de paza si monitorizare judet Buzau Lot 1, conform caiet de sarcini.
Cantitati AC min. 2016 ore / max. 6048 ore, monitorizare 1 locatie
Cantitati CS min. 168 ore/ max. 1008 ore, monitorizare 1 locatie . Valoare minima CS - 5358 lei fara TVA, maxim CS - 32.148 lei fara TVA.
Arată mai mult
Departajarea ofertelor cu acelasi pret situate pe primul loc : daca doi sau mai multi ofertanti, situati pe primul loc au acelasi pret, AC va solicita clarificari prin SEAP si va solicita ofertantilor aflati in aceasta situatie sa transmita in format electronic prin SEAP o noua propunere financiara. Clasamentul ofertelor se stabilește prin ordonarea crescătoare în funcție de prețul total al fiecărei oferte, oferta de primul loc fiind cea cu prețul cel mai mic.
Cerintele tehnice definite la nivelul anuntului de participare, caietului de sarcini sau altor documente complementare, prin trimiterea standardelor, la un anumit producator, la marci, brevete, tipuri, la o origine sau la o productie/metoda specifica de fabricatie/prestare/executie, vor fi intelese ca fiind insotite de mentiunea ”sau echivalent”.
Arată mai mult
Țara: România 🇷🇴
Locul de desfășurare: Buzău 🏙️
Durata: 36 luni
Numărul maxim de reînnoiri: 0
Criterii de atribuire
Preț ✅
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0001
2️⃣
Identificator intern:
2
Titlu: Lot 2 - Judet Constanța
Valoarea estimată fără TVA: 4 339 296 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Servicii de paza, monitorizare si transport valori Judet Constanta - Lot 2, conform caiet de sarcini: cantitati AC Minim 26304 ore (post 24h), 16128 (post 8 ore), Maxim 78912 ore (post 24h), 48384 ore (post 8h), monitorizare - 10 locatii , transport valori - 1 locatie.
Cantitate CS min. 2232 ore (post 24h) min 1344 (post 8h), Max. 13176 ore(post 24h), 8064 ore (post 8h), monitorizare 10 locatii, transport valori - 1 locatie,
Valoare minim CS 120.536 lei fara tva, Max. 723.216 lei fara TVA.
Arată mai mult
Locul de desfășurare: Constanţa 🏙️
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0002
3️⃣
Identificator intern:
3
Titlu: Lot 3 - Judet Galati
Descrierea achiziției publice:
Servicii de paza si monitorizare - Judet Galati Lot 3, conform caiet de sarcini: Cant AC min 2016 ore, maxim 6048 ore, monitorizare 1 - locatie
Cantitate CS min 168 ore, max 1008 ore, monitorizare 1 locatie
Valoare CS min. 5358 lei fara TVA, max. 32148 lei fara TVA
Arată mai mult
Locul de desfășurare: Galaţi 🏙️
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0003
4️⃣
Identificator intern:
4
Titlu: Lot 4 - Judet Tulcea
Valoarea estimată fără TVA: 187 488 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Servicii de paza Lot 4 - judet Tulcea, conform caiet de sarcini: cant min. AC 2016 ore, maxim 6048 ore.
Cant CS min 168 ore, max 1008 ore
Valoare min CS 5208 lei fara TVA, 31248 lei fara TVA.
Locul principal sau locul de desfășurare: Judet Tulcea
Locul de desfășurare: Tulcea 🏙️
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0004
5️⃣
Identificator intern:
5
Titlu: Lot 5 -Judet Vrancea
Descrierea achiziției publice:
Servicii de paza Judet - Vrancea Lot 5, conform caiet de sarcini: cant AC min. 2016 ore, max 6048 ore.
Cant CS min. 168 ore, max. 1008 ore.
Valoare CS min 5208 lei fara TVA, max 31248 lei fara TVA.
Locul principal sau locul de desfășurare: Judet Vrancea
Locul de desfășurare: Vrancea 🏙️
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0005
Descriere
Locul de desfășurare:
Procedura
Tipul de procedură
Procedura deschisă ✅
Temeiul juridic: Directiva 2014/24/UE
Informații administrative
Termenul de primire a ofertelor sau a cererilor de participare: 2026-09-28 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor: 2026-09-28 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor (locul): In SEAP
Condiții de deschidere a ofertelor (Informații privind persoanele autorizate și procedura de deschidere): comisia de evaluare
Limbile în care pot fi prezentate ofertele sau cererile de participare: română 🗣️
Perioada minimă de timp în care ofertantul trebuie să mențină oferta: 4 luni
Informații privind un acord-cadru sau un sistem dinamic de achiziție
Acord-cadru cu mai mulți operatori ✅
Numărul maxim de participanți: 1
Condiții de ofertare
Un grup de ofertanți căruia i se atribuie un contract trebuie să adopte o anumită formă juridică ✅
Data deschiderii: 2026-09-28 15:00:00.0000000 📅
Locul: In SEAP
Informații suplimentare: comisia de evaluare
Facturare electronică: Obligatorie
Informații juridice, economice, financiare și tehnice
Condiții de participare
Criteriu de selecție: Înregistrare într-un registru comercial
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
F.1) pentru demonstrarea capacitatii de exercitare a activităţii profesionale:
- Se va prezenta Certificatul Constatator emis de Oficiul Naţional al Registrului Comerţului, care să ateste că ofertantul este abilitat să desfăşoare activităţi similare celor ce fac obiectul prezentei achiziţii (obiectul contractului trebuie să aibă corespondent în codul CAEN din certificatul constatator emis de ONRC). Informaţiile cuprinse în acesta trebuie să fie reale/actuale la momentul prezentării.
Notă: Certificatul constatator poate fi prezentat în original, copie legalizată, fotocopie certificată "conform cu originalul" (formula specifică poate fi efectuată olograf sau prin aplicarea unei ştampile conţinând această menţiune, însuşită prin semnătura reprezentantului abilitat să depună documentele şi prin ştampila operatorului economic) sau emis în formă electronică, având încorporată, ataşată sau logic asociată semnătura electronică extinsă (Notificare ONRC – Serviciul InfoCert_AC_0). .
In cazul unei asocieri documentul trebuie prezentat de fiecare asociat, pentru partea de contract pe care o realizează.
- Pentru persoane juridice/fizice străine: În cazul ofertanţilor de altă naţionalitate decât cea română, documente edificatoare privind obiectul de activitate al ofertantului (conform art.173 din Legea nr.98/2016) vor fi transmise în limba de origine, însoţite de traducerea autorizată a acestora în limba română.
Modalitatea de îndeplinire: Se va completa Documentul Unic de Achizitii European (DUAE) de către operatorii economici participanți la procedura de atribuire cu informațiile aferente situației lor. Documentele justificative care probează îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE, respectiv certificat constatator emis de ONRC sau, în cazul ofertanților străini, documentele echivalente emise în țara de rezidență, urmează sa fie prezentate, la solicitarea AC, doar de către ofertantul clasat pe primul loc.
Arată mai mult
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
-Se va prezenta Licența de funcționare, eliberată de I.G.P.R. conform Legii nr.333/2003, valabilă la data deschiderii ofertelor. Dacă pe parcusul derulării procedurii și/sau acordului – cadru/ contractelor subsecvente expiră perioada de valabilitate a licenței, ofertantul/ prestatorul este obligat să prezinte autorității contractante noua licență valabilă.
Modalitatea de îndeplinire: Se va completa Documentul Unic de Achizitii European (DUAE) de către operatorii economici participanți la procedura de atribuire cu informațiile aferente situației lor. Documentele justificative care probează îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE, respectiv Licența de funcționare sau, în cazul ofertanților străini, documentele echivalente emise în țara de rezidență, urmează sa fie prezentate, la solicitarea AC, doar de către ofertantul clasat pe primul loc.
Arată mai mult
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
F.2 pentru demonstrarea capacităţii tehnice şi profesionale :
- Experienţă similară - declaraţia privind lista principalelor prestări de servicii similare din ultimii 3 ani, raportate la data limita de depunere a ofertelor, continând: valori, perioade de livrare, beneficiari, indiferent dacă aceştia din urmă sunt autorităţi contractante sau clienţi privaţi.
Modalitatea de îndeplinire: Se va completa Documentul Unic de Achizitii European(DUAE). Documentele justificative care probează îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE, respectiv certificate/ documente emise sau contrasemnate de o autoritate contractantă ori de clientul beneficiar, urmează sa fie prezentate la solicitarea AC, doar de către ofertantul clasat pe primul loc.
Arată mai mult
Motiv de excludere:
Abaterea profesională gravă
Acorduri cu alți operatori economici care vizează denaturarea concurenței
Active administrate de lichidator
+ încă 20
Activitățile economice sunt suspendate
Combaterea spălării banilor sau a finanțării terorismului
Concordat
Conflict de interese care decurge din participarea la procedura de achiziții publice
Corupție
Faliment
Frauda
Implicare directă sau indirectă în pregătirea acestei proceduri de achiziții publice
Infracțiuni teroriste sau infracțiuni legate de activități teroriste
Insolvență
Interpretare eronată, nedivulgare de informații, incapacitate de a furniza documentele necesare sau obținere de informații confidențiale referitoare la această procedură
Munca copiilor și alte forme de trafic de persoane
Participarea la o organizație criminală
Situații similare, în temeiul legislației naționale, cum ar fi falimentul
Încetare anticipată, daune-interese sau alte sancțiuni comparabile
Încălcarea obligației de plată a contribuțiilor la asigurările sociale
Încălcarea obligației de plată a impozitelor
Încălcarea obligațiilor în domeniile legislației de mediu
Încălcarea obligațiilor în domeniile legislației muncii
Încălcarea obligațiilor în domeniile legislației sociale
Operatorul economic sau o persoană din conducerea sa a fost condamnată pentru participarea la o organizație criminală.
Operatorul economic sau orice persoană care este membru al organelor sale de conducere a fost condamnată definitiv pentru corupție, printr-o hotărâre pronunțată în ultimii cinci ani sau pentru care perioada de excludere prevăzută în hotărâre este încă aplicabilă.
Arată mai mult
Operatorul economic sau un membru al organelor sale de conducere a fost condamnat definitiv pentru fraudă, printr-o hotărâre pronunțată în ultimii cinci ani sau cu perioadă de excludere încă valabilă.
Operatorul economic sau un membru al conducerii a fost condamnat pentru infracțiuni teroriste sau activități conexe.
Operatorul economic sau orice persoană din conducerea sa a fost condamnată pentru spălare de bani sau finanțarea terorismului.
Operatorul economic a fost condamnat pentru utilizarea muncii copiilor sau alte forme de trafic de persoane.
Operatorul economic nu și-a îndeplinit obligațiile de plată a impozitelor.
Operatorul economic nu este considerat suficient de sigur pentru a evita riscuri privind securitatea națională.
Operatorul economic a încălcat legislația privind…
… protecția mediului.
… securitatea socială.
… dreptul muncii.
Descriere momentan indisponibilă – necesită completare manuală.
Operatorul economic se află în stare de insolvență, faliment sau lichidare.
Operatorul economic a comis o abatere profesională gravă.
Operatorul economic se află într-o situație de conflict de interese legată de participarea la această procedură.
Operatorul economic a oferit informații false, a ascuns informații sau nu a furnizat documente relevante.
Autoritatea contractantă
Nume și adrese
Nume: Directia generala regionala a finantelor publice galati
Numărul național de înregistrare:
3127190
Adresa poștală: Strada: Portului, nr. 163
Cod poștal: 800211
Orașul poștal: Galati
Regiune: Galaţi 🏙️
Țara: România 🇷🇴
Punct de contact: Mihaela Diana CONDRUZ
E-mail: diana.condruz.br@anaf.ro 📧
Telefon: +40 236496556 📞
Fax: +40 236496556 📠
URL: https://www.anaf.ro 🌏
Adresa profilului de cumpărător: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Tipul autorității contractante
Minister sau orice altă autoritate naţională sau federală
Activitate principală
Servicii publice generale
Comunicare
Documente URL: https://e-licitatie.ro/pub/notices/c-notice/v2/view/100211467 🌏
URL de participare: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Depunere electronică: Obligatorie
Informații complementare
Informații suplimentare
”Cerintele tehnice definite la nivelul anuntului de participare, caietului de sarcini sau altor documente complementare, prin trimiterea standardelor, la un anumit producator, la marci, brevete, tipuri, la o origine sau la o productie/metoda specifica de fabricatie/prestare/executie, vor fi intelese ca fiind insotite de mentiunea ”sau echivalent”.
Arată mai mult
Nume: Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor
Numărul național de înregistrare:
20329980
Adresa poștală: Str. Stavropoleos nr. 6, sector 3
Cod poștal: 030084
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: office@cnsc.ro 📧
Telefon: +40 213104641 📞
Fax: +40 213104642 📠
URL: http://www.cnsc.ro 🌏
Serviciul de la care se pot obține informații privind procedura de reexaminare
Nume: Directia generala regionala a finantelor publice galati - saia
Numărul național de înregistrare:
3127190_3
Adresa poștală: Str. Portului nr. 163
Cod poștal: 800211
Orașul poștal: Galati (Galati)
Regiune: Galaţi 🏙️
E-mail: registratura.dgrfp.gl@anaf.ro 📧
Telefon: +40 0236496556 📞
Fax: +40 0236496556 📠
URL: https://www.anaf.ro 🌏
Procedura de revizuire
Informații precise cu privire la termenul (termenele) limită pentru procedurile de reexaminare:
Termenele limita de exercitare a cailor de atac sunt cele prevazute in Legea nr.101/2016
Informații despre fluxurile de lucru electronice
Facturarea electronică va fi acceptată
Sursa: OJS 2026/S 167-597059 (2026-08-27)
Achiziții noi în categorii conexe 🆕
- Servicii pentru întreprinderi: drept, marketing, consultanţă, recrutare, tipărire şi securitate (>20 noi achiziții publice)