Materiale sanitare endoscopie 3 - 31 loturi
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila"
Acord cadru furnizare materiale sanitare endoscopie. Autoritatea contractantă va raspunde în mod clar și complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor (raspunsurile clare si complete ale tuturor solicitarilor de clarificare se vor atasa in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor). Nota: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la sectiunea I.1 din Fisa de date. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18.
Termen limităTermenul de primire a ofertelor a fost de 2025-05-30. Achiziția publică a fost publicată pe 2025-04-28.
FurnizoriUrmătorii furnizori sunt menționați în deciziile de atribuire sau în alte documente de achiziții publice:
- • BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA
- • CONDOR MEDICAL
- • CRIO - 2 S.R.L.
- • DELUXE MEDICRAFTS SRL
- • EURODIAGONAL S.R.L.
- • EXIMIA MEDICAL
- • NANO BIO MEDICAL S.R.L.
- • NOVENTIS International
- • RS Medical Line
- • S.C. ADAR UNIC SOLUTIONS S.R.L.
- • Sof Medica
- • Steril România
- • TEHNO Electro Medical Company S.R.L.
- • Valdomedica Trading
- • VAVIAN TRADING S.R.L.
- • Vetro Design S.R.L.
- • ZARYS INTERNATIONAL GROUP
- • Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice › Catetere
- • Dispozitive şi instrumente pentru blocul operator › Instrumente pentru blocul operator
- • România
| Data | Document |
|---|---|
| 2025-04-28 | Anunţ de participare |
| 2026-08-26 | Anunt de atribuire |
| 2026-08-31 | Anunt de atribuire |
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Titlu: Materiale sanitare endoscopie 3 - 31 loturi
Număr de referință:
4364594202537
Scurtă descriere:
Produse/servicii: Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice 📦
Informații despre loturi
Acest contract este împărțit în loturi ✅
Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 31
Ofertele pot fi depuse pentru un număr maxim de loturi: 31
1️⃣
Identificator intern:
1
Titlu: Extractor endoscopic de corpi straini si polipi din lumenul digestiv cu 5 brate
Descrierea achiziției publice:
Țara: România 🇷🇴
Locul de desfășurare: Bucureşti 🏙️
Durata: 48 luni
Numărul maxim de reînnoiri: 0
Criterii de atribuire
Preț ✅
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0002
2️⃣
Identificator intern:
2
Titlu: Fir ghid pentru canulare biliopancreatica
Descrierea achiziției publice:
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0003
3️⃣
Identificator intern:
3
Titlu: Fir ghid pentru ERCP
Descrierea achiziției publice:
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0004
4️⃣
Identificator intern:
4
Titlu: Fir ghid pentru ERCP cu varf angulat sau drept grosime 0,025/0,035 inch
Descrierea achiziției publice:
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0005
5️⃣
Identificator intern:
5
Titlu: Fir ghid pentru ERCP pentru accesul prin stricturi dificile
Descrierea achiziției publice:
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0006
6️⃣
Identificator intern:
6
Titlu: Fir ghid pentru proceduri tip rendez-vous EUS-ERCP
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0007
7️⃣
Identificator intern:
7
Titlu: Gel lubrifiant pentru endoscopie digestiva
Descrierea achiziției publice:
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0008
8️⃣
Identificator intern:
8
Titlu: Gel lubrifiant pentru endoscopie digestiva cu anestezic local
Descrierea achiziției publice:
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0009
9️⃣
Identificator intern:
9
Titlu: Gel pentru hemostaza endoscopica
Descrierea achiziției publice:
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0010
1️⃣0️⃣
Identificator intern:
10
Titlu: Cateter pentru administrare gel hemostatic
Produse/servicii: Catetere 📦
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0011
1️⃣1️⃣
Identificator intern:
11
Titlu: Halat protectie unica folosinta
Descrierea achiziției publice:
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0012
1️⃣2️⃣
Identificator intern:
12
Titlu: Hemoclip detasabil
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0013
1️⃣3️⃣
Identificator intern:
13
Titlu: Marker endoscopic
Descrierea achiziției publice:
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0014
1️⃣4️⃣
Identificator intern:
14
Titlu: Minisfincterotom cu fir de taiere de 20 mm
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0015
1️⃣5️⃣
Identificator intern:
15
Titlu: Pantalon protectie unica folosinta
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0016
1️⃣6️⃣
Identificator intern:
16
Titlu: Papilotom ac pentru pre-cut cu triplu lumen reutilizabil compatibil cu duodenoendoscoapele Olympus, Pentax din dotare
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0017
1️⃣7️⃣
Identificator intern:
17
Titlu: Papilotom tip ac cu triplu lumen
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0018
1️⃣8️⃣
Identificator intern:
18
Titlu: Pensa biopsie enteroscop compatibila cu enteroscopul Olympus
Descrierea achiziției publice:
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0019
1️⃣9️⃣
Identificator intern:
19
Titlu: Pensa de biopsie fierbinte, reutilizabila, impreuna cu cablu activ compatibil
Descrierea achiziției publice:
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0020
2️⃣0️⃣
Identificator intern:
20
Titlu: Pensa de extractie stenturi
Descrierea achiziției publice:
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0021
2️⃣1️⃣
Identificator intern:
21
Titlu: Pensa de rezectie la rece pentru polipidiminutiv
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0022
2️⃣2️⃣
Identificator intern:
22
Titlu: Pensa Grasping Forceps
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0023
2️⃣3️⃣
Identificator intern:
23
Titlu: Pensa pentru hemostaza endoscopica lungime 1650 mm
Descrierea achiziției publice:
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0024
2️⃣4️⃣
Identificator intern:
24
Titlu: Pensa pentru hemostaza endoscopica lungime 2300 mm
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0025
2️⃣5️⃣
Identificator intern:
25
Titlu: Pensa pentru extractie corpi straini
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0026
2️⃣6️⃣
Identificator intern:
26
Titlu: Pensa de biopsie multipla
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0027
2️⃣7️⃣
Identificator intern:
27
Titlu: Periuta de curatare canal ecoendoscop compatibila cu canalul de biopsie al ecoendoscopului Pentax
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0028
2️⃣8️⃣
Identificator intern:
28
Titlu: Periuta de curatare canal endoscopic compatibila cu canalul de biopsie de 2,8 mm diametru
Descrierea achiziției publice:
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0029
2️⃣9️⃣
Identificator intern:
29
Titlu: Periuta de curatare canal endoscopic compatibila cu canalul de biopsie de 3,7 mm diametru
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0030
3️⃣0️⃣
Identificator intern:
30
Titlu: Periute de citologie biliara
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0031
3️⃣1️⃣
Identificator intern:
31
Titlu: Periute pentru curatarea valvelor endoscopice
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0032
Procedura
Tipul de procedură
Procedura deschisă ✅
Temeiul juridic: Directiva 2014/24/UE
Informații administrative
Termenul de primire a ofertelor sau a cererilor de participare: 2025-05-30 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor: 2025-05-30 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor (locul): In SEAP
Condiții de deschidere a ofertelor (Informații privind persoanele autorizate și procedura de deschidere): Comisia de evaluare
Limbile în care pot fi prezentate ofertele sau cererile de participare: română 🗣️
Perioada minimă de timp în care ofertantul trebuie să mențină oferta: 4 luni
Informații privind un acord-cadru sau un sistem dinamic de achiziție
Acord-cadru cu mai mulți operatori ✅
Numărul maxim de participanți: 3
Condiții de ofertare
Este necesară o garanție. ✅
Un grup de ofertanți căruia i se atribuie un contract trebuie să adopte o anumită formă juridică ✅
Data deschiderii: 2025-05-30 15:00:00.0000000 📅
Locul: In SEAP
Informații suplimentare: Comisia de evaluare
Facturare electronică: Obligatorie
Informații juridice, economice, financiare și tehnice
Condiții de participare
Lista și o scurtă descriere a afecțiunilor:
Lista și o scurtă descriere a criteriilor de selecție:
Lista și o scurtă descriere a afecțiunilor:
Motiv de excludere:
+ încă 5
Autoritatea contractantă
Nume și adrese
Nume: Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila"
Numărul național de înregistrare:
4364594
Adresa poștală: Strada: Vulcănescu Mircea, nr. 88
Cod poștal: 010825
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
Punct de contact: Cristiana-Gabriela Constantin
E-mail: serviciulachizitii@scumc.ro 📧
Telefon: +40 213115840 📞
Fax: +40 213193072 📠
URL: https://www.scumc.ro 🌏
Adresa profilului de cumpărător: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Tipul autorității contractante
Minister sau orice altă autoritate naţională sau federală
Activitate principală
Sănătate
Comunicare
Documente URL: https://e-licitatie.ro/pub/notices/c-notice/v2/view/100194960 🌏
URL de participare: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Depunere electronică: Obligatorie
Informații complementare
Informații suplimentare
Nume: Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor
Numărul național de înregistrare:
20329980
Adresa poștală: Str. Stavropoleos nr. 6, sector 3
Cod poștal: 030084
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: office@cnsc.ro 📧
Telefon: +40 213104641 📞
Fax: +40 213104642 📠
URL: http://www.cnsc.ro 🌏
Serviciul de la care se pot obține informații privind procedura de reexaminare
Nume: Biroul Juridic
Numărul național de înregistrare:
4364594_3
Adresa poștală: Str. Mircea Vulcanescu nr. 88, sector 1
Cod poștal: 010825
E-mail: birouljuridic@scumc.com 📧
Telefon: +40 213115840 📞
Fax: +40 0213115840 📠
URL: https://www.suumc.ro 🌏
Procedura de revizuire
Informații precise cu privire la termenul (termenele) limită pentru procedurile de reexaminare: Conform art.8 din Legea 101/2016
Informații despre fluxurile de lucru electronice
Facturarea electronică va fi acceptată
Sursa: OJS 2025/S 083-276144 (2025-04-28)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Valoarea totală a achiziției (fără TVA): 41 800 RON 💰
Atribuirea contractului
1️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0009
Numărul contractului:
AC 60.15/25.08.2025
Data încheierii contractului: 2025-09-15 📅
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 42 000 RON 💰
Oferta a fost poziționată în clasament
Locul pe lista câștigătorilor: 1
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0009/CIF: RO 12284240
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0009
Numele și adresa contractantului
Nume: Steril romania
Numărul național de înregistrare:
RO 12284240
Adresa poștală: Strada Metalurgiei, Nr. 3-5, Sector: 4
Cod poștal: 041831
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: sales@steril.ro 📧
Telefon: +40 214600779 📞
Fax: +40 214600014 📠
URL: https://www.steril.ro 🌏
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 264 000 RON 💰
Locul pe lista câștigătorilor: 2
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0009/CIF: 23100700
Numele și adresa contractantului
Nume: Valdomedica trading
Numărul național de înregistrare:
23100700
Adresa poștală: Strada Croitoru Z. Eftimie, cap., Nr. 32, Sector: 6
Cod poștal: 062326
E-mail: valdomedica.licitatii@gmail.com 📧
Telefon: +40 214344299 📞
Fax: +40 214344299 📠
URL: https://www.valdomedica.ro 🌏
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 350 RON 💰
2️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0019
Valoarea totală a contractului/lotului: 900 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0019/CIF: RO 217930
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0019
Numele și adresa contractantului
Nume: Tehno electro medical company s.r.l.
Numărul național de înregistrare:
RO 217930
Adresa poștală: Strada: Căluşei, nr. 69A, Sector:
Cod poștal: 021353
Punct de contact: Bogdan Cristian Manea
E-mail: licitatiiseap@temco.ro 📧
Telefon: +40 212524650 📞
Fax: +40 212524667 📠
URL: https://www.temco.ro 🌏
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0019/CIF: RO 26093909
Numele și adresa contractantului
Nume: Eurodiagonal s.r.l.
Numărul național de înregistrare:
RO 26093909
Adresa poștală: Strada Olimpiadei, Nr. 7
Cod poștal: 410467
Orașul poștal: Oradea
Regiune: Bihor 🏙️
E-mail: office@eurodiagonal.ro 📧
Telefon: +40 771312630 📞
Fax: +40 359806731 📠
URL: https://www.eurodiagonal.ro 🌏
3️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0021
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 900 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0021/CIF: RO 217930
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0021
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 400 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0021/CIF: RO 26093909
Valoarea totală a contractului/lotului: 3 500 RON 💰
4️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0018
Valoarea totală a contractului/lotului: 186 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0018/CIF: RO 26093909
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0018
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0018/CIF: 39579618
Numele și adresa contractantului
Nume: RS Medical Line
Numărul național de înregistrare:
39579618
Adresa poștală: Strada STRADA FRUMOASA, Nr. 54, Sector: 1
Cod poștal: 077068
Orașul poștal: Tamasi
Regiune: 🏙️
E-mail: rsmedicalline@gmail.com 📧
Telefon: +40 730482989 📞
Fax: +40 730482989 📠
URL: https://www.rsmedical.ro 🌏
5️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0032
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 22 500 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0032/CIF: RO 217930
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0032
6️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0003
Valoarea totală a contractului/lotului: 260 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0003/CIF: RO 26093909
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0003
7️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0012
Valoarea totală a contractului/lotului: 25 200 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0012/CIF: RO 4414293
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0012
Numele și adresa contractantului
Nume: CRIO - 2 S.R.L.
Numărul național de înregistrare:
RO 4414293
Adresa poștală: Strada Padurii, Nr. 6
Cod poștal: 700397
Orașul poștal: Iasi
Regiune: Iaşi 🏙️
E-mail: crio2semn@gmail.com 📧
Telefon: +40 0232210959 📞
Fax: +40 0332800805 📠
URL: https://www.crio2.com 🌏
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 114 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0012/CIF: RO 18168385
Numele și adresa contractantului
Nume: NOVENTIS International
Numărul național de înregistrare:
RO 18168385
Adresa poștală: Strada Rovine, Nr. 6
Cod poștal: 077125
Orașul poștal: Magurele
E-mail: mihai@noventis.ro 📧
Telefon: +40 724543263 📞
Fax: +40 21 2309959 📠
URL: https://www.noventis.ro 🌏
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 260 RON 💰
8️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0010
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 374 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0010/CIF: RO 6719715
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0010
Numele și adresa contractantului
Nume: Sof Medica
Numărul național de înregistrare:
RO 6719715
Adresa poștală: Strada Titulescu Nicolae, Nr. 3, Sector: 1
Cod poștal: 011131
Punct de contact: Grigoras Teodora
E-mail: licitatie@sofmedica.com 📧
Telefon: +40 213082100 📞
Fax: +40 213082180 📠
URL: https://www.sofmedica.com 🌏
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 22 900 RON 💰
9️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0011
Valoarea totală a contractului/lotului: 390 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0011/CIF: RO 6719715
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0011
Valoarea totală a contractului/lotului: 6 500 RON 💰
1️⃣0️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0015
Valoarea totală a contractului/lotului: 280 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0015/CIF: 23100700
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0015
1️⃣1️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0022
Valoarea totală a contractului/lotului: 658 740 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0022/CIF: 25228145
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0022
Numele și adresa contractantului
Nume: Nano bio medical s.r.l.
Numărul național de înregistrare:
25228145
Adresa poștală: Strada Brăescu Smaranda, Nr. 55, Sector: 1
Cod poștal: 014204
E-mail: licitatii@nbmedical.ro 📧
Telefon: +40 723174488 📞
Fax: +40 212105240 📠
URL: https://www.nbmedical.ro 🌏
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 948 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0022/CIF: 50148853
Numele și adresa contractantului
Nume: Condor medical
Numărul național de înregistrare:
50148853
Adresa poștală: Strada Silvia, Nr. 23
Cod poștal: 023431
E-mail: claudia.aldea@condorlife.ro 📧
Telefon: +40 750428483 📞
URL: http://www.e-licitatie.ro 🌏
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 548.95 RON 💰
1️⃣2️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0013
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 262 250 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0013/CIF: 25228145
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0013
Valoarea totală a contractului/lotului: 2 165 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0013/CIF: 50148853
Valoarea totală a contractului/lotului: 12622.5 RON 💰
1️⃣3️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0016
Valoarea totală a contractului/lotului: 33 800 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0016/CIF: RO 8409931
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0016
Numele și adresa contractantului
Nume: Vetro design s.r.l.
Numărul național de înregistrare:
8409931
Adresa poștală: Strada: Veronica Micle , nr. 20, Sector: 1, Judet: Bucuresti, Localitate: Bucuresti, Cod postal: 011044
Cod poștal: 040275
E-mail: licitatie1@vetro.ro 📧
Telefon: +40 0721141923 📞
Fax: +40 0371622650 📠
URL: https://www.vetro.ro 🌏
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 41 800 RON 💰
Locul pe lista câștigătorilor: 3
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0016/CIF: 24677766
Numele și adresa contractantului
Nume: S.c. adar unic solutions s.r.l.
Numărul național de înregistrare:
24677766
Adresa poștală: Strada: Callatis, nr. 10, Sector: 6
Cod poștal: 061925
E-mail: adarsolutions@yahoo.com 📧
Telefon: +40 722551899 📞
Fax: +40 311072592 📠
URL: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 29 600 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0016/CIF: RO 45028265
Numele și adresa contractantului
Nume: Zarys international group
Numărul național de înregistrare:
RO 45028265
Adresa poștală: Strada Orăştiei, Nr. 10
Cod poștal: 400398
Orașul poștal: Cluj-Napoca
Regiune: Cluj 🏙️
E-mail: licitatii@zarys.ro 📧
Telefon: +40 371485051 📞
Fax: +40 371622680 📠
URL: https://www.zarys.ro 🌏
1️⃣4️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0020
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 553 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0020/CIF: 25228145
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0020
1️⃣5️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0030
Valoarea totală a contractului/lotului: 70 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0030/CIF: RO 217930
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0030
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 400 RON 💰
1️⃣6️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0017
Valoarea totală a contractului/lotului: 720 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0017/CIF: RO 217930
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0017
Valoarea totală a contractului/lotului: 12 000 RON 💰
1️⃣7️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0014
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 200 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0014/CIF: RO 4281324
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0014
Numele și adresa contractantului
Nume: Vavian trading s.r.l.
Numărul național de înregistrare:
RO 4281324
Adresa poștală: Strada Nisipari, Nr. 27
Cod poștal: 014125
Punct de contact: Bazil Burciu
E-mail: licitatii@vavian.ro 📧
Telefon: +40 213179188 📞
Fax: +40 213179188 📠
URL: https://www.vavian.ro 🌏
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 028 160 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0014/CIF: 25228145
Valoarea totală a contractului/lotului: 776 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0014/CIF: RO 26093909
Valoarea totală a contractului/lotului: 970 RON 💰
1️⃣8️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0024
Valoarea totală a contractului/lotului: 375 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0024/CIF: RO 4281324
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0024
Valoarea totală a contractului/lotului: 555 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0024/CIF: RO 26093909
Valoarea totală a contractului/lotului: 855 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0024/CIF: 39579618
Valoarea totală a contractului/lotului: 2 500 RON 💰
1️⃣9️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0031
Valoarea totală a contractului/lotului: 148 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0031/CIF: RO 4281324
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0031
Valoarea totală a contractului/lotului: 212 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0031/CIF: RO 26093909
Valoarea totală a contractului/lotului: 39 200 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0031/CIF: 39579618
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 960 RON 💰
2️⃣0️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0026
Valoarea totală a contractului/lotului: 419 400 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0026/CIF: RO 217930
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0026
Valoarea totală a contractului/lotului: 58 800 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0026/CIF: 39579618
Valoarea totală a contractului/lotului: 154 800 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0026/CIF: 50148853
Valoarea totală a contractului/lotului: 490 RON 💰
2️⃣1️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0027
Valoarea totală a contractului/lotului: 50 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0027/CIF: RO41849411
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0027
Numele și adresa contractantului
Nume: Boston scientific romania
Numărul național de înregistrare:
RO41849411
Adresa poștală: Strada Griviţei, Nr. 82-98, Sector: 1
Cod poștal: 010735
E-mail: irina.preda@bsci.com 📧
Telefon: +40 318 606 644 📞
Fax: +40 316311763 📠
URL: https://www.bostonscientific.com 🌏
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 10 000 RON 💰
2️⃣2️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0007
Valoarea totală a contractului/lotului: 350 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0007/CIF: RO41849411
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0007
Valoarea totală a contractului/lotului: 10 500 RON 💰
2️⃣3️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0004
Valoarea totală a contractului/lotului: 700 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0004/CIF: RO39470890
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0004
Numele și adresa contractantului
Nume: Eximia medical
Numărul național de înregistrare:
RO39470890
Adresa poștală: Strada Ţiţeica Gheorghe, Nr. 142, Sector: 2
Cod poștal: 020304
E-mail: tenders@eximiamedical.ro 📧
Telefon: +40 314260392 📞
Fax: +40 314260393 📠
URL: https://www.eximiamedical.ro 🌏
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 240 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0004/CIF: 39579618
Valoarea totală a contractului/lotului: 7 000 RON 💰
2️⃣4️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0005
Valoarea totală a contractului/lotului: 2 000 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0005/CIF: RO 4281324
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0005
2️⃣5️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0002
Valoarea totală a contractului/lotului: 40 797 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0002/CIF: 25228145
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0002
Valoarea totală a contractului/lotului: 2719.8 RON 💰
2️⃣6️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0025
Valoarea totală a contractului/lotului: 877 350 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0025/CIF: 25228145
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0025
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0025/CIF: RO 26093909
REF_OF: CAN1154268/LOT-0025/CIF: 39579618
Valoarea totală a contractului/lotului: 18 500 RON 💰
2️⃣7️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0008
Valoarea totală a contractului/lotului: 318 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0008/CIF: RO 217930
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0008
Valoarea totală a contractului/lotului: 2 736 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0008/CIF: RO18035010
Numele și adresa contractantului
Nume: Deluxe medicrafts srl
Numărul național de înregistrare:
RO18035010
Adresa poștală: Strada Călăraşi, Nr. 167, Sector: 3
Cod poștal: 030615
E-mail: sales@zentrum.ro 📧
Telefon: +40 728252252 📞
URL: https://www.zentrum.ro 🌏
2️⃣8️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0023
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 380 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0023/CIF: RO 217930
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0023
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1154268/LOT-0023/CIF: RO 26093909
Modificări
Alte informații suplimentare
Modificari nesubstantiale
Principalul motiv al modificării: Modificări care nu sunt substanțiale.
Textul care trebuie corectat în anunțul inițial
Numărul secțiunii: Result
Valoare nouă
Text:
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Valoarea totală a achiziției (fără TVA): 260 000 RON 💰
Atribuirea contractului
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 264 000 RON 💰
42 000 RON 💰
350 RON 💰
900 RON 💰
1 000 RON 💰
1 400 000 RON 💰
1 900 000 RON 💰
3 500 RON 💰
186 000 RON 💰
22 500 RON 💰
260 000 RON 💰
25 200 RON 💰
114 000 RON 💰
1 260 RON 💰
1 374 000 RON 💰
22 900 RON 💰
390 000 RON 💰
6 500 RON 💰
280 000 RON 💰
948 000 RON 💰
658 740 RON 💰
548.95 RON 💰
1 262 250 RON 💰
2 165 000 RON 💰
12622.5 RON 💰
29 600 RON 💰
41 800 RON 💰
33 800 RON 💰
553 000 RON 💰
70 000 RON 💰
1 400 RON 💰
720 000 RON 💰
12 000 RON 💰
776 000 RON 💰
1 200 000 RON 💰
1 028 160 RON 💰
970 RON 💰
855 000 RON 💰
375 000 RON 💰
555 000 RON 💰
2 500 RON 💰
212 000 RON 💰
39 200 RON 💰
148 000 RON 💰
1 960 RON 💰
419 400 RON 💰
154 800 RON 💰
58 800 RON 💰
490 RON 💰
350 000 RON 💰
10 500 RON 💰
50 000 RON 💰
10 000 RON 💰
1 240 000 RON 💰
700 000 RON 💰
7 000 RON 💰
2 000 000 RON 💰
40 797 RON 💰
2719.8 RON 💰
877 350 RON 💰
18 500 RON 💰
318 000 RON 💰
2 736 000 RON 💰
380 000 RON 💰
Modificări
Alte informații suplimentare
Modificari nesubstantiale
Principalul motiv al modificării: Modificări care nu sunt substanțiale.
Textul care trebuie corectat în anunțul inițial
Numărul secțiunii: Result
Valoare nouă
Text:
- Echipamente medicale, produse farmaceutice şi produse de îngrijire personală (>20 noi achiziții publice)
- Echipamente medicale (>20)
- Consumabile medicale (>20)
- Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice (>20)
- Accesorii ortopedice (1)
- Catetere (4)
- Consumabile dentare (2)
- Consumabile hematologice (1)
- Dispozitive de puncţie venoasă şi de prelevare de sânge (5)
- Foarfece de fire metalice şi bisturie; mănuşi chirurgicale (3)
- Lanţete pentru prelevarea probelor de sânge
- Pansamente; cleme, suturi, ligaturi (6)
- Recipiente şi pungi de recoltare, drenaj şi truse (9)