PACHETE DE REACTIVI SI CONSUMABILE, COMPATIBILE SAU ECHIVALENTE CU APARATELE DIN DOTARE
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI
Acord-cadru de furnizare pachete de reactivi si consumabile compatibile sau echivalente cu aparatele din dotare. Toate detaliile legate de valori si cantitati estimate se regasesc in caietul de sarcini anexat, in fisa de date si in sectiunea loturi. Frecventa si valoarea contractelor ce urmeaza sa fie atribuite: lunar, trimestrial sau ori de cate ori este necesar in functie de solicitarile sectiilor clinice si de fondurile alocate cu aceasta destinatie. AC va raspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de carificare/informaţiilor suplimentare in a 11 a zi de la termenul limita de depunere a ofertelor. Numarul zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este 20.
Termen limităTermenul de primire a ofertelor a fost de 2025-10-02. Achiziția publică a fost publicată pe 2025-08-28.
FurnizoriUrmătorii furnizori sunt menționați în deciziile de atribuire sau în alte documente de achiziții publice:
- • DDS Diagnostic
- • DIAMEDIX IMPEX
- • Mediclim S.R.L.
- • PRAXIS MEDICA
- • ROTEST
- • TODY LABORATORIES MED
- • România
| Data | Document |
|---|---|
| 2025-08-28 | Anunţ de participare |
| 2026-07-30 | Anunt de atribuire |
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Titlu: Pachete de reactivi si consumabile, compatibile sau echivalente cu aparatele din dotare
Număr de referință:
PAAP1093757
Scurtă descriere:
Produse/servicii: Reactivi de laborator 📦
Informații despre loturi
Acest contract este împărțit în loturi ✅
Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 11
Ofertele pot fi depuse pentru un număr maxim de loturi: 11
1️⃣
Identificator intern:
1
Titlu: REACTIVI BACTERIOLOGIE – cartuse
Descrierea achiziției publice: cantitati si caracteristici tehnice conform caiet de sarcini atasat la procedura
Locul principal sau locul de desfășurare: Str Nicolae Alexandrescu Nr. 99, Galati
Țara: România 🇷🇴
Locul de desfășurare: Galaţi 🏙️
Durata: 24 luni
Numărul maxim de reînnoiri: 0
Criterii de atribuire
Preț ✅
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0001
2️⃣
Identificator intern:
2
Titlu: REACTIVI IMUNOCROMATOGRAFIE– teste
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0002
3️⃣
Identificator intern:
3
Titlu: Pachet REACTIVI HEMATOLOGIE si consumabile– compatibil sau echivalent cu analizorul NIHON KOHDEN CELLTAC G+ MEK 9200
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0003
4️⃣
Identificator intern:
4
Titlu: Pachet de REACTIVI COAGULARE si consumabile compatibil sau echivalent cu analizorul SYSMEX CA 2500
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0004
5️⃣
Identificator intern:
5
Titlu: REACTIVI IMUNOLOGIE – aglutinare
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0005
6️⃣
Identificator intern:
6
Titlu: Pachet REACTIVI IMUNOLOGIE – compatibil sau echivalent cu analizorul VIDAS
Criterii de atribuire
Preț (pondere): 60
Criteriul de calitate (denumire): Durata de livrare
Criteriul de calitate (pondere): 40
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0006
7️⃣
Identificator intern:
7
Titlu: Pachet REACTIVI CHIMIA URINII – compatibil sau echivalent cu analizorul URIT 500B
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0007
8️⃣
Identificator intern:
8
Titlu: Pachet REACTIVI BIOCHIMIE si consumabile – compatibil sau echivalent cu analizorul VITROS 350/ VITROS 4600
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0008
9️⃣
Identificator intern:
9
Titlu: Pachet REACTIVI bacteriologie si consumabile – compatibil sau echivalent cu analizorul VITEK
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Identificator intern:
10
Titlu: Pachet REACTIVI biochimie urinara si consumabile compatibil sau echivalent cu analizorul DIRUI FUS 3000 Plus
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Identificator intern:
11
Titlu: REACTIVI BACTERIOLOGIE -medii de cultura
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0011
Procedura
Tipul de procedură
Procedura deschisă ✅
Temeiul juridic: Directiva 2014/24/UE
Informații administrative
Termenul de primire a ofertelor sau a cererilor de participare: 2025-10-02 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor: 2025-10-02 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor (locul): In SEAP
Limbile în care pot fi prezentate ofertele sau cererile de participare: română 🗣️
Perioada minimă de timp în care ofertantul trebuie să mențină oferta: 3 luni
Informații privind un acord-cadru sau un sistem dinamic de achiziție
Acord-cadru cu mai mulți operatori ✅
Numărul maxim de participanți: 3
Condiții de ofertare
Un grup de ofertanți căruia i se atribuie un contract trebuie să adopte o anumită formă juridică ✅
Data deschiderii: 2025-10-02 15:00:00.0000000 📅
Locul: In SEAP
Facturare electronică: Obligatorie
Criterii de atribuire
Tip de pondere: Ponderare (procentaj, valoare exactă)
Informații juridice, economice, financiare și tehnice
Condiții de participare
Criteriu de selecție: Înregistrare într-un registru comercial
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor: Declaratie de conformitate cu marcaj CE( conform Directivei 93/42/CEE)
Forma juridică pe care trebuie să o adopte grupul de operatori economici căruia urmează să i se atribuie contractul: Asociere conform art. 53. din Legea privind achizitiile publice nr 98/2016
Motiv de excludere:
+ încă 6
Autoritatea contractantă
Nume și adrese
Nume: Spitalul clinic de obstetrica-ginecologie buna vestire galati
Numărul național de înregistrare:
3264481
Adresa poștală: Strada: Alexandrescu Nicolae, doctor, nr. 99
Cod poștal: 800151
Orașul poștal: Galati (Galati)
Regiune: Galaţi 🏙️
Țara: România 🇷🇴
Punct de contact: Florentina Nicodim
E-mail: spitalog.galati@gmail.com 📧
Telefon: +40 0236413131 📞
Fax: +40 0236412301 📠
URL: https://www.maternitategl.ro 🌏
Adresa profilului de cumpărător: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Tipul autorității contractante
Organism de drept public
Activitate principală
Sănătate
Comunicare
Documente URL: https://e-licitatie.ro/pub/notices/c-notice/v2/view/100199661 🌏
URL de participare: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Depunere electronică: Obligatorie
Informații complementare
Informații suplimentare
Nume: Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor
Numărul național de înregistrare:
20329980
Adresa poștală: Str. Stavropoleos nr. 6, sector 3
Cod poștal: 030084
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: office@cnsc.ro 📧
Telefon: +40 213104641 📞
Fax: +40 213104642 📠
URL: http://www.cnsc.ro 🌏
Serviciul de la care se pot obține informații privind procedura de reexaminare
La fel ca: Nume și adrese
Informații despre fluxurile de lucru electronice
Facturarea electronică va fi acceptată
Sursa: OJS 2025/S 165-564574 (2025-08-28)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Valoarea estimată fără TVA: 3590344.2 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA): 265136.88 RON 💰
Valoarea maximă a acordurilor-cadru referitoare la acest anunț: 1684773.93 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mare): 1 100 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mică): 1 100 💰
Descriere
Valoarea estimată fără TVA: 19 200 RON 💰
41 500 RON 💰
389 700 RON 💰
160 175 RON 💰
8 390 RON 💰
919 455 RON 💰
16 600 RON 💰
747204.2 RON 💰
162 700 RON 💰
391 790 RON 💰
733 630 RON 💰
Atribuirea contractului
1️⃣
Se atribuie un contract/lot ✅
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0007
Numărul contractului:
2687
Data încheierii contractului: 2026-03-18 📅
Contractul este atribuit în baza unui acord-cadru ✅
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 1
Numărul de oferte primite prin mijloace electronice: 1
Numărul de oferte primite de la IMM-uri: 1
Numărul de oferte primite de la ofertanți din state care nu sunt membre ale UE: 0
Numărul de oferte primite de la ofertanți din alte state membre ale UE: 0
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 1 100 💰
Cea mai mică ofertă: 1 100 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 16 600 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 16 600 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 100 RON 💰
Oferta a fost poziționată în clasament
Locul pe lista câștigătorilor: 1
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1161692/LOT-0007/CIF: RO 13362371
Informații despre subcontractare
Valoarea subcontractării este cunoscută ✅
Valoarea procentuală a subcontractării este cunoscută ✅
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0007
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 1 100 RON 💰
Proporție (%): 100
Contractul este susceptibil de a fi subcontractat ✅
Numele și adresa contractantului
Nume: Rotest
Numărul național de înregistrare:
RO 13362371
Adresa poștală: Strada Aeroportului, Nr. 2, Sector: 1
Cod poștal: 013594
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: office@rotest.ro 📧
Telefon: +40 212424477 📞
Fax: +40 212422235 📠
URL: https://www.rotest.ro 🌏
Dimensiunea operatorului economic: Medie
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 150 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 1 150 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 550 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 1 550 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 16 600 RON 💰
2️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0004
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite de la IMM-uri: 0
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 9357.5 💰
Cea mai mică ofertă: 9357.5 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 159467.8 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 160 175 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 9357.5 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1161692/LOT-0004/CIF: RO 8529458
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0004
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 9357.5 RON 💰
Numele și adresa contractantului
Nume: Diamedix impex
Numărul național de înregistrare:
RO 8529458
Adresa poștală: Strada Fabrica de Glucoză, Nr. 15A, Sector: 2
Cod poștal: 020331
E-mail: tenders.ro@diamedix.com 📧
Telefon: +40 216688866 📞
Fax: +40 216688867 📠
URL: https://www.diamedix.ro 🌏
Dimensiunea operatorului economic: Mare
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 3489.5 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 3489.5 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 13 240 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 13 240 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 1390.5 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 1390.5 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 1159.3 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 1159.3 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 540 RON 💰
159467.8 RON 💰
3️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0002
Cea mai mare ofertă: 1 650 💰
Cea mai mică ofertă: 1 650 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 37 000 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 41 500 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 650 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1161692/LOT-0002/CIF: 14688172
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0002
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 1 650 RON 💰
Numele și adresa contractantului
Nume: DDS Diagnostic
Numărul național de înregistrare:
14688172
Adresa poștală: Strada Segovia, Nr. 1, Sector: 3
Cod poștal: 032032
E-mail: office@ddsdiagnostic.com 📧
Telefon: +40 213440771 📞
Fax: +40 214104009 📠
URL: https://www.ddsdiagnostic.com 🌏
Dimensiunea operatorului economic: Mică
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 872 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 1 872 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 708 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 708 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 000 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 1 000 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 37 000 RON 💰
4️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0006
Cea mai mare ofertă: 27675.19 💰
Cea mai mică ofertă: 27675.19 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 894218.73 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 919 455 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 27675.19 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1161692/LOT-0006/CIF: RO 6300279
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0006
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 27675.19 RON 💰
Numele și adresa contractantului
Nume: Mediclim s.r.l.
Numărul național de înregistrare:
RO 6300279
Adresa poștală: Strada Basarab Matei, Nr. 47, Sector: 3
Cod poștal: 030671
E-mail: elicitatie@mediclim.ro 📧
Telefon: +40 213226467 📞
Fax: +40 213200660 📠
URL: https://www.mediclim.ro 🌏
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 29134.11 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 29134.11 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 22977.2 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 22977.2 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 33624.83 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 33624.33 RON 💰
Proporție (%): 100.00
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 35376.8 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 35376.8 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 3605.85 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 3605.85 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 4197.98 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 4197.98 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 24780.73 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 24780.73 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 8907.46 RON 💰
1045.78 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 1045.78 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 15199.83 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 15199.83 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 894218.73 RON 💰
5️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0005
Cea mai mare ofertă: 2 083 💰
Cea mai mică ofertă: 2 083 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 9 210 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 8 390 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 2 083 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1161692/LOT-0005/CIF: 14688172
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0005
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 2 083 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 672 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 1 672 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 067 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 1 067 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 2 043 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 2 043 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 9 210 RON 💰
6️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0010
Cea mai mare ofertă: 391 790 💰
Cea mai mică ofertă: 391 790 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 391 790 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 391 790 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 391 790 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1161692/LOT-0010/CIF: RO 14530570
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0010
Numele și adresa contractantului
Nume: Praxis medica
Numărul național de înregistrare:
RO 14530570
Adresa poștală: Strada Rufeni, Nr. 8A
Cod poștal: 700304
Orașul poștal: Iasi
Regiune: Iaşi 🏙️
E-mail: office@praxismedica.ro 📧
Telefon: +40 232206030 📞
Fax: +40 232235994 📠
URL: https://www.praxismedica.ro 🌏
7️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0001
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 16294.8 💰
Cea mai mică ofertă: 16294.8 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 16294.8 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 19 200 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 16294.8 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1161692/LOT-0001/CIF: 40066136
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0001
Numele și adresa contractantului
Nume: Tody laboratories med
Numărul național de înregistrare:
40066136
Adresa poștală: Strada Bd. Dimitrie Pompeiu, Nr. 8, Sector: 2
Cod poștal: 020337
E-mail: andra.plaiasu@todylaboratories.com 📧
Telefon: +40 212690000 📞
URL: https://www.todylaboratories.com/ 🌏
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 2425.54 RON 💰
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 2425.54 RON 💰
8️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0009
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 3824.28 💰
Cea mai mică ofertă: 3824.28 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 160192.6 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 162 700 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 3824.28 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1161692/LOT-0009/CIF: RO 6300279
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0009
Informații despre subcontractare
Valoare fără TVA susceptibilă de a fi subcontractată unor terți: 3824.28 RON 💰
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 160192.6 RON 💰
9️⃣
Informații privind neremunerarea
Nu s-a primit nicio ofertă sau cerere de participare sau toate au fost respinse
Motivul pentru care nu a fost ales un câștigător: Nu a fost primit(ă) nicio ofertă, nicio cerere de participare și niciun proiect
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0003
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 0
Numărul de oferte primite prin mijloace electronice: 0
1️⃣0️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0011
1️⃣1️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0008
Autoritatea contractantă
Nume și adrese
Telefon: +40 0236416459 📞
Informații complementare
Serviciul de la care se pot obține informații privind procedura de reexaminare
: +40 0236416459 📞
Sursa: OJS 2026/S 146-530425 (2026-07-30)
- Echipamente medicale, produse farmaceutice şi produse de îngrijire personală (>20 noi achiziții publice)
- Produse farmaceutice (>20)
- Diverse medicamente (>20)