„ACHIZIȚIONARE DE APARATURĂ MEDICALĂ DE EXPLORARE SAU DE TERAPIE”

Centrul Medical de Evaluare,Terapie,Educatie Medicala Specifica si Recup pentru Copii si Tineri "Cristian Serban" Buzias

ACHIZIȚIONARE DE APARATURĂ MEDICALĂ DE EXPLORARE SAU DE TERAPIE, conform specificatiilor din caietul de sarcini, defalcat in 30 loturi, dupa cum urmeaza: Lot 1.Sistem robotizat avansat de reabilitare locomotorie-1 buc Lot 2.Platforma reeducare echilibru, control postural, forta musculara-1 buc Lot 3.Echipament recuperare prin realitate virtuala-1 buc Lot 4.Sistem complex recuperare prin realitate virtuala-1 buc Lot 5.Echipament robotizat membre superioare-1 buc Lot 6,Sistem terapie camp electrostatic-1 buc Lot 7.Echipament recuperare sold/genunchi -1 buc Lot 8.Sistem electroterapie 2 canale și suport aparat-1 buc Lot 9.Sistem electromagnetic-1 buc Lot 10.Masa terapie cu verticalizare-1 buc Lot 11.Combina fizioterapie Tecar și electroterapie-1 buc Lot 12.Banda alergare interactiva-1 buc Lot 13.Aparat shockwave focalizat-1 buc Lot 14.Banda anti-gravitationala-1 buc Lot 15.Dispoztivi analiza 3D - analiza coloanei-1 buc Lot 16.Sistem de analiza posturala, plantara, baropodometrica-1 buc Lot 17.Paturi spital electric -24 buc Lot 18.Canapea consultatie electrica 1 motor-1 buc Lot 19.Banda alergare -1 buc Lot 20.Bicicleta eliptica-2 buc Lot 21.Sistem translatie electric-1 buc Lot 22.Electrocardiograf-2 buc Lot 23.Monitor aparat funcții vitale-1 buc Lot 24.Defibrilator automat-1 buc Lot 25.Targă medicală pliabilă multifuncțională-1 buc Lot 26.Centrifugă cu sistem de răcire-1 buc Lot 27.Baie de apă digitală -1 buc Lot 28.Analizor hematologie-trombelastograf computerizat-1 buc Lot 29.Computer tomograf cu retinofotograf-1 buc Lot 30.Sistem de evaluare-1 buc Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 20. Autoritatea contractanta va raspunde la clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.

Termen limită

Deadline 2026-09-18

Cine? Ce? Unde?
Istoricul achizițiilor
Data Document
2026-08-13 Anunţ de participare
Anunţ de participare (2026-08-13)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Titlu: „achiziționare de aparatură medicală de explorare sau de terapie”
Număr de referință: 11302934_2026_PAAPD1635560
Scurtă descriere:
ACHIZIȚIONARE DE APARATURĂ MEDICALĂ DE EXPLORARE SAU DE TERAPIE, conform specificatiilor din caietul de sarcini, defalcat in 30 loturi, dupa cum urmeaza: Lot 1.Sistem robotizat avansat de reabilitare locomotorie-1 buc Lot 2.Platforma reeducare echilibru, control postural, forta musculara-1 buc Lot 3.Echipament recuperare prin realitate virtuala-1 buc Lot 4.Sistem complex recuperare prin realitate virtuala-1 buc Lot 5.Echipament robotizat membre superioare-1 buc Lot 6,Sistem terapie camp electrostatic-1 buc Lot 7.Echipament recuperare sold/genunchi -1 buc Lot 8.Sistem electroterapie 2 canale și suport aparat-1 buc Lot 9.Sistem electromagnetic-1 buc Lot 10.Masa terapie cu verticalizare-1 buc Lot 11.Combina fizioterapie Tecar și electroterapie-1 buc Lot 12.Banda alergare interactiva-1 buc Lot 13.Aparat shockwave focalizat-1 buc Lot 14.Banda anti-gravitationala-1 buc Lot 15.Dispoztivi analiza 3D - analiza coloanei-1 buc Lot 16.Sistem de analiza posturala, plantara, baropodometrica-1 buc Lot 17.Paturi spital electric -24 buc Lot 18.Canapea consultatie electrica 1 motor-1 buc Lot 19.Banda alergare -1 buc Lot 20.Bicicleta eliptica-2 buc Lot 21.Sistem translatie electric-1 buc Lot 22.Electrocardiograf-2 buc Lot 23.Monitor aparat funcții vitale-1 buc Lot 24.Defibrilator automat-1 buc Lot 25.Targă medicală pliabilă multifuncțională-1 buc Lot 26.Centrifugă cu sistem de răcire-1 buc Lot 27.Baie de apă digitală -1 buc Lot 28.Analizor hematologie-trombelastograf computerizat-1 buc Lot 29.Computer tomograf cu retinofotograf-1 buc Lot 30.Sistem de evaluare-1 buc Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 20. Autoritatea contractanta va raspunde la clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Arată mai mult
Tipul de contract: Bunuri
Produse/servicii: Echipamente medicale 📦
Valoarea estimată fără TVA: 6939669.39 RON 💰
Informații despre loturi
Acest contract este împărțit în loturi
Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 30
Ofertele pot fi depuse pentru un număr maxim de loturi: 30

1️⃣
Identificator intern: 1
Titlu: Sistem robotizat avansat de reabilitare locomotorie
Valoarea estimată fără TVA: 2799173.55 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 1.Sistem robotizat avansat de reabilitare locomotorie-1 buc
Locul principal sau locul de desfășurare: Sediul autoritatii contractante, STRADA AVRAM IANCU NR.18, BUZIAȘ, JUD. TIMIȘ
Țara: România 🇷🇴
Locul de desfășurare: Timiş 🏙️
Durata: 12 luni
Numărul maxim de reînnoiri: 0
Criterii de atribuire
Preț
Preț (pondere): 40
Criteriul de calitate (denumire): Garanția acordată echipamentului
Criteriul de calitate (pondere): 20
Criteriul de calitate (denumire): Instructaj privind managementul performanțelor ecologice ale echipamentului
Performanța energetică a echipamentului (consum de energie electrică)
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0001

2️⃣
Identificator intern: 2
Titlu: Platforma reeducare echilibru, control postural, forta musculara
Valoarea estimată fără TVA: 194214.88 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 2.Platforma reeducare echilibru, control postural, forta musculara-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0002

3️⃣
Identificator intern: 3
Titlu: Echipament recuperare prin realitate virtuala
Valoarea estimată fără TVA: 174380.17 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 3.Echipament recuperare prin realitate virtuala-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0003

4️⃣
Identificator intern: 4
Titlu: Sistem complex recuperare prin realitate virtuala
Valoarea estimată fără TVA: 834710.74 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 4.Sistem complex recuperare prin realitate virtuala-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0004

5️⃣
Identificator intern: 5
Titlu: Echipament robotizat membre superioare
Valoarea estimată fără TVA: 525619.83 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 5.Echipament robotizat membre superioare-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0005

6️⃣
Identificator intern: 6
Titlu: Sistem terapie camp electrostatic
Valoarea estimată fără TVA: 56198.35 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 6,Sistem terapie camp electrostatic-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0006

7️⃣
Identificator intern: 7
Titlu: Echipament recuperare sold/genunchi
Valoarea estimată fără TVA: 61983.47 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 7.Echipament recuperare sold/genunchi -1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0007

8️⃣
Identificator intern: 8
Titlu: Sistem electroterapie 2 canale și suport aparat
Valoarea estimată fără TVA: 14049.59 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 8.Sistem electroterapie 2 canale și suport aparat-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0008

9️⃣
Identificator intern: 9
Titlu: .Sistem electromagnetic
Valoarea estimată fără TVA: 181818.18 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 9.Sistem electromagnetic-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Identificator intern: 10
Titlu: Masa terapie cu verticalizare
Valoarea estimată fără TVA: 67768.6 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 10.Masa terapie cu verticalizare-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Identificator intern: 11
Titlu: Combina fizioterapie Tecar și electroterapie
Valoarea estimată fără TVA: 129752.07 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 11.Combina fizioterapie Tecar și electroterapie-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Identificator intern: 12
Titlu: Banda alergare interactiva
Valoarea estimată fără TVA: 255371.9 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 12.Banda alergare interactiva-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Identificator intern: 13
Titlu: Aparat shockwave focalizat
Valoarea estimată fără TVA: 128099.17 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 13.Aparat shockwave focalizat-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Identificator intern: 14
Titlu: Banda anti-gravitationala
Valoarea estimată fără TVA: 460330.58 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 14.Banda anti-gravitationala-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Identificator intern: 15
Titlu: Dispozitiv analiza 3D - analiza coloanei
Descrierea achiziției publice: Lot 15.Dispozitiv analiza 3D - analiza coloanei-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Identificator intern: 16
Titlu: Sistem de analiza posturala, plantara, baropodometrica
Valoarea estimată fără TVA: 93388.43 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 16.Sistem de analiza posturala, plantara, baropodometrica-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Identificator intern: 17
Titlu: Paturi spital electric
Valoarea estimată fără TVA: 99173.52 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 17.Paturi spital electric -24 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Identificator intern: 18
Titlu: Canapea consultatie electrica 1 motor
Valoarea estimată fără TVA: 6611.57 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 18.Canapea consultatie electrica 1 motor-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Identificator intern: 19
Titlu: Banda alergare
Valoarea estimată fără TVA: 13223.14 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 19.Banda alergare -1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Identificator intern: 20
Titlu: Bicicleta eliptica
Valoarea estimată fără TVA: 14876.04 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 20.Bicicleta eliptica-2 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Identificator intern: 21
Titlu: Sistem translatie electric
Valoarea estimată fără TVA: 47933.88 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 21.Sistem translatie electric-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Identificator intern: 22
Titlu: Electrocardiograf
Valoarea estimată fără TVA: 19834.72 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 22.Electrocardiograf-2 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Identificator intern: 23
Titlu: Monitor aparat funcții vitale
Valoarea estimată fără TVA: 12396.69 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 23.Monitor aparat funcții vitale-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Identificator intern: 24
Titlu: Defibrilator automat
Descrierea achiziției publice: Lot 24.Defibrilator automat-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0024

2️⃣5️⃣
Identificator intern: 25
Titlu: Targă medicală pliabilă multifuncțională
Valoarea estimată fără TVA: 4958.68 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 25.Targă medicală pliabilă multifuncțională-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0025

2️⃣6️⃣
Identificator intern: 26
Titlu: Centrifugă cu sistem de răcire
Valoarea estimată fără TVA: 34710.74 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 26.Centrifugă cu sistem de răcire-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0026

2️⃣7️⃣
Identificator intern: 27
Titlu: Baie de apă digitală
Descrierea achiziției publice: Lot 27.Baie de apă digitală -1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0027

2️⃣8️⃣
Identificator intern: 28
Titlu: Analizor hematologie-trombelastograf computerizat
Valoarea estimată fără TVA: 160330.58 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 28.Analizor hematologie-trombelastograf computerizat-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0028

2️⃣9️⃣
Identificator intern: 29
Titlu: Computer tomograf cu retinofotograf
Valoarea estimată fără TVA: 201652.89 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 29.Computer tomograf cu retinofotograf-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0029

3️⃣0️⃣
Identificator intern: 30
Titlu: Sistem de evaluare
Valoarea estimată fără TVA: 200 000 RON 💰
Descrierea achiziției publice: Lot 30.Sistem de evaluare-1 buc
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0030

Procedura
Tipul de procedură
Procedura deschisă
Temeiul juridic: Directiva 2014/24/UE
Informații administrative
Termenul de primire a ofertelor sau a cererilor de participare: 2026-09-18 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor: 2026-09-18 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor (locul): In SEAP
Limbile în care pot fi prezentate ofertele sau cererile de participare: română 🗣️
Perioada minimă de timp în care ofertantul trebuie să mențină oferta: 6 luni
Condiții de ofertare
Un grup de ofertanți căruia i se atribuie un contract trebuie să adopte o anumită formă juridică
Data deschiderii: 2026-09-18 15:00:00.0000000 📅
Locul: In SEAP
Facturare electronică: Obligatorie
Criterii de atribuire
Tip de pondere: Ponderare (procentaj, valoare exactă)

Informații juridice, economice, financiare și tehnice
Condiții de participare
Criteriu de selecție: Înregistrare într-un registru comercial
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Operatorii economici care depun oferta trebuie sa dovedeasca o forma de inregistrare si, dupa caz, de atestare ori apartenenta din punct de vedere profesional, in conformitate cu cerintele legale din tara in care este stabilit operatorul economic din care sa reiasa faptul ca operatorul economic este legal constituit, nu se afla în niciuna dintre situatiile de anulare a constituirii sale precum si faptul ca are capacitatea profesionala de a realiza activitatile care fac obiectul contractului. Modalitatea de indeplinire: Se va completa DUAE. La solicitarea autoritatii contractante, urmeaza sa fie prezentate documentele justificative care probeaza indeplinirea celor asumate prin completarea DUAE, doar de catre ofertantul clasat pe primul loc in clasamentul intermediar intocmit la finalizarea evaluarii ofertelor. Documentele justificative care probeaza indeplinirea celor asumate prin completarea DUAE sunt: - Pentru persoane juridice/fizice romane - Certificatul Constatator eliberat de Oficiul Registrului Comertului de pe langa instanta competenta, din care sa rezulte domeniul de activitate principal/secundar, codurile CAEN aferente acestora. Certificatul Constatator trebuie sa contina informatii reale/actuale la data prezentarii acestora. Obiectul contractului trebuie sa aiba corespondent in codul/codurile CAEN din certificatul constatator. - Pentru persoane juridice/fizice straine - Documente care dovedesc forma de inregistrare/atestare ori apartenenta din punct de vedere profesional, conforme legii tarii de rezidenta a operatorului economic. Toate documentele vor fi insotite de traducerea autorizata in limba romana. Nota: Cerinta se aplică inclusiv pentru subcontractanti care completeaza informatiile aferente situatiei lor la nivelul unui DUAE distinct.
Arată mai mult
Criteriu de selecție: Proporția subcontractării
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Informații privind partea/părţile din contract pe care operatorul economic intenţionează să o/le subcontracteze Mod de indeplinire: Ofertantul are obligația de a preciza partea/părțile din contract pe care urmează să le subcontracteze și datele de recunoaștere ale subcontractanților propuși, dacă aceștia sunt cunoscuți la momentul depunerii ofertei. DUAE completat de ofertant în care va include și informații privind partea din contract care urmează a fi subcontractată și va avea anexat acordul de subcontractare (model orientativ Formular nr.3). Subcontractanții pe a căror capacități se bazează ofertantul vor completa la rândul lor un DUAE separat, incluzând informațiile referitoare la situațiile de excludere astfel cum acestea sunt menționate la art.164, 165 și 167 din Legea nr.98/2016 precum și cele care prezintă relevanță din perspectiva capacităților pe care se bazează ofertantul. Dacă prin subcontractant nu se îndeplinește o cerință de calificare, atunci acesta va prezenta DUAE doar în scopul demonstrării neîncadrării în motivele de excludere. Operatorul economic clasat pe primul loc după aplicarea criteriului de atribuire asupra ofertelor admisibile va face dovada îndeplinirii cerințelor de calificare prin subcontractanți prin prezentarea de documente justificative ale acestora, la solicitarea AC. Autoritatea contractantă poate respinge subcontractantul propus dacă acesta nu îndeplinește cerințele de calificare privind capacitatea sau se încadrează printre motivele de excludere și solicită candidatului/ ofertantului o singură dată – înlocuirea acestuia și prezentarea unui alt subcontractant.
Arată mai mult
Forma juridică pe care trebuie să o adopte grupul de operatori economici căruia urmează să i se atribuie contractul: Asociere conform art. 53. din Legea privind achizitiile publice nr 98/2016
Motiv de excludere:
Abaterea profesională gravă
Acorduri cu alți operatori economici care vizează denaturarea concurenței
Active administrate de lichidator
+ încă 20
Activitățile economice sunt suspendate
Combaterea spălării banilor sau a finanțării terorismului
Concordat
Conflict de interese care decurge din participarea la procedura de achiziții publice
Corupție
Faliment
Frauda
Implicare directă sau indirectă în pregătirea acestei proceduri de achiziții publice
Infracțiuni teroriste sau infracțiuni legate de activități teroriste
Insolvență
Interpretare eronată, nedivulgare de informații, incapacitate de a furniza documentele necesare sau obținere de informații confidențiale referitoare la această procedură
Munca copiilor și alte forme de trafic de persoane
Participarea la o organizație criminală
Situații similare, în temeiul legislației naționale, cum ar fi falimentul
Încetare anticipată, daune-interese sau alte sancțiuni comparabile
Încălcarea obligației de plată a contribuțiilor la asigurările sociale
Încălcarea obligației de plată a impozitelor
Încălcarea obligațiilor în domeniile legislației de mediu
Încălcarea obligațiilor în domeniile legislației muncii
Încălcarea obligațiilor în domeniile legislației sociale
Descrierea motivelor de excludere:
Operatorul economic sau o persoană din conducerea sa a fost condamnată pentru participarea la o organizație criminală.
Operatorul economic sau orice persoană care este membru al organelor sale de conducere a fost condamnată definitiv pentru corupție, printr-o hotărâre pronunțată în ultimii cinci ani sau pentru care perioada de excludere prevăzută în hotărâre este încă aplicabilă.
Arată mai mult
Operatorul economic sau un membru al organelor sale de conducere a fost condamnat definitiv pentru fraudă, printr-o hotărâre pronunțată în ultimii cinci ani sau cu perioadă de excludere încă valabilă.
Operatorul economic sau un membru al conducerii a fost condamnat pentru infracțiuni teroriste sau activități conexe.
Operatorul economic sau orice persoană din conducerea sa a fost condamnată pentru spălare de bani sau finanțarea terorismului.
Operatorul economic a fost condamnat pentru utilizarea muncii copiilor sau alte forme de trafic de persoane.
Operatorul economic nu și-a îndeplinit obligațiile de plată a impozitelor.
Operatorul economic nu este considerat suficient de sigur pentru a evita riscuri privind securitatea națională.
Operatorul economic a încălcat legislația privind
protecția mediului.
securitatea socială.
dreptul muncii.
Descriere momentan indisponibilă – necesită completare manuală.
Operatorul economic se află în stare de insolvență, faliment sau lichidare.
Operatorul economic a comis o abatere profesională gravă.
Operatorul economic se află într-o situație de conflict de interese legată de participarea la această procedură.
Operatorul economic a oferit informații false, a ascuns informații sau nu a furnizat documente relevante.

Autoritatea contractantă
Nume și adrese
Nume: Centrul Medical de Evaluare,Terapie,Educatie Medicala Specifica si Recup pentru Copii si Tineri "Cristian Serban" Buzias
Numărul național de înregistrare: 11302934
Adresa poștală: Strada: Avram Iancu, nr. 18
Cod poștal: 305100
Orașul poștal: Buzias
Regiune: Timiş 🏙️
Țara: România 🇷🇴
Punct de contact: Andreea Claudia Talmaciu
E-mail: achizitii@ccserban.ro 📧
Telefon: +40 256322080 📞
URL: https://www.ccserban.ro 🌏
Adresa profilului de cumpărător: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Tipul autorității contractante
Organism de drept public
Activitate principală
Sănătate
Comunicare
Documente URL: https://e-licitatie.ro/pub/notices/c-notice/v2/view/100210975 🌏
URL de participare: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Depunere electronică: Obligatorie

Informații complementare
Informații suplimentare
Cerintele tehnice definite la nivelul anuntului de participare, caietului de sarcini sau altor documente complementare, prin trimiterea standardelor, la un anumit producator, la marci, brevete, tipuri, la o origine sau la o productie/metoda specifica de fabricatie/prestare/executie, vor fi intelese ca fiind insotite de mentiunea ”sau echivalent”. Interactiunea cu ofertantii, respectiv procesul de evaluare a ofertelor se va desfasura dupa urmatoarele reguli: Pentru vizualizarea documentatiei de atribuire incarcate in SEAP, operatorii economici trebuie sa aiba un program necesar vizualizarii fisierelor semnate electronic (site-urile furnizorilor de semnatura electronica). Reguli de comunicare si transmitere a datelor: solicitarile de clarificari referitoare la prezenta documentatie de atribuire se vor adresa in mod exclusiv, in SEAP, la sectiunea „Intrebari” din cadrul procedurii de atribuire derulate prin mijloace electronice, iar raspunsurile la acestea vor fi publicate in SEAP, la sectiunea „Documetatie, clarificari si decizii” din cadrul Anuntului de participare simplificat. Pentru comunicarile ulterioare depunerii ofertelor, comisia de evaluare va transmite solicitarile de clarificari in legatura cu oferta prin utilizarea facilitatilor tehnice disponibile in SEAP(sectiunea „Intrebari”) Comisia de evaluare va analiza DUAE in corelatie cu cerintele stabilite prin fisa de date a achizitiei. Comisia de evaluare va analiza si verifica fiecare oferta din punct de vedere al elementelor tehnice propuse, iar ulterior din punct de vedere al aspectelor financiare pe care le implica. Operatorii vor transmite raspunsurile la clarificari si eventualele documente solicitate pe parcursul evaluarii ofertelor prin intermediulSEAP(sectiunea „Intrebari”), in format electronic semnate cu semnatura electronica. MODALITATEA DE DEPARTAJARE In cazul in care, in urma aplicarii criteriului de atribuire "cel mai bun raport calitate-pret" două sau mai multe oferte sunt clasate pe primul loc, cu punctaje egale, departajarea se va face având în vedere punctajul obţinut la factorii de evaluare în ordinea descrescătoare a ponderilor acestora, cu mentiunea ca departajarea nu va afecta poziţiile superioare în clasament, conf. prev art 138-139 din HG 395/2016 În situaţia în care egalitatea se menţine, autoritatea contractantă are dreptul să solicite noi propuneri financiare, şi oferta câştigătoare va fi desemnată cea cu propunerea financiară cea mai mică, conform Art. 139 alin 3 din HG 395/2016. Preturile noi ofertante nu pot depasi valoarea ofertata anterior. Pentru ofertantii care nu vor prezenta o noua oferta de pret pana la data stabilita de care comisia de evaluare se va lua in considerare valoarea din oferta anterioara. Procesul de reofertare se va repeta pana cand ofertele vor avea pret diferit. Clauza suspensiva: Procedura de atribuire a contractului de achiziție publică este inițiată sub incidența clauzei suspensive de 24 de luni, în sensul că încheierea contractului de achiziție publică este condiționată de alocarea creditelor bugetare cu această destinație, semnarea contractului făcându-se cu respectarea dispozițiilor referitoare la angajarea cheltuielilor din bugetele care intră sub incidența legislației privind finanțele publice. Având în vedere dispozițiile Legii nr. 98/2016 privind achizițiile publice și Normele Metodologice de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea contractului de achiziţie publică/acordului-cadru din Legea nr. 98/2016 privind achiziţiile publice, cu modificările și completările ulterioare, Autoritatea Contractantă precizează că va încheia contractul cu ofertantul declarat câștigător numai în măsura în care fondurile necesare achiziției vor fi asigurate prin alocarea creditelor bugetare prin transfer de la bugetul de stat si/sau buget local. În cazul în care, indiferent de motive, creditele bugetare nu vor fi alocate, Autoritatea Contractantă își rezervă dreptul de a anula procedura de atribuire, în condițiile în care nu există o altă sursă de finanțare, în conformitate cu prevederile art. 212 alin. (1) lit. c), Teza 2 din Legea nr. 98/2016, cu modificările și completările ulterioare, fiind imposibilă încheierea contractului de achiziție publică. Ofertanții din cadrul acestei proceduri înțeleg că Autoritatea Contractantă nu poate fi considerată răspunzătoare pentru vreun prejudiciu în cazul anulării procedurii de atribuire, indiferent de natura acestuia și indiferent dacă Autoritatea Contractantă a fost notificată asupra existenței unui asemenea prejudiciu. Ofertanții din cadrul acestei proceduri acceptă utilizarea condițiilor speciale de mai sus (a clauzei suspensive), asumându-și întreaga răspundere în raport cu eventualele prejudicii pe care le-ar putea suferi în situația descrisă.
Arată mai mult
Revizuirea organismului
Nume: Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor
Numărul național de înregistrare: 20329980
Adresa poștală: Str. Stavropoleos nr. 6, sector 3
Cod poștal: 030084
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: office@cnsc.ro 📧
Telefon: +40 213104641 📞
Fax: +40 213104642 📠
URL: http://www.cnsc.ro 🌏
Serviciul de la care se pot obține informații privind procedura de reexaminare
Nume: Centrul Medical de Evaluare,Terapie,Educatie Medicala Specifica si Recup pentru Copii si Tineri "Cristian Serban" Buzias
Numărul național de înregistrare: 11302934_3
Adresa poștală: Strada: Avram Iancu, nr. 18;
Cod poștal: 305100
Orașul poștal: Buzias
Regiune: Timiş 🏙️
E-mail: achizitii@ccserban.ro 📧
Telefon: +40 256322080 📞
Fax: +40 256322080 📠
URL: https://www.ccserban.ro 🌏
Procedura de revizuire
Informații precise cu privire la termenul (termenele) limită pentru procedurile de reexaminare: Termenul de contestare este cel prevazut la art.8 din Legea nr.101/2016.
Informații despre fluxurile de lucru electronice
Facturarea electronică va fi acceptată
Sursa: OJS 2026/S 157-567840 (2026-08-13)