Furnizare : “Materiale sanitare specifice de Radiologie interventionala” / 9 LOTURI / ACORD CADRU 24 LUNI

Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Sf. Apostol Andrei

Produsele ce fac obiectul prezentei proceduri sunt absolut indispensabile asigurarii desfasurarii actului medical, motiv pentru care achizitionarea acestor produse este imperios necesara pentru realizarea unui act medical de succes. Aceste materiale sunt indispensabile desfășurării activității în cadrul Compartimentului de Radiologie Intervențională din cadrul Laboratorului de Radiologie și Imagistică Medicală al SCJU Constanța, având ca scop realizarea unor intervenții de Radiologie Interventionala precum: angiografii diagnostice, angioplastii de membre inferioare, de artere viscerale abdominale, angioplastii de abord vascular pentru dializa, embolizari in tratamentul hemoragiilor, chemoembolizari, precum și alte proceduri endovasculare de diagnostic și tratament. Prin dotarea cu resurse materiale adecvate și specifice acestui domeniu de înaltă specializare, spitalul își propune asigurarea unui act medical modern, sigur și performant, care să răspundă standardelor europene în tratamentul patologiei neurovasculare acute și cronice. Intervențiile de radiologie intervențională presupun în egală măsură expertiză umană de înalt nivel și disponibilitatea permanentă a consumabilelor și dispozitivelor dedicate, fără de care nu poate fi realizată o abordare terapeutică completă și eficientă a pacienților cu patologie vasculara. Se achitioneaza materiale sanitare specifice de Radiologie interventionala, conform Caietului de sarcini , lotizate astfel: Lot 1 Embolizare periferica Lot 2 Abord arterial Lot 3 Angioplastie periferica Lot 4 Revascularizare arteriala distala Lot 5 Materiale de embolizare Lot 6 Angioplastie cu stent Lot 7 Campuri radiologie interventionala Lot 8 Husa sterila ecograf Lot 9 Seringi cu filet

Termen limită

Deadline 2026-10-06

Cine? Ce? Unde?
Istoricul achizițiilor
Data Document
2026-09-02 Anunţ de participare
Anunţ de participare (2026-09-02)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Titlu: Furnizare : “Materiale sanitare specifice de Radiologie interventionala” / 9 LOTURI / ACORD CADRU 24 LUNI
Număr de referință: PAAP1108047
Scurtă descriere:
Produsele ce fac obiectul prezentei proceduri sunt absolut indispensabile asigurarii desfasurarii actului medical, motiv pentru care achizitionarea acestor produse este imperios necesara pentru realizarea unui act medical de succes. Aceste materiale sunt indispensabile desfășurării activității în cadrul Compartimentului de Radiologie Intervențională din cadrul Laboratorului de Radiologie și Imagistică Medicală al SCJU Constanța, având ca scop realizarea unor intervenții de Radiologie Interventionala precum: angiografii diagnostice, angioplastii de membre inferioare, de artere viscerale abdominale, angioplastii de abord vascular pentru dializa, embolizari in tratamentul hemoragiilor, chemoembolizari, precum și alte proceduri endovasculare de diagnostic și tratament. Prin dotarea cu resurse materiale adecvate și specifice acestui domeniu de înaltă specializare, spitalul își propune asigurarea unui act medical modern, sigur și performant, care să răspundă standardelor europene în tratamentul patologiei neurovasculare acute și cronice. Intervențiile de radiologie intervențională presupun în egală măsură expertiză umană de înalt nivel și disponibilitatea permanentă a consumabilelor și dispozitivelor dedicate, fără de care nu poate fi realizată o abordare terapeutică completă și eficientă a pacienților cu patologie vasculara. Se achitioneaza materiale sanitare specifice de Radiologie interventionala, conform Caietului de sarcini , lotizate astfel: Lot 1 Embolizare periferica Lot 2 Abord arterial Lot 3 Angioplastie periferica Lot 4 Revascularizare arteriala distala Lot 5 Materiale de embolizare Lot 6 Angioplastie cu stent Lot 7 Campuri radiologie interventionala Lot 8 Husa sterila ecograf Lot 9 Seringi cu filet
Arată mai mult
Tipul de contract: Bunuri
Produse/servicii: Diverse aparate şi produse medicale 📦
Valoarea estimată fără TVA: 9 502 130 RON 💰
Informații despre loturi
Acest contract este împărțit în loturi
Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 9
Ofertele pot fi depuse pentru un număr maxim de loturi: 9

1️⃣
Identificator intern: 1
Titlu: Lot 1 Embolizare periferica
Valoarea estimată fără TVA: 2 813 700 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Lot 1 Embolizare periferica / Unitate de masura = buc. / Cant. totala min. A.C. 24 luni = 200 / Cant.totala max. A.C. 24 luni = 7122 / SPECIFICATIILE TEHNICE SE REGASESC IN CAIETUL SE SARCINI ATASAT.
Locul principal sau locul de desfășurare:
Magazia de materiale a Spitalului Clinic Judetean de Urgenta „ Sf. Apostol Andrei „ Constanta, Bd.Tomis nr.145
Țara: România 🇷🇴
Locul de desfășurare: Constanţa 🏙️
Durata: 24 luni
Numărul maxim de reînnoiri: 0
Criterii de atribuire
Preț
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0001

2️⃣
Identificator intern: 2
Titlu: Lot 2 Abord arterial
Valoarea estimată fără TVA: 1 581 050 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Lot 2 Abord arterial / Unitate de masura = buc. / Cant. totala min. A.C. 24 luni = 186 / Cant.totala max. A.C. 24 luni = 2830 / SPECIFICATIILE TEHNICE SE REGASESC IN CAIETUL SE SARCINI ATASAT.
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0002

3️⃣
Identificator intern: 3
Titlu: Lot 3 Angioplastie periferica
Valoarea estimată fără TVA: 2 985 200 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Lot 3 Angioplastie periferica / Unitate de masura = buc. / Cant. totala min. A.C. 24 luni = 102 / Cant.totala max. A.C. 24 luni = 4265 / SPECIFICATIILE TEHNICE SE REGASESC IN CAIETUL SE SARCINI ATASAT.
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0003

4️⃣
Identificator intern: 4
Titlu: Lot 4 Revascularizare arteriala distala
Valoarea estimată fără TVA: 949 800 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Lot 4 Revascularizare arteriala distala / Unitate de masura = buc. / Cant. totala min. A.C. 24 luni = 139 / Cant.totala max. A.C. 24 luni = 920 / SPECIFICATIILE TEHNICE SE REGASESC IN CAIETUL SE SARCINI ATASAT.
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0004

5️⃣
Identificator intern: 5
Titlu: Lot 5 Materiale de embolizare
Valoarea estimată fără TVA: 691 500 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Lot 5 Materiale de embolizare / Unitate de masura = buc. / Cant. totala min. A.C. 24 luni = 32 / Cant.totala max. A.C. 24 luni = 485 / SPECIFICATIILE TEHNICE SE REGASESC IN CAIETUL SE SARCINI ATASAT.
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0005

6️⃣
Identificator intern: 6
Titlu: Lot 6 Angioplastie cu stent
Valoarea estimată fără TVA: 127 680 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Lot 6 Angioplastie cu stent / Unitate de masura = buc. / Cant. totala min. A.C. 24 luni = 12 / Cant.totala max. A.C. 24 luni = 170 / SPECIFICATIILE TEHNICE SE REGASESC IN CAIETUL SE SARCINI ATASAT.
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0006

7️⃣
Identificator intern: 7
Titlu: Lot 7 Campuri radiologie interventionala
Valoarea estimată fără TVA: 305 000 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Lot 7 Campuri radiologie interventionala / Unitate de masura = buc. / Cant. totala min. A.C. 24 luni = 900 / Cant.totala max. A.C. 24 luni = 3000 / SPECIFICATIILE TEHNICE SE REGASESC IN CAIETUL SE SARCINI ATASAT.
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0007

8️⃣
Identificator intern: 8
Titlu: Lot 8 Husa sterila ecograf
Valoarea estimată fără TVA: 28 050 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Lot 8 Husa sterila ecograf / Unitate de masura = buc. / Cant. totala min. A.C. 24 luni = 200 / Cant.totala max. A.C. 24 luni = 1500 / SPECIFICATIILE TEHNICE SE REGASESC IN CAIETUL SE SARCINI ATASAT.
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0008

9️⃣
Identificator intern: 9
Titlu: Lot 9 Seringi cu filet
Valoarea estimată fără TVA: 20 150 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
Lot 9 Seringi cu filet / Unitate de masura = buc. / Cant. totala min. A.C. 24 luni = 400 / Cant.totala max. A.C. 24 luni = 20000 / SPECIFICATIILE TEHNICE SE REGASESC IN CAIETUL SE SARCINI ATASAT.
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0009

Procedura
Tipul de procedură
Procedura deschisă
Temeiul juridic: Directiva 2014/24/UE
Informații administrative
Termenul de primire a ofertelor sau a cererilor de participare: 2026-10-06 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor: 2026-10-06 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor (locul): In SEAP
Condiții de deschidere a ofertelor (Informații privind persoanele autorizate și procedura de deschidere): Comisia de evaluare
Limbile în care pot fi prezentate ofertele sau cererile de participare: română 🗣️
Perioada minimă de timp în care ofertantul trebuie să mențină oferta: 6 luni
Informații privind un acord-cadru sau un sistem dinamic de achiziție
Acord-cadru cu mai mulți operatori
Numărul maxim de participanți: 3
Condiții de ofertare
Un grup de ofertanți căruia i se atribuie un contract trebuie să adopte o anumită formă juridică
Data deschiderii: 2026-10-06 15:00:00.0000000 📅
Locul: In SEAP
Informații suplimentare: Comisia de evaluare
Facturare electronică: Obligatorie
Se va utiliza comanda electronică
Se va utiliza plata electronică

Informații juridice, economice, financiare și tehnice
Condiții de participare
Criteriu de selecție: Înregistrare într-un registru comercial
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Modalitatea de indeplinire - Se va completa DUAE de catre ofertant si separat de asociat. Ofertantii vor completa cu DA sau NU in DUAE “a: indicatia globala pentru toate criteriile de selectie” – conform prevederilor art. 193 alin. (6) din Legea 98/2016; La solicitarea autoritatii contractante se vor prezenta ca documente justificative, de catre ofertantii clasati pe primele 3 locuri in clasamentul intermediar intocmit după aplicarea criteriului de atribuire. Informatiile cuprinse in certificatul constatator, TREBUIE SA FIE VALABILE LA MOMENTUL PREZENTARII ACESTORA,urmatoarele : a) Persoanele juridice romane 1) Certificatul constatator emis de Oficiul Registrului Comertului de pe raza caruia este situat sediul operatorului economic, sau echivalent. Din certificatul constatator/extrasul de registru sau echivalent, prezentat trebuie sa rezulte: a) obiectul de activitate al operatorului economic; obiectul contractului trebuie sa aiba corespondent in CAEN din certificatul constatator emis de ONRC; b) starea operatorului economic; c) persoanele care reprezinta operatorul economic in relatia cu tertii. Informatiile cuprinse in acest document, trebuie sa fie reale/actuale la data prezentarii. Nota: Se permite dovedirea capacitatii de exercitare a activitatii profesionale si prin prezentarea certificatului constatator emis de catre ONRC in forma electronica, prin intermediul serviciului online InfoCert, avand incorporata, atasata sau logic asociata semnatura electronica extinsa. b) Persoanele juridice straine Operatorul economic va prezenta documente edificatoare, traduse in limba romana de catre un traducator autorizat, reale/actuale la data prezentarii, care sa dovedeasca o forma de inregistrare ca persoana fizica/juridica sau documente emise in tara de rezidenta, in care sa se mentioneze persoanele care reprezinta entitatea in relatiile cu tertii, in conformitate cu prevederile legale din tara in care ofertantul este rezident. De asemenea, documentele prezentate trebuie sa dovedeasca faptul ca obiectul sau de activitate include activitati de tipul celor care fac obiectul achizitiei si sa contina informatii cu privire la starea ofertantului. Nota - In cazul unei oferte comune fiecare participant la asociere trebuie sa prezinte documentele justificative solicitate conform art.196 din Legea nr.98/2016 din care sa rezulte indeplinirea criteriilor de calificare privind capacitatea de exercitare a activitatii profesionale pentru partea din contract pe care o realizeaza. Documentele eliberate de instituţii/organisme oficiale abilitate sau de către terţi trebuie să fie datate, semnate si, după caz, parafate conform prevederilor legale în vigoare si se vor prezenta scanate in format lizibil, cu menţiunea „conform cu originalul”.
Arată mai mult
Criteriu de selecție: Certificate emise de organisme independente despre standarde de asigurare a calității
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Certificat SR EN ISO 9001 sau echivalent – se solicita ofertantilor dovada implementării sistemului de management al calității conform SR EN ISO 9001 sau echivalent” pentru activitatea/activitatile principal/principale ce fac obiectul contractului, cu documente care probeaza în mod concludent îndeplinirea cerintei: spre exemplu, proceduri/manuale de calitate, activitate procedurata, etc. similare cu cele prevazute drept conditie pentru obtinerea unei certificari SR EN ISO 9001 sau echivalent. Standarde de management al calității pentru dispozitive medicale ISO 13485 sau echivalent, dupa caz. - Se va completa DUAE - la termenul limita de depunere a ofertelor. Ofertantii vor completa cu DA sau NU in DUAE “a: indicatia globala pentru toate criteriile de selectie” – conform prevederilor art. 193 alin. (6) din Legea 98/2016 Documentele justificative (dovada implementării sistemului de management al calitătii conform SR EN ISO 9001 sau echivalent, prin prezentarea unor certificate valabile emise de organisme de certificare acreditate sau alte probe/dovezi care confirmă asigurarea unui nivel corespunzător al calitătii), care probeaza indeplinirea celor asumate prin completarea DUAE urmeaza a fi prezentate, la solicitarea autoritatii contractante, de catre ofertantii clasati pe primele 3 locuri in clasamentul intermediar intocmit la finalizarea evaluarii ofertelor conform Art.196 alin.2 din Legea 98 din 2016 privind achizitiile publice, dupa aplicarea criteriului de atribuire. - Se va completa DUAE - la termenul limita de depunere a ofertelor. Ofertantii vor completa cu DA sau NU in DUAE “a: indicatia globala pentru toate criteriile de selectie” – conform prevederilor art. 193 alin. (6) din Legea 98/2016 Documentele justificative (dovada implementării standardelor de management al calității pentru dispozitive medicale ISO 13485 sau echivalent, dupa caz., prin prezentarea unor certificate valabile emise de organisme de certificare acreditate sau alte probe/dovezi care confirmă asigurarea unui nivel corespunzător al calitătii), care probeaza indeplinirea celor asumate prin completarea DUAE urmeaza a fi prezentate, la solicitarea autoritatii contractante, de catre ofertantii clasati pe primele 3 locuri in clasamentul intermediar intocmit la finalizarea evaluarii ofertelor conform Art.196 alin.2 din Legea 98 din 2016 privind achizitiile publice, dupa aplicarea criteriului de atribuire.
Arată mai mult
Criteriu de selecție: Proporția subcontractării
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Autoritatea solicită ofertanților să precizeze: „a) categoriile de servicii/lucrări din contract pe care intenţionează să le subcontracteze, precum şi procentul sau valoarea aferentă activităţilor indicate în ofertă ca fiind realizate de către subcontractanţi; şi b) datele de identificare ale subcontractanţilor propuşi, dacă aceştia din urmă sunt cunoscuţi la momentul depunerii ofertei sau a solicitării de participare. Subcontractanții pe ale căror capacități se bazează ofertantul vor completa la rândul lor un DUAE separat, urmand ca documentele justificative care probeaza indeplinirea cerintelor solicitate prin documentatia de atribuire sa fie prezentate la solicitarea autoritatii contractante de catre ofertantii clasatI pe primele 3 locuri in clasamentul intermediar intocmit dupa aplicarea criteriului de atribuire.
Arată mai mult
Criteriu de selecție: Calificări educaționale și profesionale relevante
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Prezentarea AVIZULUI DE FUNCTIONARE cu toate anexele acestuia, emis de Ministerul Sanatatii pentru activitatea de import si/sau distributie reactivi/dispozitive medicale, conform Ordin 566/2020,Art.13 Alin.(1) si anexele acestuia. Producatorul produselor ofertate trebuie sa se regaseasca in anexa la aviz in conformitate cu Ordinul nr.566/2020 pentru aprobarea Normelor Meteodologice de aplicare a titlului XX din Legea 95/2006 privind reforma in domeniul sanatatii, referitoare la avizarea activitatilor in domeniul dispozitivelor medicale. In situatia in care ofertantul este producatorul produsului ofertat se va prezenta AVIZUL DE FUNCTIONARE cu toate anexele acestuia, emis de Ministerul Sanatatii pentru activitatea de import si/sau distributie reactivi/dispozitive medicale . ( Se va prezenta AVIZUL DE FUNCTIONARE doar daca produsul este dispozitiv medical, in cazul in care nu este inregistrat ca dispozitiv medical se va mentiona acest aspect) AVIZUL DE FUNCTIONARE cu toate anexele acestuia, emis de Ministerul Sanatatii pentru activitatea de import si/sau distribitie dispozitive medicale si este distribuitor al producatorului aparatului medical ofertat, conform Ordin 566/2020,Art.13 Alin.(1) si anexele acestuia. Persoanele juridice straine: Operatorul economic va prezenta documente echivalente emise in tara de rezidenta, traduse in limba romana de catre un traducator autorizat, care sa dovedeasca autorizarea pentru activitatea de import si/sau distribitie dispozitive medicale (daca este cazul) si este distribuitor al producatorului aparatului medical ofertat. Modalitatea de indeplinire Se va completa DUAE de catre ofertant si separat de asociat/subcontractant/tert sustinator. La solicitarea autoritatii contractante se vor prezenta ca documente justificative, de catre ofertantii clasati pe primele 3 locuri in clasamentul intermediar intocmit după aplicarea criteriului de atribuire: Aviz de functionare emis de Ministerul Sanatatii pentru activitatea de import si/sau distribitie dispozitive medicale (daca este cazul) si este distribuitor al producatorului aparatului medical ofertat. In situatia in care ofertantul este producatorul produsului ofertat se va prezenta AVIZUL DE FUNCTIONARE cu toate anexele acestuia, emis de Ministerul Sanatatii pentru activitatea de import si/sau distributie reactivi/dispozitive medicale si Certificatul de inregistrare emis de ANMDM a dispozitivului medical ofertat. ( Se va prezenta acest document doar daca produsul este dispozitiv medical , in cazul in care nu este inregistrat ca dispozitiv medical se va mentiona acest aspect) ANMDMR = Agenția Națională a Medicamentului și a Dispozitivelor Medicale din România. Mod de indeplinire: COMPLETAREA DUAE - la termenul limita de depunere a ofertelor, informatiile corespunzatoare acestei cerinte se completeaza in DUAE. Documentele justificative (dovada detinerii Avizului de functionare cu toate anexele acestuia emis de M.S. pentru activitatea de import si/sau distribitie dispozitive medicale sau echivalent pentru ofertantii din alte state), care probeaza indeplinirea celor asumate prin completarea DUAE urmeaza a fi prezentate, la solicitarea autoritatii contractante, doar de catre ofertantii clasati pe primele 3 locuri/lot in clasamentul intermediar intocmit la finalizarea evaluarii ofertelor conform Art.196 alin.2 din Legea 98 din 2016 privind achizitiile publice.
Arată mai mult
Forma juridică pe care trebuie să o adopte grupul de operatori economici căruia urmează să i se atribuie contractul: Asociere conform art. 53. din Legea privind achizitiile publice nr 98/2016
Principalele condiții de finanțare și modalități de plată și/sau trimitere la dispozițiile relevante care le reglementează:
Autoritatea/entitatea contractantă are următoarele obligații principale : va plati pretul convenit prin ordin de plata prin Trezoreria Constanta in maxim 60 zile de la data incarcarii facturii emisa de furnizor in Spatiul Privat Virtual
Motiv de excludere:
Abaterea profesională gravă
Acorduri cu alți operatori economici care vizează denaturarea concurenței
Active administrate de lichidator
+ încă 20
Activitățile economice sunt suspendate
Combaterea spălării banilor sau a finanțării terorismului
Concordat
Conflict de interese care decurge din participarea la procedura de achiziții publice
Corupție
Faliment
Frauda
Implicare directă sau indirectă în pregătirea acestei proceduri de achiziții publice
Infracțiuni teroriste sau infracțiuni legate de activități teroriste
Insolvență
Interpretare eronată, nedivulgare de informații, incapacitate de a furniza documentele necesare sau obținere de informații confidențiale referitoare la această procedură
Munca copiilor și alte forme de trafic de persoane
Participarea la o organizație criminală
Situații similare, în temeiul legislației naționale, cum ar fi falimentul
Încetare anticipată, daune-interese sau alte sancțiuni comparabile
Încălcarea obligației de plată a contribuțiilor la asigurările sociale
Încălcarea obligației de plată a impozitelor
Încălcarea obligațiilor în domeniile legislației de mediu
Încălcarea obligațiilor în domeniile legislației muncii
Încălcarea obligațiilor în domeniile legislației sociale
Descrierea motivelor de excludere:
Operatorul economic sau o persoană din conducerea sa a fost condamnată pentru participarea la o organizație criminală.
Operatorul economic sau orice persoană care este membru al organelor sale de conducere a fost condamnată definitiv pentru corupție, printr-o hotărâre pronunțată în ultimii cinci ani sau pentru care perioada de excludere prevăzută în hotărâre este încă aplicabilă.
Arată mai mult
Operatorul economic sau un membru al organelor sale de conducere a fost condamnat definitiv pentru fraudă, printr-o hotărâre pronunțată în ultimii cinci ani sau cu perioadă de excludere încă valabilă.
Operatorul economic sau un membru al conducerii a fost condamnat pentru infracțiuni teroriste sau activități conexe.
Operatorul economic sau orice persoană din conducerea sa a fost condamnată pentru spălare de bani sau finanțarea terorismului.
Operatorul economic a fost condamnat pentru utilizarea muncii copiilor sau alte forme de trafic de persoane.
Operatorul economic nu și-a îndeplinit obligațiile de plată a impozitelor.
Operatorul economic nu este considerat suficient de sigur pentru a evita riscuri privind securitatea națională.
Operatorul economic a încălcat legislația privind
protecția mediului.
securitatea socială.
Operatorul economic se află în stare de insolvență, faliment sau lichidare.
Descriere momentan indisponibilă – necesită completare manuală.
Operatorul economic a comis o abatere profesională gravă.
Operatorul economic se află într-o situație de conflict de interese legată de participarea la această procedură.
Operatorul economic a oferit informații false, a ascuns informații sau nu a furnizat documente relevante.
Operatorul economic a încălcat legislația privind dreptul muncii.

Autoritatea contractantă
Nume și adrese
Nume: Spitalul clinic judetean de urgenta sf. apostol andrei
Numărul național de înregistrare: 4301103
Adresa poștală: Strada: Tomis, nr. 145
Cod poștal: 900591
Orașul poștal: Constanta
Regiune: Constanţa 🏙️
Țara: România 🇷🇴
Punct de contact: Cristian Niculae
E-mail: achizitii@spitalulconstanta.ro 📧
Telefon: +40 0241503255 📞
Fax: +40 241660473 📠
URL: https://www.spitalulconstanta.ro 🌏
Adresa profilului de cumpărător: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Tipul autorității contractante
Agenţie/birou regional sau local
Activitate principală
Sănătate
Comunicare
Documente URL: https://e-licitatie.ro/pub/notices/c-notice/v2/view/100211647 🌏
URL de participare: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Depunere electronică: Obligatorie

Informații complementare
Revizuirea organismului
Nume: Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor
Numărul național de înregistrare: 20329980
Adresa poștală: Str. Stavropoleos nr. 6, sector 3
Cod poștal: 030084
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: office@cnsc.ro 📧
Telefon: +40 213104641 📞
Fax: +40 213104642 📠
URL: http://www.cnsc.ro 🌏
Serviciul de la care se pot obține informații privind procedura de reexaminare
La fel ca: Nume și adrese
Informații despre fluxurile de lucru electronice
Facturarea electronică va fi acceptată
Sursa: OJS 2026/S 171-609408 (2026-09-02)