REACTIVI ANALIZOARE AUTOMATE

Spitalul Municipal Calafat

REACTIVI ANALIZOARE AUTOMATE - PENTRU PERIOADA MAI - DECEMBRIE 2026 , RESPECTIV EVENTUALELE SUPLIMENTARI , PRIN ACT ADITIONAL PANA LA DATA DE 30.04.2027

Termen limită

Termenul de primire a ofertelor a fost de 2026-06-26. Achiziția publică a fost publicată pe 2026-05-27.

Furnizori

Următorii furnizori sunt menționați în deciziile de atribuire sau în alte documente de achiziții publice:

Cine? Ce? Unde?
Istoricul achizițiilor
Data Document
2026-05-27 Anunţ de participare
2026-08-05 Anunt de atribuire
Anunţ de participare (2026-05-27)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Titlu: Reactivi analizoare automate
Număr de referință: 3772/19.05.2026
Scurtă descriere:
REACTIVI ANALIZOARE AUTOMATE - PENTRU PERIOADA MAI - DECEMBRIE 2026 , RESPECTIV EVENTUALELE SUPLIMENTARI , PRIN ACT ADITIONAL PANA LA DATA DE 30.04.2027
Tipul de contract: Bunuri
Produse/servicii: Reactivi pentru analize de sânge 📦
Valoarea estimată fără TVA: 1209144.74 RON 💰
Informații despre loturi
Acest contract este împărțit în loturi
Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 10
Ofertele pot fi depuse pentru un număr maxim de loturi: 10

1️⃣
Identificator intern: 1
Titlu: PACHET REACTIVI LABORATOR DETERMINARI BIOCHIMIE COMPATIBIL CU APARATURAT COBAS PURE C 303 - SET COBAS PURE C 303
Valoarea estimată fără TVA: 634291.24 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
NR.CRT. DENUMIRE PRODUS VOLUM / TESTE CANT. 2026 REACTIVI 1 A1CX3, 200T, cobas c pack green 200 12 2 ALP2, 1100T, cobas c pack green 1100 6 3 ALTP2, 800T, cobas c pack green 800 30 4 AMYL2, 750T, cobas c pack green 750 18 5 ASLOT, 200T, cobas c pack green 200 13 6 ASTP2, 800T, cobas c pack green 800 30 7 BILD2, 1000T, cobas c pack green 1000 15 8 BILT3, 1050T, cobas c pack green 1050 15 9 C3C-2, 150T, cobas c pack green 150 5 10 CA2, 1500T, cobas c pack green 1500 8 11 CHOL2, 2600T, cobas c pack green 2600 8 12 CREAJ2, 2500T, cobas c pack green 2500 10 13 CRP4, 500T, cobas c pack green 500 18 14 D-Dimer Gen.2,100Test,cobas c pack green 100 30 15 GGT-2, 400T, cobas c pack green 400 45 16 GLUC3, 3300T, cobas c pack green 3300 10 17 HDLC4, 700T, cobas c pack green 700 12 18 IRON2, 700T, cobas c pack green 700 12 19 LDHI2, 850T, cobas c pack green 850 3 20 LDLC3, 600T, cobas c pack green 600 18 21 LIPC, 200T, cobas c pack green 200 5 22 MG2, 690T, cobas c pack green 690 6 23 RF-II, 400T, cobas c pack green 400 6 24 TP2, 1050T, cobas c pack green 1050 6 25 TRIGL, 1000T, cobas c pack green 1000 12 26 UA2, 1300T, cobas c pack green 1300 8 27 UREAL, 600T, cobas c pack green 600 38 CONTROALE 1 D-Dimer Gen.2 Control I/II 2 x 2 x 1 ml 4 2 Multichem S Plus 1 12 x 4 ml 5 3 Multichem S Plus 2 12 x 4ml 5 4 Multichem S Plus 3 12 x 4ml 5 5 Multichem U 1 12 x 3ml 1 6 Multichem U 2 12 x 3ml 1 7 PreciControl ClinChem Multi 1, 20x5ml 20 x 5ml 3 8 PreciControl ClinChem Multi 1, 4x5 ml 4 x 5ml 2 9 PreciControl ClinChem Multi 2, 20x5ml 20 x 5ml 3 10 PreciControl ClinChem Multi 2, 4x5 ml 4 x 5ml 2 11 PreciControl HBA1c Norm 4 x 1ml 3 12 PreciControl HBA1c Path 4 x 1ml 3 13 Controlset RF II 2x1x2x1ml 8 CALIBRATORI 1 Cfas 12x3ML 12 x 3 ml 3 2 Cfas HbA1c, 3x2ml 3 x 2ml 2 3 cfas Lipids 3x1ML 3 x 1ml 3 4 Cfas PAC 3x1ML 3 x 1ml 3 5 Cfas Proteins 5 x 1ml 5 6 D-Dimer Gen.2 Calibrator Set 6 x 1 x 0,5ml 5 7 PRECISET RF 5 x 1 x 1ml 6 CONSUMABILE 1 A1CD, cobas c pack green 1 x 50 ml 10 2 Acid Wash 2x2 L 2 x 2000ml 5 3 Activator for cobas c,Integra,c111 9 x 12ml 4 4 Basic Wash 2x2 L 2 x 2000ml 5 5 ECO-D, 40T, cobas c pack green 1 x 40ml 5 6 Haemolyse Reagent f.HBA1C 1 x 1000ml 2 7 ISE cleaning solution Sys Clean 5 x 100ml 2 8 ISE DEPROTEINIZER cobas integra (6x21ML) 6 x 21ml 1 9 ISE Diluent Gen.2, 2x2 Liter 2 x 1900ml 5 10 ISE Internal Stand Gen.2, 2x2 Liter 2 x 1900ml 5 11 ISE Reference Electrolyte 500ML 1 x 450ml 8 12 ISE Standard high 10x3ML 10 x 3ml 24 13 ISE Standard low 10x3ML 10 x 3ml 24 14 LAMP HALOGEN ASSY 12V/50W 1 x 1ml 4 15 NaCl, cobas c pack green 1 x 123ml 4 16 NaOH-D, cobas c pack green 1 x 120ml 7 17 Reaction cell for cobas c 303 1 x 3ml 5 18 REFERENCE ELECTRODE 1 x 1ml 1 19 SCCS, 50mL, cobas c pack green 1 x 50ml 22 20 SMS, cobas c pack green 1 x 123ml 6 21 Cartridge CL 9000TESTS 7 22 Cartridge K 9000TESTS 7 23 Cartridge NA 9000TESTS 8 25 Cobas Sample cup 5000 pcs 1x5000pc 8
Arată mai mult
Locul principal sau locul de desfășurare: CALAFAT , STRADA TRAIAN , NUMARUL 5 , JUDETUL DOLJ
Țara: România 🇷🇴
Locul de desfășurare: Dolj 🏙️
Durata: 8 luni
Numărul maxim de reînnoiri: 0
Criterii de atribuire
Preț
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0001

2️⃣
Identificator intern: 2
Titlu: REACTIVI SI CONTROALE DE HEMATOLOGIE PENTRU ANALIZORUL AUTOMAT DE HEMATOLOGIE SYSMEX XN-L 550 COMPATIBILE CU ANALIZORUL AUTOMAT - ANALIZORUL AUTOMAT DE HEMATOLOGIE SYSMEX XN-L 550
Valoarea estimată fără TVA: 177 780 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
1 CELLPACK - DCL 20L Diluent kit x 20000 ml 45 2 SULFOLYSER - Lizant determ. Hemoglobina kit x 500 ml 30 3 FLUORECELL WDF 2X22 ML - Colorant flourescent masurare DIFF kit x 42 ml 8 4 LYSERCELLWDF 2L - Lizant determ.formula leucocitara kit x 2000 ml 30 5 XN-LCHECK-L 1 - Sange de control nivel patologic scazut kit x 1,5 ml 20 6 XN-LCHECK-L 2 - Sange de control nivel normal kit x 1,5 ml 20 7 XN-LCHECK-L 3 - Sange de control nivel patologic inalt kit x 1,5 ml 20 8 USB Stick XN-L Chec-Stick USB cu valori sange control Buc. 20 9 Calibrator XN-L flx3 ml 2 10 Detergent - CELLCLEAN AUTO 50 ML kitx50 ml 8
Arată mai mult
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0002

3️⃣
Identificator intern: 3
Titlu: STRIPURI PENTRU DETERMINARI URINARE COMPATIBILE CU ANALIZOR TIP DIRUI 500 SAU ECHIVALENT - ANALIZOR TIP DIRUI 500
Valoarea estimată fără TVA: 1 550 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
1 Stripuri urina flx100 stripuri 20 2 Urina control DIRUI Normal flx 8mL 10 3 Urina control DIRUI Patologic flx 8mL 10 4 Hartie termosensibila pt imprimanta dirui 10
Produse/servicii: Reactivi pentru urologie 📦
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0003

4️⃣
Identificator intern: 4
Titlu: REACTIVI DE LABORATOR COMPATIBILI CU CHIMIE URINARA UC 3500i - ANALIZOR CHIMIE URINARA UC 3500i
Valoarea estimată fără TVA: 52 540 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
1 MEDITAPE UC-9A KIT 100 TESTE 60 2 UC-CONTROL 2X3X10 ML 10 3 SG CALIBRATOR 3X5X10 5 4 CELLCLEAN U 1X50 8
Produse/servicii: Reactivi de laborator 📦
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0004

5️⃣
Identificator intern: 5
Titlu: ANALIZORUL ELECTROFOREZA SEBIA HYDRASYS 2 SCAN - - Pachet reactivi laborator electroforeza compatibil cu analizorul SEBIA HYDRASYS 2 SCAN
Valoarea estimată fără TVA: 39 960 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
1 HYDRAGEL 7 protein-70teste kit 8 2 SER CONTROL NORMAL-5 fl kit 2 3 SER CONTROL HYPERGAMMA -5 fl kit 2 4 SOLUTIE DECOLORARE-10 fl kit 2 5 SOLUTIE SPALARE HYDRASYS-10 fl kit 2
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0005

6️⃣
Identificator intern: 6
Titlu: MAGLUMI 800 - REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU ANALIZORUL DE IMUNOLOGIE METODA CLIA MAGLUMI 800
Valoarea estimată fără TVA: 42517.5 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
TIROIDA TSH kit x 100 teste 10 Free T4 kit x 100 teste 8 anti-TPO kit x 100 teste 7 MARKERI TUMORALI Total PSA kit x 100 teste 10 FREE PSA kit x 100 teste 5 CONSUMABILE Module de reactie (6x64) buc. 50 Starter A +Starter B (3seturi A+B) buc. 12 Solutie de spalare (1L) buc. 7 Wash system liquid(6x714mL) buc. 10 Solutie de testare a analizorului (5x2mL) buc. 5
Arată mai mult
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0006

7️⃣
Identificator intern: 7
Titlu: ANALIZORUL STA SATELLITE - - Pachet reactivi laborator electroforeza compatibil cu analizorul STA SATELLITE
Valoarea estimată fără TVA: 56 566 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
1 STA-NeoPTimal 10 12x10 ml 7 2 STA PTT 12x5 ml 5 3 STA Liquid Fib 12x4 ml 5 4 STA Coag Control N+P 12x2x1 ml 10 5 STA Owrens Koller Buffer 12x15xml 5 6 STA CaCl2,25 mmol 12x15xml 5 7 STA Desorb U 24x15 ml 8 8 STA Cleaner Solution 6x2.5 l 4 9 STA Satellite Pack 6x220 buc 8 10 Magnetic stir bar PT buc 1 11 CALIBRATOR buc 1
Arată mai mult
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0007

8️⃣
Identificator intern: 8
Titlu: ANALIZOR SYSMEX UC 1000 - Pachet reactivi analizor ANALIZOR SYSMEX UC 1000
Valoarea estimată fără TVA: 7 980 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
1 Stripuri urina MEDITAPE UC 10 S flx100 stripuri 4 2 Urina control UC CONTROL(Normal+Patologic) 2x3x10 ml 4 3 Hartie termosensibila UC 1000 (thermal paper TP-2) 1x5 role 6
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0008

9️⃣
Identificator intern: 9
Titlu: ANALIZOR AUTOMAT VSH ROLLER 20PN - Pachet reactivi analizor ANALIZOR AUTOMAT VSH ROLLER 20PN
Valoarea estimată fără TVA: 7 810 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
1 Card 1000 teste 3 2 Control analizor VSH 2x2x9ml 2 3 Ac metalic pentru analizor VSH buc 1 4 Hartie termica pentru analizor VSH 57mmx12m 2
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Identificator intern: 10
Titlu: REACTIVI ANALIZOARE CPU : REACTIVI CPU - 1. Pachet reactivi analizor ANALIZOR TESTE ASTRUP EPOC HOST 2. Pachetul de de reactivi si consumabile compatibile cu ANALIZOR MARKERI CARDIACI FIA 8000
Valoarea estimată fără TVA: 188 150 RON 💰
Descrierea achiziției publice:
ANALIZOR TESTE ASTRUP EPOC HOST 1 TESTE ASTRUP KITX25BUC 55 ANALIZOR AUTOMAT FIA 8000 1 D-DIMERI KITX25BUC 5 2 CARDIAC TROPONIN 1 KITX25BUC 78 3 NR-proBN KITX25BUC 15 4 Panel triplu test CK-MB/cTnI/Myo KITX25BUC 2
Titlu
Numărul de identificare a lotului: LOT-0010

Procedura
Tipul de procedură
Procedura deschisă
Temeiul juridic: Directiva 2014/24/UE
Informații administrative
Termenul de primire a ofertelor sau a cererilor de participare: 2026-06-26 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor: 2026-06-26 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor (locul): In SEAP
Condiții de deschidere a ofertelor (Informații privind persoanele autorizate și procedura de deschidere): COMISIA DE EVALUARE
Limbile în care pot fi prezentate ofertele sau cererile de participare: română 🗣️
Perioada minimă de timp în care ofertantul trebuie să mențină oferta: 3 luni
Condiții de ofertare
Un grup de ofertanți căruia i se atribuie un contract trebuie să adopte o anumită formă juridică
Data deschiderii: 2026-06-26 15:00:00.0000000 📅
Locul: In SEAP
Informații suplimentare: COMISIA DE EVALUARE
Facturare electronică: Obligatorie

Informații juridice, economice, financiare și tehnice
Condiții de participare
Criteriu de selecție: Înregistrare într-un registru profesional relevant
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor: CERTIFICAT CONSTATATOR
Criteriu de selecție: Cifra de afaceri generală anuală
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor: CIFRA DE AFACERI ANUL PRECEDENT
Forma juridică pe care trebuie să o adopte grupul de operatori economici căruia urmează să i se atribuie contractul: Asociere conform art. 53. din Legea privind achizitiile publice nr 98/2016
Motiv de excludere:
Combaterea spălării banilor sau a finanțării terorismului
Corupție
Frauda
+ încă 5
Infracțiuni teroriste sau infracțiuni legate de activități teroriste
Munca copiilor și alte forme de trafic de persoane
Participarea la o organizație criminală
Încălcarea obligației de plată a contribuțiilor la asigurările sociale
Încălcarea obligației de plată a impozitelor
Descrierea motivelor de excludere:
Operatorul economic sau o persoană din conducerea sa a fost condamnată pentru participarea la o organizație criminală.
Operatorul economic sau orice persoană care este membru al organelor sale de conducere a fost condamnată definitiv pentru corupție, printr-o hotărâre pronunțată în ultimii cinci ani sau pentru care perioada de excludere prevăzută în hotărâre este încă aplicabilă.
Arată mai mult
Operatorul economic sau un membru al organelor sale de conducere a fost condamnat definitiv pentru fraudă, printr-o hotărâre pronunțată în ultimii cinci ani sau cu perioadă de excludere încă valabilă.
Operatorul economic sau un membru al conducerii a fost condamnat pentru infracțiuni teroriste sau activități conexe.
Operatorul economic sau orice persoană din conducerea sa a fost condamnată pentru spălare de bani sau finanțarea terorismului.
Operatorul economic a fost condamnat pentru utilizarea muncii copiilor sau alte forme de trafic de persoane.
Operatorul economic nu și-a îndeplinit obligațiile de plată a impozitelor.
Operatorul economic nu este considerat suficient de sigur pentru a evita riscuri privind securitatea națională.

Autoritatea contractantă
Nume și adrese
Nume: Spitalul Municipal Calafat
Numărul național de înregistrare: 4830040
Adresa poștală: Strada: Traian, nr. 5
Cod poștal: 205200
Orașul poștal: Calafat
Regiune: Dolj 🏙️
Țara: România 🇷🇴
Punct de contact: Anca Maria Lupu
E-mail: anca.maria@mail.spitalcalafat.ro 📧
Telefon: +40 251230606 📞
Fax: +40 251230746 📠
URL: https://spitalcalafat.ro/ 🌏
Adresa profilului de cumpărător: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Tipul autorității contractante
Organism de drept public
Activitate principală
Sănătate
Comunicare
Documente URL: https://e-licitatie.ro/pub/notices/c-notice/v2/view/100208302 🌏
URL de participare: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Depunere electronică: Obligatorie

Informații complementare
Revizuirea organismului
Nume: Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor
Numărul național de înregistrare: 20329980
Adresa poștală: Str. Stavropoleos nr. 6, sector 3
Cod poștal: 030084
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: office@cnsc.ro 📧
Telefon: +40 213104641 📞
URL: http://www.cnsc.ro 🌏
Serviciul de la care se pot obține informații privind procedura de reexaminare
La fel ca: Nume și adrese
Informații despre fluxurile de lucru electronice
Facturarea electronică va fi acceptată
Sursa: OJS 2026/S 101-364099 (2026-05-27)
Anunt de atribuire (2026-08-05)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Valoarea estimată fără TVA: 1209144.74 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA): 1183007.37 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mare): 5 995 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mică): 5 995 💰
Descriere
Valoarea estimată fără TVA: 634291.24 RON 💰
177 780 RON 💰
1 550 RON 💰
52 540 RON 💰
39 960 RON 💰
42517.5 RON 💰
56 566 RON 💰
7 980 RON 💰
7 810 RON 💰
188 150 RON 💰

Atribuirea contractului

1️⃣
Se atribuie un contract/lot
Numărul de identificare a lotului: LOT-0009
Numărul contractului: 5675
Data încheierii contractului: 2026-07-21 📅
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 1
Numărul de oferte primite prin mijloace electronice: 1
Numărul de oferte primite de la IMM-uri: 1
Numărul de oferte primite de la ofertanți din state care nu sunt membre ale UE: 0
Numărul de oferte primite de la ofertanți din alte state membre ale UE: 0
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 5 995 💰
Cea mai mică ofertă: 5 995 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 5 995 RON 💰
Oferta a fost poziționată în clasament
Locul pe lista câștigătorilor: 1
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1172505/LOT-0009/CIF: RO36155448
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0009
Numele și adresa contractantului
Nume: Bluebox medical
Numărul național de înregistrare: RO36155448
Adresa poștală: Strada B-dul Pipera CladireaNord City Tower E8-05, Nr. 1/VII
Cod poștal: 077190
Orașul poștal: Voluntari
Regiune: 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: licitatii@blueboxmed.com 📧
Telefon: +40 760128913 📞
URL: https://blueboxmed.com/ 🌏
Dimensiunea operatorului economic: Mică

2️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0001
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite de la IMM-uri: 0
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 632630.71 💰
Cea mai mică ofertă: 632630.71 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 632630.71 RON 💰
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1172505/LOT-0001/CIF: 17551047
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0001
Numele și adresa contractantului
Nume: Roche romania
Numărul național de înregistrare: 17551047
Adresa poștală: Strada Poligrafiei, Nr. 1A, Sector: 1
Cod poștal: 013704
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
E-mail: romania.licitatii@roche.com 📧
Telefon: +40 0372177930 📞
Fax: +40 0372177959 📠
URL: https://www.roche.ro 🌏
Dimensiunea operatorului economic: Mare

3️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0002
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 2
Numărul de oferte primite prin mijloace electronice: 2
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 169 161 💰
Cea mai mică ofertă: 169 161 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 169 161 RON 💰
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1172505/LOT-0002/CIF: RO 10572840
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0002
Numele și adresa contractantului
Nume: Top Diagnostics S.R.L.
Numărul național de înregistrare: RO 10572840
Adresa poștală: Strada Coandă Henri, Nr. 5, Sector: 1
Cod poștal: 010667
E-mail: licitatii@topdiag.com 📧
Telefon: +40 213100774 📞
Fax: +40 212129011 📠
URL: https://www.topdiag.com 🌏
Dimensiunea operatorului economic: Medie

4️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0004
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 52 540 💰
Cea mai mică ofertă: 52 540 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 52 540 RON 💰
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1172505/LOT-0004/CIF: RO 10572840
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0004

5️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0008
Cea mai mare ofertă: 7 980 💰
Cea mai mică ofertă: 7 980 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 7 980 RON 💰
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1172505/LOT-0008/CIF: RO 10572840
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0008

6️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0007
Cea mai mare ofertă: 56 566 💰
Cea mai mică ofertă: 56 566 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 56 566 RON 💰
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1172505/LOT-0007/CIF: RO 10572840
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0007

7️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0010
Cea mai mare ofertă: 188 150 💰
Cea mai mică ofertă: 188 150 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 188 150 RON 💰
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1172505/LOT-0010/CIF: 39484429
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0010
Numele și adresa contractantului
Nume: Global poct solutions
Numărul național de înregistrare: 39484429
Adresa poștală: Strada Vigoniei, Nr. 2, Sector: 5
Cod poștal: 050368
E-mail: globalpoct@gmail.com 📧
Telefon: +40725560402 📞
Fax: +40374092369 📠
URL: https://www.globalpoct.ro 🌏

8️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0006
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 28746.66 💰
Cea mai mică ofertă: 28746.66 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 28746.66 RON 💰
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1172505/LOT-0006/CIF: 24684380
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0006
Numele și adresa contractantului
Nume: Avena medica
Numărul național de înregistrare: 24684380
Adresa poștală: Strada Sos. Banatului, Nr. 147C
Cod poștal: 077045
Orașul poștal: Chitila
E-mail: avenamedicalicitatii@gmail.com 📧
Telefon: +40 314054210 📞
Fax: +40 314054209 📠
URL: https://www.avena.ro 🌏

9️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0003
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 1 278 💰
Cea mai mică ofertă: 1 278 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 278 RON 💰
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1172505/LOT-0003/CIF: 24684380
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0003

1️⃣0️⃣
Numărul de identificare a lotului: LOT-0005
Cea mai mare ofertă: 39 960 💰
Cea mai mică ofertă: 39 960 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 39 960 RON 💰
Identificatorul ofertei: REF_OF: CAN1172505/LOT-0005/CIF: RO48174192
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi: LOT-0005
Numele și adresa contractantului
Nume: Sebia romania
Numărul național de înregistrare: RO48174192
Adresa poștală: Strada Eliade Mircea, Nr. 7
Cod poștal: 012011
E-mail: officeromania@sebia.com 📧
Telefon: 0374607367 📞
URL: https://www.sebia.com/ 🌏
Sursa: OJS 2026/S 150-545347 (2026-08-05)