Reactivi de laborator, accesorii si consumabile compatibile cu analizoarele aflate in dotare: VITEK 2, BACT-ALERT, Sistemul PCR de tip Point fo Care (Rapid) Solana, Analizorul de imunologie DXI800, Analizoarele de biochime COBAS C303 si COBAS C503 Analizatorul automat E-Plex
Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea
Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, intenționează să achiziționeze Reactivi de laborator, accesorii si consumabile compatibile cu analizoarele aflate in dotare: VITEK 2, BACT-ALERT, Sistemul PCR de tip Point fo Care (Rapid) Solana, Analizorul de imunologie DXI800, Analizoarele de biochime COBAS C303 si COBAS C503, Analizatorul automat E-Plex, pentru realizarea actelor medicale la standardele de calitate impuse de legislația în domeniul serviciilor medicale. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru precum si ale contractului subsecvent sunt prevazute in Caietul de sarcini. Termenul in care autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari este in a 11-a zi inainte de data si ora limita de depune a ofertelor, cu conditia ca operatorul economic sa solicite clarificarea in termenul prevazut la sectiunea I.3 Comunicare, respectiv 18 zile.
Termen limităTermenul de primire a ofertelor a fost de 2026-03-19. Achiziția publică a fost publicată pe 2026-02-09.
FurnizoriUrmătorii furnizori sunt menționați în deciziile de atribuire sau în alte documente de achiziții publice:
Cine? Ce?- • Echipamente medicale › Consumabile medicale
- • Reactivi şi produse de contrast › Reactivi de laborator
- • România
| Data | Document |
|---|---|
| 2026-02-09 | Anunţ de participare |
| 2026-02-09 | Anunţ de participare |
| 2026-08-18 | Anunt de atribuire |
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Titlu: Reactivi de laborator, accesorii si consumabile compatibile cu analizoarele aflate in dotare: VITEK 2, BACT-ALERT, Sistemul PCR de tip Point fo Care (Rapid) Solana, Analizorul de imunologie DXI800, Analizoarele de biochime COBAS C303 si COBAS C503 Analizatorul automat E-Plex
Număr de referință:
4026712_2025_PAAPD1583117
Scurtă descriere:
Produse/servicii: Reactivi de laborator 📦
Informații despre loturi
Acest contract este împărțit în loturi ✅
Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 20
Ofertele pot fi depuse pentru un număr maxim de loturi: 20
1️⃣
Identificator intern:
1
Titlu: Reactivi de laborator compatibili cu analizorul BACT-ALERT
Descrierea achiziției publice:
Țara: România 🇷🇴
Locul de desfășurare: Tulcea 🏙️
Durata: 48 luni
Numărul maxim de reînnoiri: 0
Criterii de atribuire
Preț ✅
Preț (pondere): 90
Criteriul de calitate (denumire): Termen de livrare
Criteriul de calitate (pondere): 10
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0001
2️⃣
Identificator intern:
2
Titlu: Consumabile de laborator compatibile cu analizorul BACT-ALERT
Produse/servicii: Consumabile medicale 📦
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0002
3️⃣
Identificator intern:
3
Titlu: Reactivi de laborator compatibili cu analizorul VITEK 2
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0003
4️⃣
Identificator intern:
4
Titlu: Consumabile de laborator compatibile cu analizorul VITEK 2
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0004
5️⃣
Identificator intern:
5
Titlu: Tulpini de referinta
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0005
6️⃣
Identificator intern:
6
Titlu: Discuri Antibiograme
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0006
7️⃣
Identificator intern:
7
Titlu: Consumabile de laborator
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0007
8️⃣
Identificator intern:
8
Titlu: Truse de diagnosticare
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0008
9️⃣
Identificator intern:
9
Titlu: Seruri de aglutinare
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Identificator intern:
10
Titlu: Medii de cultura
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Identificator intern:
11
Titlu: Dispozitive pentru microbiologie
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Identificator intern:
12
Titlu: Agenti de diagnosticare
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Identificator intern:
13
Titlu: Reactivi de laborator, accesorii si consumabile compatibile cu Sistemul PCR de tip Point fo Care (Rapid) Solana
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Identificator intern:
14
Titlu: Reactivi de laborator compatibili cu Analizorul de imunologie DXI800
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Identificator intern:
15
Titlu: Consumabile de laborator compatibile cu Analizorul de imunologie DXI800
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Identificator intern:
16
Titlu: Reactivi de laborator compatibili cu Analizoarele de BIOCHIMIE COBAS C303 si COBAS C503
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Identificator intern:
17
Titlu: Consumabile compatibile cu analizoarele de BIOCHIMIE COBAS C303 si COBAS C503
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Identificator intern:
18
Titlu: Medii de cultura in tuburi
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Identificator intern:
19
Titlu: Reactivi de laborator compatibili cu analizatorul automat E-Plex
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0019
2️⃣0️⃣
Identificator intern:
20
Titlu: Kituri de coloranti
Titlu
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0020
Procedura
Tipul de procedură
Procedura deschisă ✅
Temeiul juridic: Directiva 2014/24/UE
Informații administrative
Termenul de primire a ofertelor sau a cererilor de participare: 2026-03-19 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor: 2026-03-19 15:00:00.0000000 📅
Condiții de deschidere a ofertelor (locul): In SEAP
Limbile în care pot fi prezentate ofertele sau cererile de participare: română 🗣️
Perioada minimă de timp în care ofertantul trebuie să mențină oferta: 6 luni
Informații privind un acord-cadru sau un sistem dinamic de achiziție
Acord-cadru cu mai mulți operatori ✅
Numărul maxim de participanți: 3
Condiții de ofertare
Un grup de ofertanți căruia i se atribuie un contract trebuie să adopte o anumită formă juridică ✅
Data deschiderii: 2026-03-19 15:00:00.0000000 📅
Locul: In SEAP
Facturare electronică: Obligatorie
Criterii de atribuire
Tip de pondere: Ponderare (procentaj, valoare exactă)
Informații juridice, economice, financiare și tehnice
Condiții de participare
Criteriu de selecție: Înregistrare într-un registru comercial
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Motiv de excludere:
+ încă 20
Autoritatea contractantă
Nume și adrese
Nume: Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea
Numărul național de înregistrare:
4026712
Adresa poștală: Strada: Iuliu Maniu, nr. 30
Cod poștal: 820195
Orașul poștal: Tulcea
Regiune: Tulcea 🏙️
Țara: România 🇷🇴
Punct de contact: adriana saveli
E-mail: achizitii@spitaltulcea.ro 📧
Telefon: +40 024053350 📞
Fax: +40240532274 📠
URL: https://www.spitaltulcea.ro 🌏
Adresa profilului de cumpărător: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Tipul autorității contractante
Organism de drept public
Activitate principală
Sănătate
Comunicare
Documente URL: https://e-licitatie.ro/pub/notices/c-notice/v2/view/100204746 🌏
URL de participare: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Depunere electronică: Obligatorie
Informații complementare
Informații suplimentare
Nume: Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor
Numărul național de înregistrare:
20329980
Adresa poștală: Str. Stavropoleos nr. 6, sector 3
Cod poștal: 030084
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: office@cnsc.ro 📧
Telefon: +40 213104641 📞
Fax: +40 218900745 📠
URL: http://www.cnsc.ro 🌏
Serviciul de la care se pot obține informații privind procedura de reexaminare
La fel ca: Nume și adrese
Procedura de revizuire
Informații precise cu privire la termenul (termenele) limită pentru procedurile de reexaminare:
Facturarea electronică va fi acceptată
Sursa: OJS 2026/S 028-094779 (2026-02-09)
Procedura
Condiții de ofertare
Termenul-limită pentru solicitarea de informații suplimentare: 2026-03-01 15:00:00.0000000 📅
Informații juridice, economice, financiare și tehnice
Condiții de participare
Lista și o scurtă descriere a normelor și criteriilor:
Autoritatea contractantă
Comunicare
Documente URL: https://www.e-licitatie.ro 🌏
Informații complementare
Informații suplimentare
Modificări
Textul care trebuie corectat în anunțul inițial
Numărul secțiunii:
PROCEDURE
Valoare nouă
Text:
Informații privind modificările
Versiunea anunțului anterior care urmează să fie modificată: 6f8e2068-8966-44d6-9e70-ba71043a13fd-01
Sursa: OJS 2026/S 036-123718 (2026-02-09)
Obiect
Domeniul de aplicare al achiziției
Valoarea estimată fără TVA: 97744927.95 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA): 53195438.67 RON (framework approximate) 💰
Valoarea maximă a acordurilor-cadru referitoare la acest anunț: 51359214.72 RON 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mare): 3 674 688 💰
Valoarea totală a achiziției (fără TVA) (oferta cea mai mică): 2 463 840 💰
Descriere
Valoarea estimată fără TVA: 4 837 440 RON 💰
918 000 RON 💰
10 355 760 RON 💰
357 316 RON 💰
2 928 816 RON 💰
1 509 456 RON 💰
1716260.02 RON 💰
9 891 600 RON 💰
1 297 344 RON 💰
3 676 476 RON 💰
388759.68 RON 💰
2353487.04 RON 💰
4 418 112 RON 💰
9786992.16 RON 💰
1059971.77 RON 💰
18348106.56 RON 💰
11924550.72 RON 💰
2 117 760 RON 💰
9 816 000 RON 💰
42 720 RON 💰
Atribuirea contractului
1️⃣
Se atribuie un contract/lot ✅
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0010
Numărul contractului:
2502
Data încheierii contractului: 2026-07-21 📅
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 2
Numărul de oferte primite prin mijloace electronice: 2
Numărul de oferte primite de la IMM-uri: 2
Numărul de oferte primite de la ofertanți din state care nu sunt membre ale UE: 0
Numărul de oferte primite de la ofertanți din alte state membre ale UE: 0
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 3 674 688 💰
Cea mai mică ofertă: 2 463 840 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 3 674 688 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 3 676 476 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 3 674 688 RON 💰
Oferta a fost poziționată în clasament
Locul pe lista câștigătorilor: 2
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1173040/LOT-0010/CIF: RO 6300279
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0010
Numele și adresa contractantului
Nume: Mediclim s.r.l.
Numărul național de înregistrare:
RO 6300279
Adresa poștală: Strada Basarab Matei, Nr. 47, Sector: 3
Cod poștal: 030671
Orașul poștal: Bucuresti
Regiune: Bucureşti 🏙️
Țara: România 🇷🇴
E-mail: elicitatie@mediclim.ro 📧
Telefon: +40 213226467 📞
Fax: +40 213200660 📠
URL: https://www.mediclim.ro 🌏
Dimensiunea operatorului economic: Medie
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Valoarea totală a contractului/lotului: 2 463 840 RON 💰
Locul pe lista câștigătorilor: 1
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1173040/LOT-0010/CIF: RO12388780
Numele și adresa contractantului
Nume: Deltarom srl
Numărul național de înregistrare:
RO12388780
Adresa poștală: Strada Portului, Nr. 1-2
Cod poștal: 080011
Orașul poștal: Giurgiu
Regiune: Giurgiu 🏙️
E-mail: office.deltarom@gmail.com 📧
Telefon: +40 728290637 📞
Dimensiunea operatorului economic: Mică
2️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0014
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 1
Numărul de oferte primite prin mijloace electronice: 1
Numărul de oferte primite de la IMM-uri: 1
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 9786970.88 💰
Cea mai mică ofertă: 9786970.88 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 9786970.88 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 9786992.16 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 9786970.88 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1173040/LOT-0014/CIF: RO 6705884
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0014
Numele și adresa contractantului
Nume: Medist
Numărul național de înregistrare:
RO 6705884
Adresa poștală: Strada Urdăreanu Ion, Nr. 34A, Sector: 5
Cod poștal: 050688
E-mail: licitatii@medist.ro 📧
Telefon: +40 214115003 📞
Fax: +40 214105446 📠
URL: https://www.medist.ro 🌏
3️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0009
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 1 122 528 💰
Cea mai mică ofertă: 1 122 528 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 1 122 528 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 1 297 344 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 122 528 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1173040/LOT-0009/CIF: RO 9603757
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0009
Numele și adresa contractantului
Nume: A.M.S. 2000 TRADING IMPEX
Numărul național de înregistrare:
RO 9603757
Adresa poștală: Strada Turturelelor, Nr. 62, Sector: 3
Cod poștal: 030882
E-mail: sales@ams.ro 📧
Telefon: +40 213247050 📞
Fax: +40 213247679 📠
URL: https://www.ams.ro 🌏
4️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0012
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 2353487.04 💰
Cea mai mică ofertă: 1 641 888 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 2353487.04 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 2353487.04 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 2353487.04 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1173040/LOT-0012/CIF: RO 6300279
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0012
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 641 888 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1173040/LOT-0012/CIF: RO9000578
Numele și adresa contractantului
Nume: PROTON IMPEX 2000
Numărul național de înregistrare:
RO9000578
Adresa poștală: Strada Ionel Teodoreanu, Nr. 5
Cod poștal: 077190
Orașul poștal: Voluntari
Regiune: 🏙️
E-mail: alexandra.lemnaru@proton.com.ro 📧
Telefon: +40 212245281 📞
Fax: +40 212245281 📠
URL: https://www.proton.com.ro 🌏
5️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0015
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 1059969.12 💰
Cea mai mică ofertă: 1059969.12 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 1059969.12 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 1059971.77 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 1059969.12 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1173040/LOT-0015/CIF: RO 6705884
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0015
6️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0008
Cea mai mare ofertă: 8 446 080 💰
Cea mai mică ofertă: 8 446 080 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 8 446 080 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 9 891 600 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 8 446 080 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1173040/LOT-0008/CIF: RO 9603757
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0008
7️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0004
Cea mai mare ofertă: 357 316 💰
Cea mai mică ofertă: 357 316 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 357 316 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 357 316 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 357 316 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1173040/LOT-0004/CIF: RO 6300279
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0004
8️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0002
Cea mai mare ofertă: 918 000 💰
Cea mai mică ofertă: 918 000 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 918 000 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 918 000 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 918 000 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1173040/LOT-0002/CIF: RO 6300279
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0002
9️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0006
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 3
Numărul de oferte primite prin mijloace electronice: 3
Numărul de oferte primite de la IMM-uri: 3
Informații privind valoarea contractului/lotului (fără TVA)
Cea mai mare ofertă: 1 490 976 💰
Cea mai mică ofertă: 1 463 376 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 1 490 976 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 1 509 456 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 463 376 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1173040/LOT-0006/CIF: RO 9603757
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0006
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 490 976 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1173040/LOT-0006/CIF: RO9000578
1️⃣0️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0005
Cea mai mare ofertă: 2 928 816 💰
Cea mai mică ofertă: 2 928 816 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 2 928 816 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 2 928 816 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 2 928 816 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1173040/LOT-0005/CIF: RO 6300279
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0005
1️⃣1️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0007
Cea mai mare ofertă: 1 630 824 💰
Cea mai mică ofertă: 1 630 824 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 1 630 824 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 1716260.02 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 1 630 824 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1173040/LOT-0007/CIF: RO 9603757
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0007
1️⃣2️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0011
Cea mai mare ofertă: 388759.68 💰
Cea mai mică ofertă: 388759.68 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 388759.68 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 388759.68 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 388759.68 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1173040/LOT-0011/CIF: RO 6300279
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0011
1️⃣3️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0018
Cea mai mare ofertă: 2 007 600 💰
Cea mai mică ofertă: 1 023 600 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 2 007 600 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 2 117 760 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 2 007 600 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1173040/LOT-0018/CIF: RO 9603757
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0018
1️⃣4️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0001
Cea mai mare ofertă: 4 837 440 💰
Cea mai mică ofertă: 4 837 440 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 4 837 440 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 4 837 440 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 4 837 440 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1173040/LOT-0001/CIF: RO 6300279
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0001
1️⃣5️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0003
Cea mai mare ofertă: 10 355 760 💰
Cea mai mică ofertă: 10 355 760 💰
Valoarea maximă a acordului-cadru: 10 355 760 RON 💰
Valoarea recalculată a acordului-cadru: 10 355 760 RON 💰
Valoarea totală a contractului/lotului: 10 355 760 RON 💰
Identificatorul ofertei:
REF_OF: CAN1173040/LOT-0003/CIF: RO 6300279
Identificatorul lotului sau al grupului de loturi:
LOT-0003
1️⃣6️⃣
Informații privind neremunerarea
Nu s-a primit nicio ofertă sau cerere de participare sau toate au fost respinse
Motivul pentru care nu a fost ales un câștigător: Toate ofertele, cererile de participare sau proiectele au fost retrase sau au fost considerate inadmisibile
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0016
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite de la IMM-uri: 0
Numărul de oferte primite de la ofertanți din alte state membre ale UE: 1
1️⃣7️⃣
Informații privind neremunerarea
Motivul pentru care nu a fost ales un câștigător: Nu a fost primit(ă) nicio ofertă, nicio cerere de participare și niciun proiect
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0013
Informații despre licitații
Numărul de oferte primite: 0
Numărul de oferte primite prin mijloace electronice: 0
1️⃣8️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0020
1️⃣9️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0019
2️⃣0️⃣
Numărul de identificare a lotului:
LOT-0017
Sursa: OJS 2026/S 159-575055 (2026-08-18)
- Echipamente medicale, produse farmaceutice şi produse de îngrijire personală (>20 noi achiziții publice)
- Produse farmaceutice (>20)
- Diverse medicamente (>20)